Belgia – Tunezja 1:0 (koniec) | Argentyna – Słowenia 2:0 (koniec) | Hiszpania – Salwador 2:0 (koniec)
Anglia – Honduras 0:0 (koniec)
Anglia
0:0 (0:0)
Honduras
Sobota 07.06.2014, 22:45 • Sun Life Stadium, Miami • Spotkania towarzyskie

90+1
    Jeszcze jedna roszada w Hondurasie. W miejsce Izaguirre na boisku pojawia się M. Martinez.

87
    Kolejna roszada. Tym razem w Hondurasie. W miejsce Espinozy na boisku pojawia się J. Garcia.

83
    Roy Hodgson nie ustaje w sprawdzaniu zmienników. Kolejna roszada. Lampard wchodzi w miejsce Hendersona.

79
    Kolejna zmiana w Anglii. W miejsce Welbecka na boisku pojawia się Lambert.

77
    Kolejny brzydki faul tym razem Bainesa na W. Palaciosie i mamy kolejną żółtą kartkę.

75
    Mamy kolejne zmiany w obu zespołach. W Hondurasie w miejsce Bengstona pojawia się Jerry Palacios, w Anglii natomiast roszada w bramce, w miejsce Harta, wchodzi Forster

73
    I Synowie Albionu blisko pierwszego trafienia! Po ładnej centrze z prawego skrzydła Johnsona, futbolówka spadła w szesnastce na głowę niepilnowanego Sturridge, który jednak w dobrej sytuacji uderzył ponad bramką!

70
    W drugiej połowie mocno zaostrzyło się spotkanie. Brzydki faul Cahilla na Bengstonie i mamy kolejny żółty kartonik.

69
    Tymczasem trzecia zmiana w Hondurasie w miejsce Costlyego na boisku pojawia się Delgado.

65
    Honduranie nie odpuścili swojej ostrej gry i musiało to się tak skończyć. Brzydki faul Beceklesa na Bainesie i otrzymuje on drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę. Tak więc Synowie Albionu przez ostatnie 25 minut będa grać z przewagą jednego zawodnika!

61
    Tuż po zmianie brzydko faul Lallany na Espinozie i mamy pierwszą żółtą kartkę w tym spotkaniu dla Synów Albionu.

61
    Druga zmiana w Hondurasie. Boisko opuszcza M.Chavez, a w jego miejsce na placu gry pojawia się Najar.

51
    Honduranie ostro zaczęli drugą połowę. Kolejny brzydki faul tym razem Beckelesa na Welbecku i mamy kolejny żółty kartonik.

48
    Po chwili ponownie na połowie Hondurasu piłka trafiła do Barkley'a, którego brzydko sfaulował Bernardez i został ukarany przez arbitrą żółtą kartką.

46
    W przerwie nastąpiły zmiany w obu zespołach. W Anglii boisko opuścili Rooney oraz Gerrard, a w ich miejsce na boisku pojawili się Wilshere i Barkley. W Hondurasie natomiast w miejsce Garrido na boisku pojawił się Claros.

31
    Kolejny atak Anglików. Na prawej stornie piłka trafiła do Sturridge, który został brzydko sfaulowany przez Izaguirre. Arbiter bez cienia wątpliwości pokazuje graczowi Hondurasu żółtą kartkę i dyktuje rzut wolny dla Synów Albionu.

26
    Po chwili Garrido brzydko fauluje Gerrarda i zostaje ukarany przez arbitra żółtym kartonikiem.

Oficjalna informacja podana na stadionie potwierdza wcześniejsze doniesienia. Przerwa potrwa około 30 minut. Zapraszamy więc wszystkich niezmordowanych fanów piłki za około 2 kwadranse.

24
    Tymczasem po tej sytuacji mamy nieoczekiwaną pauze w spotkaniu. Arbiter w związku z zbliżającą się nad stadion burzą przerwał spotkanie i wysłał zawodników do szatni.

22
    Po okresie przewagi Anglików spróbowali Honduranie nic jednak z tego nie wyszło i podopieczni Hodgsona wyszli z świetną kontrą po której marnują kapitalną okazję na zdobycie pierwszego gola! 3 na 3 na połowie Hondurasu, piłka trafiła na prawej stronie do Rooney'a, ten zagrał na środek w kierunku Welbecka, ten kapitalnie przepuścił piłkę i trafiła ona do Sturridge, który doskonale zwiódł balansem ciała jednego z defensorów rywali i znalazł się sam na 11 metrze, mocno uderzył, jednak minimalnie obok prawego słupka!

14
    I pierwsze poważne zagrożenie pod bramką Valladaresa! Z wolnego mocno uderzył Rooney, jednak golkiper Hondurasu zdołał z trudem odbić piłkę przed siebie! Tutaj czychał jeszcze na nią niepilnowany Welbeck jednak napastnik Manchesteru United był na spalonym!