NY Rangers – Philadelphia 4:2 (koniec) | Chicago – St. Louis 5:1 (koniec)
Chicago Blackhawks
5:1 (1:1, 0:0, 4:0)
St. Louis Blues
Niedziela 27.04.2014, 21:00 • United Center, Chicago • National Hockey League - Play-off

42:56
    Vladimir Sobotka za zahaczanie usiądzie na ławce kar. Sypie się gra Nutek w tej tercji. Czy będą to dla nich ostatnie minuty w tym sezonie?

39:05
    Jay Bouwmeester za spowodowanie upadku Brandona Saada usiądzie na ławce kar. Dwie minuty gry w przewadze dla gospodarzy.

35:47
    Patrick Sharp za spowodowanie upadku przeciwnika ląduje na ławce. Kolejne już wykluczenie dla gospodarzy. Przerwa reklamowa.

28:23
    Siły na lodzie wyrównane. Alexander Steen za uderzanie kijem Brenta Seabrooka otrzymuje dwie minuty kary.

27:15
    Kara dla Mariana Hossy za grę wysokim kijem. Protestują gospodarze, ale sędziowie pozostają nieugięci. Kolejny raz w przewadze zagrają Nutki. Aż 4 minuty gry w przewadze dla gości.

23:50
    Jonathan Toews za grę wysokim kijem otrzymuje dwie minuty kary. Kolejna gra w przewadze gości.

17:26
    Druga kara już w tym meczu dla Marcusa Krugera, tym razem jednak za przytrzymywanie. W przewadze zagrają Nutki.