Azoty – Górnik 26:29 (koniec) | Orlen Wisła – PGE Vive 31:27 (koniec)
KS Azoty-Puławy
26:29 (10:15)
Górnik Zabrze
Sobota 24.05.2014, 18:00 • Hala MOSiR, Puławy • PGNiG Superliga mężczyzn play-off

59
    Kandora faulowany, będzie karny. Do tego 2 minuty dla Krajewskiego. (25:29) (25:29)

53
    Szybko grają zawodnicy gości, dwie minuty dla Sobola, a do tego rzut karny dla Górnika Zabrze. (23:25) (23:25)

52
    Dwie minuty dla Tylutkiego i karny dla Górnika. (22:24) (22:24)

49
    Dwie minuty dla Przybylskiego, będzie karny dla Górnika. (20:22) (20:22)

23
    Dwie minuty dla Grzelaka, do tego gol Kandory z koła, bardzo pechowo interweniował Bogdanow, który wrzucił sobie niemalże piłkę do bramki. (8:12) (8:12)

18
    Dwie minuty dla Adriana Niedośpiała za faul na Sobolu. Będzie karny, naprzeciw poszkodowanego stanie Mateusz Kornecki. (6:9) (6:9)

7
    Świetna akcja Azotów, Sobol z niewielkiego kąta. Do tego 2 minuty dla Tomczaka (3:2) (3:2)

6
    Dwie minuty dla Mateusza Kusa. "Sędzia ch..." z trybun. Dokładnie 6 minut gry za nami. (2:2) (2:2)