Sunderland – West Bromwich 2:0 (koniec) | Man City – Aston Villa 4:0 (koniec)
Sunderland A.F.C.
2:0 (2:0)
West Bromwich Albion F.C.
Środa 07.05.2014, 20:45 • Stadium of Light, Sunderland • Angielska Premier League

Graczem meczu wybieram Boriniego, który ustalił wynik spotkania, a także często brał udział w akcjach ofensywnych, jak i defensywnych. Dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy do innych na lajfy.com! (22:40:14)

Wynik w drugiej połowie nie uległ zmianie i Sunderland wygrywa dzisiejsze spotkanie z West Brom 2:0! Bardzo cenne 3 punkty pozostają w Sunderlandzie i gospodarze pozostają w Premier League na kolejny sezon!

90+2
    Całe trybuny już świętują cenne 3 punkty, a piłkarze męczą się w końcówce spotkania. Tu już nic wielkiego stać się nie może!

90+1
    3 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

90
    Kolejne mocne uderzenie w bramkarza Sunderlandu, ale ten pewnie łapie piłkę w rękawice! Ostatnia minuta i kibice wstają z miejsc!

89
    Mannone musiał interweniować, ale czyni to dobrze! Bramkarz Sunderlandu jest dzisiaj pewnym ogniwem w swoim zespole.

88
    Zmiana w drużynie Sunderland A.F.C.: z boiska schodzi Cattermole, na boisku pojawia się Giaccherini.

87
    Wszystko wydaje się już być przesądzone. Piłkarze grają raczej, jak w niedzielne popołudnie – na tablicy wciąż 2:0, a chęci na strzelenie kolejnych bramek trudno się doszukiwać.

85
    Cattermole wstaje i zostaje nagrodzony oklaskami na stojąco! Nadal nie wiemy, czy konieczna będzie zmiana – wracamy do gry.

83
    Cattermole być może nabawił się jakiejś kontuzji, mamy chwilę przerwy w meczu.

82
    Altidore silny jak tur! Z uwieszonymi dwoma obrońcami na plecach, przebiega jeszcze kilka metrów i dopiero trzeci defensor wybija piłkę poza linię boczną.

81
    Okazja była, ale się skończyła, ponieważ West Brom marnuje kolejny stały fragment gry. Co prawda wciąż utrzymuje się na połowie przeciwnika, ale zagrożenia nie ma.

80
    Piłkarze mogliby jeszcze wykrzesać z siebie resztki sił i zaatakować. Będzie do tego okazja dla przyjezdnych z rzutu wolnego!

79
    Piłka opuszcza plac gry, ale zamiast rożnego dla gości, grę rozpocznie od bramki Mannone. Nudne ostatnie minuty, w których brakuje nawet strzałów w światło bramki.

78
    Ostatnia zmiana po stronie West Brom. Z boiska schodzi Berahino, wbiega Vydra.

76
    Sessegnon chyba przeliczył się ze swoimi umiejętnościami, ponieważ jego uderzenie poleciało pare ładnych metrów od bramki Mannone.

75
    Spokojniejszy okres gry po obu stronach. Raczej powolne tempo, piłka skacze z jednej strony boiska na drugą. Wszędzie, tylko nie do bramki.