1
22. 20 23 20
Piątek 06.06.2014, 20:30 • Pala Florio - Bari (Włochy) • Liga Światowa

25:20
    Kto, jak nie Zaytsev, mógł skończyć to spotkanie? Świetny atak i Włosi kończą to spotkanie – 3:1!

24:19
    Pojedynczy blok na Buszku i Włosi mają pierwsze piłki meczowe! Chyba nie wypuszczą już wygranej z rąk!

22:19
    Bociek nie kończy pierwszej akcji, Zaytsev natomiast nie zwykł się mylić! 3 punkty przewagi gospodarzy.

19:17
    Nie przedzieramy się przez włoski blok na skrzydle. Drugi czas dla naszego szkoleniowca.

17:17
    Kolejna wystawa Travicy do Lanzy, który zostaje powstrzymany potrójnym blokiem biało-czerwonych! Remis! Kovar wraca na boisko.

16:14
    Psujemy zagrywkę oddając punkt przeciwnikom. Druga przerwa techniczna przy prowadzeniu gospodarzy 16:14!

15:14
    Było dotknięcie siatki po stronie włoskiej i zdobywamy bardzo ważny punkt, zbliżając się do rywali!

14:11
    Długa akcja pada łupem Włochów, którzy mają już 3 "oczka" przewagi nad naszymi reprezentantami!

12:10
    Kapitalna akcja po obu stronach! Ostatnia wystawa musiała pójść do Zaytseva, który ma na swoim koncie już 20 punktów! O czas prosi Antiga.

7:8
    Bociek przedziera się na podwójnym bloku Włochów i historia zatacza koło – znów 7:8 na pierwszej przerwie technicznej!

2:4
    Karol Kłos dokłada asa serwisowego! Nie radzą sobie dzisiaj Włosi z naszymi flotami!

25:23
    Travica uruchamia swoje "działo" z krótkiej i gospodarze wygrywają tego seta i obejmują prowadzenie w całym spotkaniu 2:1!

24:22
    Bociek nie podkłada ręki po kiwce Włochów i to gospodarze będą mieli pierwszą piłkę setową w tej partii! Wcześniej jednak o czas prosi szkoleniowiec biało-czerwonych.

22:21
    Gospodarze po raz kolejny wychodzą na prowadzenie. Zaytsev gra kapitalny mecz, a Stephane Antiga naciska guzik oznaczający timeout.

20:21
    Blok Piotra Nowakowskiego na środku siatki i wychodzimy na długo oczekiwane prowadzenie! Mauro Berruto natychmiast prosi o czas.

19:19
    Bronimy się i doprowadzamy do wyrównania po fantastycznej akcji w defensywie! Bociek po raz kolejny punktuje i jest on liderem naszej ekipy!

16:14
    Ależ wystawa Travicy, który zupełnie gubi nasz blok i jego partner atakuje na pustej siatce! Druga przerwa techniczna przy stanie 16:14.

15:12
    Odskakują nam Włosi na 3 punkty! Zaytsev mieści piłkę po ostrym skosie i Polacy są w małych opałach!

7:8
    Polacy w parze Kłos-Mika dokładają punkt blokiem! Polacy, tak jak w każdej partii, prowadzą na pierwszej przerwie technicznej 8:7!

20:25
    Przestrzela serwis Kovar i Polacy wygrywają drugą partię, doprowadzając do wyrównania w całym spotkaniu! 1:1!

19:24
    Świetny atak Boćka po dobrym rozegraniu Drzyzgi i Polacy mają pierwsze piłki setowe w tym meczu!

18:20
    Bociek atakuje na pojedynczym bloku, ale niestety posyła piłkę w aut! Topnieje przewaga biało-czerwonych i natychmiast reaguje Antiga.

14:18
    Doskonałe minuty w wykonaniu naszej drużyny, która raz za razem punktuje! 4 punkty przewagi po ataku Miki, a o przerwę prosi Mauro Berruto.

14:16
    10. punkt Boćka w dzisiejszym meczu! Polacy mają dwa punkty przewagi na drugiej przerwie technicznej w tym secie!

12:13
    W końcu obejmujemy prowadzenie po niecelnym ataku Parodiego!

11:11
    A jednak! Karol Kłos zdobywa asa serwisowego i następuje zmiana decyzji!

7:8
    Chyba najdłuższa akcja pada łupem naszych siatkarzy! Bociek zbija piłkę, a Włosi jeszcze dotykają siatki. Pierwsza przerwa techniczna w takim samym stanie, jak w pierwszej partii – 7:8!

25:22
    Sędziowie zmieniają decyzję i kończą oni seta! Po powtórkach widać, że Konarski dotknął górnej taśmy!

24:22
    Konarski w swoim pierwszym ataku zablokowany! Pierwsza piłka setowa dla Włochów! O drugą przerwę prosi nasz trener.

21:21
    Buszek odrzuca Włochów od serwisem, a blokujący robią swoje na siatce! Polacy doprowadzają do wyrównania w końcówce seta i gospodarze proszą o czas.

20:19
    Świetne zachowanie Buszka na siatce i zdobywamy bardzo ważny punkt!

19:16
    Niestety! Rafał Buszek posyła piłkę w aut i gospodarze mają już 3 punkty przewagi! O pierwszą przerwę prosi Stephane Antiga.

16:15
    Bociek dostaje wystawę i niestety nie trafia w ręce blokujących! Piłka również nie mieści się w boisku i na drugiej przerwie technicznej to Włosi prowadzą 16:15.

7:8
    Birarelli nie trafia w boisko z krótkiej i na pierwszej przerwie technicznej Biało-czerwoni prowadzą 8:7!