Błękitni – Lechia ZG 3:3 (koniec) | Górnik W. – MKS Kluczbork 2:5 (koniec) | Odra O. – Ostrów Wlkp. 2:0 (koniec)
Bytovia – Chrobry 2:1 (koniec) | Warta – Raków 1:1 (koniec) | Ruch Z. – Gryf 1:0 (koniec)
Kalisz – Rozwój 2:2 (koniec) | Zagłębie S. – Polonia B. 0:0 (koniec)
Calisia Kalisz
2:2 (1:1)
Rozwój Katowice
Sobota 10.05.2014, 18:00 • Stadion OSRiR, Kalisz • 2 Liga Zachodnia

Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje na LAJFY.COM (19:54:09)

Mecz kończy się remisem 2:2. Kaliszanie po raz kolejny nie zwyciężyli na własnym stadionie i obie drużyny dzielą się punktami.

Niestety żadna z ekip nie potrafiła postawić kropki nad "i' oraz przechylić szlę zwycięstwa na własną korzyść.

Oba zespoły w drugiej połowie stwarzały sobie dogodne akcje i dzięki temu każda z drużyn zdobyła po jednej bramce w drugiej połowie.

Dzisiejsze spotkanie przy Stadionie Miejskim w Kaliszu dobiegło końca.

90+3

90+3
    Zagranie do Nnamaniego. Podanie przecina bramkarz gości.

90+2
    Sobas główką zagrywa do Cieślaka. Piłkę przejmuje Budka.

90
    Sędzia techniczny dolicza 3 minuty do spotkania.

90
    Akcja Kucińskiego na prawym skrzydle. Podanie do Sobasa, który strzela i piłka minimalnie mija słupek.

88
    Gol dla Calisii!
    Zamieszanie przed polem karnym gości. MARCIN WANDZEL zwodem kiwa jednego z obrońców Rozwoju i strzałem z lewej nogi zza pole karnego pokonuje Budkę.

87
    Bezpośredni strzał Kostova wprost w ręce Budki.

86
    Sobas faulowany na połowie rywala. Rzut wolny dla Kaliszan.

84
    Kolejna zmiana u gospodarzy. Boisko opuszcza Stoychev, a na boisku pojawia się Marcin Wandzel.

83
    Przejęcie przez gości na środku boiska. Nnamani powstrzymuje kontrę przeciwnika faulując i otrzymuje żółtą kartkę.

81
    Zmiana u gości. Schodzi Tkocz, a na murawie oglądamy w jego miejsce Szymona Kapiasa.

80
    Gol dla Rozwoju!
    Szybkie rozegranie piłki na połowie rywala. Podanie do DANIELA MIELNIKA, który wpada w pole karne i umieszcza piłkę w siatce.

78
    Calisia utrzymuje się w posiadaniu futbolówki. Strata na połowie rywala i akcja Katowiczan.

77
    Gawlik długim podaniem uruchamia Kostova, który dochodzi do podania i po jego strzale piłka opuszcza boisko.

Adam Swist

Gole: 33. Bedronka, 88. Wandzel – 27. Szymiński, 80. Mielnik

Kartki:   45. Stoychev (CAL), 72. Fechner (CAL), 83. Nnamani (CAL) – 16. Gałecki (ROZ)

Calisia Kalisz: Konrad Forenc, Jacek Paczkowski, Sebastian Fechner, Michał Bedronka, Mateusz Gawlik, Ivelin Kostov, Arkadiusz Kuciński, Stayko Stoychev(84. Wandzel), Adrian Cieślak, Andrey Atanasov(73. Sobas), Ndubuisi Nnamani
    Zmiany: Marcin Ludwikowski, Piotr Wieczorek, Cezary Książek, Daniel Sobas, Bartosz Jasiński, Damian Drężewski, Marcin Wandzel

Rozwój Katowice: Maciej Budka, Damian Mielnik, Przemysław Szymiński, Prezmysław Gałecki, Łukasz Winiarczyk, Damian Gacki, Michał Gałecki, Robert Tkocz(81. Kapias), Robert Mandrysz, Przemysław Szkatuła(64. Żak), Sebastian Gielza(69. Ropiejko)
    Zmiany: Damian Gieracz, Adrian Świerczyński, Szymon Kapias, Rafał Wawrzyńczok, Wojciech Król, Adam Żak, Maciej Ropiejko

Sędziowie: Grzegorz Pożarowszczyk, Rafał Wójcik, Michał Pastusiak, Karol Bancerz