NY Rangers – Philadelphia 4:2 (koniec) | Chicago – St. Louis 5:1 (koniec)
New York Rangers
4:2 (1:0, 2:1, 1:1)
Philadelphia Flyers
Niedziela 27.04.2014, 18:00 • Madison Square Garden, Nowy Jork • National Hockey League - Play-off

59:45
    Gol dla Rangers!
    Bramkę zdobył BRIAN BOYLE.

GOL! BRIAN BOYLE uderzeniem do pustej bramki Philadelphii ustala wynik dzisiejszego spotkania!

58:31
    Gol dla Philadelphii!
    Bramkę zdobył CLAUDE GIROUX.

GOOL! Będzie gorąco! CLAUDE GIROUX zdobywa bramkę kontaktową i Flyers będą walczyć zaraz o wyrównanie.

39:28
    Bramkę zdobył VINCENT LECAVALIER.

GOL! W końcu zdołali wykorzystać Lotnicy grę w przewadze! Guma po uderzeniu VINCENTA LECAVALIERA spod niebieskiej odbiła się od jednego z zawodników Rangers i wpadła do bramki. 3:1.

36:20
    Bramkę zdobył DOMINIC MOORE.

GOOOL! Fatalna postawa Gilla w defensywie, który zgubił krążek we własnej tercji na rzecz DOMINICA MOORE'A, a ten nie zmarnował dobrej okazji i podwyższa prowadzenie Rangers. 3:0!

28:07
    Bramkę zdobył BRIAN RICHARDS.

GOOL! Rangers z dwubramkowym prowadzeniem! Zamieszanie przed bramką Masona wykorzystał BRIAN RICHARDS, który podwyższa prowadzenie swojego zespołu.

11:53
    Bramkę zdobył MARC STAAL.

GOOL! Świetny kontratak Strażników! St. Louis wjechał do tercji ataku, podał do MARCA STAALA, który świetnym uderzeniem z nadgarstka pokonuje Masona!

Dawid Szewczyk

Składy i statystyki: 12. Staal (St. Louis, Stepan), 29. Richards (Miller, Hagelin), 37. Moore, 60. Boyle – 40. Lecavalier, 59. Giroux

New York Rangers: Lundqvist (Talbot) – Girardi (A), McDonagh, Staal (A), Stralman, Klein, J. Moore – St. Louis, Stepan, Nash – Zuccarello, Brassard, Pouliot – Carcillo, Richards (A), Hagelin – Dorsett, D. Moore, Boyle. Trener: Alain Vigneault.
    Philadelphia Flyers: Mason (Emery) – Coburn, Timonen (A), Gill, Streit, L. Schenn, MacDonald – Voraczek, Giroux (C), Hartnell (A) – Simmonds, Lecavalier, B. Schenn – Akeson, Couturier, Read – Hall, Raffl, Rinaldo. Trener: Craig Berube.