Lev – Magnitogorsk 3:2 (koniec)
Lev Praha
3:2 (1:0, 0:1, 2:1)
Metallurg Magnitogorsk
Wtorek 22.04.2014, 19:00 • O2 Arena, Praga • Kontinental Hockey League - Play-off

59:37
    Gol dla HC Lev!
    Bramkę zdobył JUSTIN AZEVEDO.

GOOOL! Dogrywki nie będzie? Kapitalna akcja Lwa! Maenpaa wjechał do tercji ataku, podał do JUSTINA AZEVEDO, który pięknym uderzeniem zdobywa swoją drugą bramkę w dzisiejszym spotkaniu!

58:43
    Gol dla Metallurga!
    Bramkę zdobył FRANCIS PARE.

GOL! Mietałłurg wyrównuje stan spotkania! FRANCIS PARE atomowym uderzeniem pod poprzeczkę pokonuje Vehanena. 2:2.

50:29

GOOOL! Kapitalnie rozegrany zamek przez zawodników Lwa! Oystrick podał po skosie do JUSTINA AZEVEDO, który uderzeniem z pierwszego krążka pokonał Koszeczkina! 2:1 dla Pragi!

38:57
    Bramkę zdobył SERGIEJ MOZIAKIN.

GOL! Magnitogorsk wykorzystuje grę w przewadze i wyrównuje stan spotkania! Świetne uderzenie SERGIEJA MOZIAKINA spod niebieskiej.

1:25
    Bramkę zdobył JIRZI SEKACZ.

GOOOOL! Błyskawiczne otwarcie w wykonaniu Lwa! JIRZI SEKACZ objechał bramkę Koszeczkina i zaskoczył go strzałem zza bramki. 1:0 dla Lwa!

Dawid Szewczyk

Składy i statystyki: 2. Sekacz (Niemec), 51. Azevedo (Oystrick, Maenpaa), 60. Azevedo (Maenpaa) – 39. Moziakin, 59. Pare (Moziakin, Lee)

Lev Praha: Vehanen (Engren) – Szewc, Mäenpää, Oystrick, Niemec, Gragnani, O'Byrne, Jaakola, Nakládal – Zackrisson, Nowotny, Azevedo – Sekacz, Vrána, Thörnberg – Birner, Kapanen, Rzepík – Matai, Cingel, Kubalík. Trener: Kari Jalonen
    Metallurg Magnitogorsk: Koszeczkin (Pieczurski) – Biriukow, Antipin, Chabarow, Tierieszczenko, Ibragimow, Lee, Maleńkich – Moziakin, Zaripow, Kovarz – Potiechin, Kazionow, Pare – Juńkow, Kosow, Platonow – Malinowski, Osala, Brent – Timkin. Trener: Mike Keenan

Sędziowie: Olenin, Ronn – Siwow, Szelianin

Widownia: 16434