Monaco – Guingamp 1:1 (koniec) | PSG – Rennes 1:2 (koniec)
1:2 (1:2)
Stade Rennes
Środa 07.05.2014, 21:00 • Parc des Princes, Paryż • Francuska Ligue 1 Uber Eats

To tyle, dziękuję za uwagę! (22:55:11)

Tymczasem szalenie ważne trzy punkty zdobyli goście, którzy praktycznie zapewnili sobie utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Oczywiście, dla gospodarzy mecz ten nie miał już żadnego znaczenia, gdyż wobec remisu Monaco, byli już pewni mistrzowskiego tytułu.

Teraz już koniec! PSG przegrywa u siebie ze Stade Rennais 1-2 w zaległym meczu 36. kolejki Ligue 1.

90+4
    Jeszcze nie kończy meczu arbiter.

90+3
    Raz jeszcze najlepszy na przedpolu golkiper Rennes. Kradną kolejne sekundy przyjezdni.

90+2
    Jeszcze jedna centra w kierunku Zlatana. Ten zdołał oddać strzał głową, ale piłka leciała bardzo wolno w kierunku Costila i ten mógł spokojnie ją złapać.

90+1
    Trzy minuty doliczone do drugiej połowy.

90
    Poprzeczka ratuje gości! Świetne dośrodkowanie Maxwella i centymetrów zabrakło Alexowi, by pokonać Costila!

89
    Ostatnie minuty meczu w Paryżu. Gospodarze dalej mają problem, by skonstruować jakąś składną akcję na połowie rywala!

88
    Tym razem na spalonym złapany Cavani.

87
    Kolejne nieudane dośrodkowanie w pole karne. Nie doszli do piłki ani Zlatan, ani Cavani. Cenne sekundy uciekają gospodarzom.

86
    Błysnął teraz Zlatan! Fantastyczne uderzenie z ponad trzydziestu metrów, ale świetnie broni Costil!

85
    Nieprzemyślana centra Cabaye'a z ponad trzydziestu metrów. Piłka w rękach Costila.

84
    Długie podanie w kierunku Zlatana, lecz ten złapany na spalonym.

82
    Zmiana w drużynie Stade Rennais FC: z boiska schodzi Ntep, na boisku pojawia się Alessandrini.

81
    To była piłka meczowa dla gości! Świetny kontratak Rennes, piłkę, po błędzie Thiago Silvy, otrzymał Toivonen i w sytuacji sam na sam kopnął nad bramką!

80
    Zniecierpliwieni fani na Parc des Princes. Coraz więcej oznak niezadowolenia w postaci gwizdów.