24 26 21
Polska
3
26 28 25
Piątek 30.05.2014, 19:45 • Ginasio Chico Neto - Maringa (Brazylia) • Liga Światowa

:
    Polacy z Brazylii udają się prosto do Włoch, gdzie za tydzień zagrają 2 spotkania z liderami Grupy A. Trzymamy kciuki za naszych Panów, a już dzisiaj zapraszam Państwa do relacji z tych spotkań na lajfy.com!
    To był cudowny wieczór, dziękuję za uwagę i życzę dobrej nocy! (21:39:40)

:
    Liderem zespołu był dzisiaj niewątpliwie Rafał Buszek, który popisał się aż 16 zdobytymi punktami (najlepiej punktujący zawodnik meczu!).
    Fenomenalną zmianą popisał się również Dawid Konarski, który wszedł na boisko w 3. partii w trudnej sytuacji, ale potrafił odwrócić losy seta i meczu!
    Tak więc polska reprezentacja dopisuje sobie 3 punkty do tabeli i zrównuje się z Brazylią!

:
    Kapitalny, fenomenalny i idealny rewanż w wykonaniu polskiej reprezentacji za wczorajsze spotkanie! Biało-czerwoni wynieśli wnioski z poprzedniego meczu i dzisiaj byli dużo pewniejsi w końcówkach setów. Brazylia nawet nie zdołała ugrać nawet jednej partii, a to duża niespodzianka!

21:25
    Trzeci set skończony.

21:25
    Lucarelli nie kończy swojego ataku, Buszek obija ręce rywali i wygrywamy tego seta, a całe spotkanie 3:0! Niebywałe!

21:24
    Piłka MECZOWA dla reprezentacji Polski! Konarski atakuje na lewym ataku i punktuje!

21:23
    Mika nie kończy kolejnej akcji i nasza przewaga się zmniejsza! O czas prosi Antiga! Czyżby znowu szykowały się emocje w końcówce tego seta?

20:23
    Decyzja podtrzymana – punkt dla gospodarzy.

20:23
    Nie kończymy swoich akcji, a Mika posyła piłkę na aut. Antiga prosi o weryfikację.

19:23
    Bronią się jeszcze Brazylijczycy. Zmiany powrotne po ich stronie.

18:23
    Kapitalna zmiana Konarskiego, który dokłada punkt atakiem z kontry! Nie możemy przegrać tego seta i meczu!

18:22
    Ależ "czapa" Konarskiego na Lucarellim! 4 punkty przewagi biało-czerwonych!

18:21
    Mateusz Mika z premedytacją obija ręce gospodarzy i mamy już 3 punkty przewagi w końcówce tej partii! Rezende prosi o czas!

18:20
    Ignaczak przyjmuje zagrywkę Fontelesa, Drzyzga szybko do Kłosa i powiększamy prowadzenie!

18:19
    Bruno zagrywa tyłem do Lucasa – pewny punkt. Fonteles wraca po dłuższej przerwie na boisko.

17:19
    Łukasz Perłowski dokłada asa serwisowego! Piłka przechodzi przez siatkę i zaskakuje Brazylijczyków – 2 punkty przewagi!

17:18
    Mika obija ręce naszych przeciwników i jest kolejny punkt! Perłowski za Wronę na zagrywkę.