Ajaccio – Reims 2:1 (koniec) | Bordeaux – Olympique 1:1 (koniec) | Évian TG – Nice 2:0 (koniec)
Guingamp – Toulouse 2:0 (koniec) | Lille – PSG 1:3 (koniec) | Lyon – Lorient 0:1 (koniec)
Montpellier – Bastia 0:2 (koniec) | Nantes – Saint-Étienne 1:3 (koniec) | Rennes – Sochaux 1:2 (koniec)
Valenciennes – Monaco 1:2 (koniec)
Girondins Bordeaux
1:1 (0:1)
Olympique Marsylia
Sobota 10.05.2014, 21:00 • Stade Chaban-Delmas, Bordeaux • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Ostatni gwizdek sędziego w tym spotkaniu! Bordeaux remisuje 1:1 na własnym stadionie z Olympique Marsylią! Goście wciąż nie potrafią zwyciężyć na Stade Chaban-Delmas! Dziękuje za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne emocje w Lajfy.com! (22:53:31)

90+4

90+4
    Zrobiło się gorąco na murawie! Gignac ukarany kartką!

90+2
    Romao ruszył lewą flanką, ale szybko jego zapędy zostały powstrzymane.

90
    Dwie dodatkowe minuty doliczone do tego spotkania. Dla kogo będą one szczęśliwsze?

90
    Rozpoczęła się ostatnia, regulaminowa minuta tego szlagieru.

89
    Coraz mniej czasu pozostało obu drużynom, by powalczyć o komplet oczek...

88
    Zmiana w drużynie FC Girondins de Bordeaux: z boiska schodzi Rolan, na boisku pojawia się Hoarau.

87
    Druga zmiana w zespole gości. Thauvin opuścił murawę. W jego miejsce na boisku zameldował się Imbula!

85
    Faubert długo wznawiał grę! Takie opóźnianie gry powinno się w odpowiedni sposób karać! Z pewnością sędzia oszczędził zawodnika gospodarzy, który już otrzymał "żółtko" w tym spotkaniu...

84
    Gignac wyszedł sam na sam z Carrasso, jednak sędzia boczny dopatrzył się pozycji spalonej!

83
    Rzut wolny dla gospodarzy po tym, jak sfaulowany przed polem karnym został Diabate! Do piłki podchodzi Sertic i... nic z tego nie wynika!

82
    Obie drużyny w dość prosty sposób tracą futbolówkę przy próbie wyprowadzenia jej z własnej połowy...

80
    Aż dziwne, że trenerzy nie decydują się na kolejne roszady w swoich drużynach!

79
    Gra od dobrych dwóch minut toczy się głównie w środkowej strefie boiska. Z murawy wieje nudą.

77
    Kombinacyjna akcja Marsylii – znów nieudana. Pojedyncze gwizdy na stadionie w Bordeaux!

75
    Niezła próba Gignaca zza pola karnego! Francuz w ostatniej chwili został zablokowany i cała akcja spaliła na panewce.

74
    Wreszcie Valbuena posłał piłkę w szesnastkę rywala, jednak było tam tak gęsto, że żaden z jego kolegów nie zdołał oddać lepszego strzału.