Stal M. – Łowicz 2:1 (koniec) | Wisła Pu. – Olimpia E. 1:1 (koniec) | Motor – Znicz 2:1 (koniec)
Limanovia – Legionovia 0:3 (koniec) | Radomiak – Olimpia Z. 1:0 (koniec) | Świt NDM – Stal S. W. 0:2 (koniec)
Stal Rz. – Garbarnia 2:1 (koniec) | Concordia – Wigry 0:3 (koniec) | Pogoń Sdl. – Siarka T. 3:1 (koniec)
Wisła Puławy
1:1 (1:0)
Olimpia Elbląg
Niedziela 01.06.2014, 17:00 • Stadion MOSiR, Puławy • 2 Liga Wschodnia

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.

W niedzielne popołudnie na Puławskim stadionie Wisła Puławy podejmie Olimpię Elbląg

Do tej pory w rundzie wiosennej podopieczni Borosa wygrali siedem spotkań:

Olimpia Zambrów- Olimpia Elbląg (0:1)
    Garbarnia Kraków- Olimpia Elbląg (0:2)
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki- Olimpia Elbląg (1:2)
    Concordia Elbląg- Olimpia Elbląg (0:3)
    Olimpia Elbląg- Stal Stalowa Wola (1:0)
    Olimpia Elbląg- Stal Rzeszów (2:0)
    Olimpia Elbląg- Motor Lublin (4:1)

Elblążanie ponieśli również 3 porażki ze Zniczem Pruszków (2:1); Radomiakiem Radom (2:1) i Siarką Tarnobrzeg (1:0)

Obecne notowania tabeli:

Pogoń Siedlce plasuje się na 9 miejscu w tabeli ligowej, z dorobkiem 47 punktów, zaś Wisła Puławy jest cztery oczka wyżej, gdzie piąte miejsce w tabeli skutkuje dorobkiem 49 punktów. Dla obu drużyn to bardzo trudne i ważne spotkanie, bowiem jest to przedostatnia walka Dumy Powiśla przed własną publicznością odbędzie się walka o ligowy byt

Wiślacy według ekspertów odczują brak Edwardsa na murawie boiska, który jest odsunięty z gry za kartki. W jego miejsce wejdzie Wojciech Jakubiec.

Na to bardzo ważne spotkania Zapraszamy Państwa na Puławski Stadion przy ulicy Hauke- Bossaka w Puławach, gdzie zostanie rozegrany ostatni mecz przed przerwą. Zapraszamy Państwa również do śledzenia relacji minuta po minucie. Od godziny 16:45 z Puławskiego Stadionu przywita się z Państwem Robert Szczepaniak.
    Zapraszamy!

Śledź tę, oraz inne relacje tylko w Lajfy.com

Witamy Wszystkich ze stadionu MOSiR w Puławach, już za blisko 15 minut rozbrzmi pierwszy gwizdek arbitra, tymczasem drużyny rozgrzewają się na murawie boiska. Jak zakończy się to spotkanie? Śledźcie relację od godziny 17! Zapraszamy! :)

W klatce dla gości około 50-60 kibiców z Elbląga, a tych z Dumy Powiśla brak!

Reprezentacje obu drużyn wraz z trójką sędziowską pojawiają się na boisku

Stroje:

Wisła- Biało- Niebieskie
    Olimpia- Żółto- Biało- Niebieskie

Olimpia rozpocznie pierwsze 45 minut

1

Wisła Puławy: 1. Zolech- 27. Komar, 3. Pielach, 23. Jakubiec, 19. Gorskie, 21. Litwiniuk, 9. Wiącek, 25. Szczotka, 10. Filipov, 11. Nowak, 14. Martuś
    Rezerwowi: Lipka, Giziński, Pożak, Niezgoda, Paluch, Maksymiuk

Olimpia Elbląg: 30. Zoch- 2. Lewandowski, 3. Kopycki, 5. Ichim, 6. Stępień, 11. Ressel, 16. Seblewski, 20. Sambor, 21. Prusinowski, 24. Sokołowski, 25. Leśniewski
    Rezerwowi: Malewski, Radushko, Skierkowski, Pietrewicz, Oleksa, Noguchi, Petrache

Sędziowie: Marcin Bielawski (Katowice).

1
    Pierwsza akcja Olimpii, strzela Sambor- strzał wprost w ręce Zolecha

2
    Wisła nie pozostaje dłużna swoim przeciwnikom- z dystansu Nowak, jednak niecelnie, około dwóch metrów od siatki

3
    Da się usłyszeć kibiców Olimpii, którzy twierdzą że "Tylko zwycięstwo" będzie właściwe dla ich klubu.

4
    Następny komunikat od Elblążan- "Gramy u siebie"

4
    Tymczasem na boisko lekki dym pod bramką Olimpii- w akcji przejmuje piłkę Martuś, zostaje zablokowany, jednak piłka jest u Szczotki, później obok bramki ponownie Nowak

5
    Głową Nowak, jednak za lekko co broni Zoch

7
    Coż za tempo narzucone na dzisiejszej murawie- Martuś nie przedarł się przez obronę Olimpii, jednak było blisko bramki

14
    Żółtą kartkę otrzymuje Jakubiec (Wisła Puławy).

15
    Szczotka wprost w ręce Zocha

17
    Szcztoka szarża piłką lewą stroną, w pole karne, jednak Zoch czujny- łapie piłkę na dwa razy

22
    Litwiniuk do Martusia, jednak Szymon zostaje zablokowany przez obronę Olimpii. Rożny dla Wisły

31
    Wstrzymujemy grę- zwija się z bólu gracz Olimpii (Leśniewski)

35
    Tym razem Zoch łapie piłkę prosto w ręce i przy piłce na połowie Puławian Olimpia, mocna szarża Ressela z piłką, jednak Zolech czujny

38
    Gorskie przed Leśniewskim, ojj był strach!

38
    Arbiter na zachowanie graczy z Elbląga nie reaguje- tym razem to Nowak został ofiarą dwóch obrońców, którzy powalili go w polu karnym

39
    Kolejne niedociągnięcie, błąd arbitra- Ressel dotyka piłki ręką bez wyciągania konsekwencji gramy dalej

40
    Faulowany Komar w polu karnym- rzut karny dla Wisły

41
    Żółtą kartkę otrzymuje Lewandowski (Olimpia Elbląg).

42
    Rzut karny! NOWAK po plecach bramkarza Olimpii, jednak piłka trafia do siatki

45
    +2 minuty

45+2
    Ojj zrobiło się groźnie na połowie Wisły, jednak Gorskie z poświęceniem wybija piłkę na środek