Górnik Z. – GKS T. 1:1 (koniec) | Górnik Ł. – Wisła Pu. 5:0 (koniec) | Jagiellonia – Omonia 3:0 (koniec)
Legia – Kłajpeda 2:0 (koniec) | Lech P. – Podbeskidzie 1:2 (koniec)
Lech Poznań
1:2 (1:0)
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Środa 25.06.2014, 17:00 • Stadion Miejski, Opalenica • Spotkania towarzyskie

Nie zobaczymy już w Opalenicy goli, sędzia kończy to spotkanie! Podbeskidzie wyszło po przerwie z nastawieniem na odrobienie strat i podopiecznym Leszka Ojrzyńskiego udało się ostatecznie nawet wygrać to spotkanie. Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne, tylko na Lajfy.com! (18:53:29)

90+3

90+2
    Obrońcy Podbeskidzia po raz kolejny radzą sobie bez zarzutu z dośrodkowaniem z prawego skrzydła. To była ostatnia szansa Lechitów na wyrównanie.

90+1
    Lechici przejmują futbolówkę i starają się jeszcze zagrozić bramce Zajaca. W okolicach środka pola Bielszczanie przejmują futbolówkę i wykopują ją w okolice bramki Kolejorza.

90
    Wrzut z autu dla Podbeskidzia na wysokości pola karnego rywali.

88
    To powinien być gol! Formella stał sam przed bramkarzem rywali, ale niepotrzebnie chciał minąć goniącego go obrońcę, zaplątał się w dryblingu i stracił futbolówkę!

87
    Jeden z Lechitów powalony w szesnastce Podbeskidzia, ale arbiter, mimo protestów kibiców, nie dyktuje rzutu karnego. Tylko korner dla Kolejorza.

86
    Poznaniacy rzucili się do ataku, ale defensywa Podbeskidzia radzi sobie bezbłędnie z kolejnymi dośrodkowaniami w pole karne.

85
    Piłka po strzale Cisse omal nie wpadła za kołnierz Gostomskiemu, ale ostatecznie minęła słupek. Od bramki zacznie golkiper Lecha.

83
    Zdecydował się Jevtić, ale zrobił to w bardzo kiepskim stylu. Piłka leci wysoko ponad bramką Podbeskidzia.

82
    Rzut wolny dla podopiecznych Mariusza Rumaka tuż przy linii pola karnego! Czy któryś z Lechitów zdecyduje sie na bezpośrednie uderzenie?

80
    Do końca meczu pozostało jedynie dziesięć minut! Czy utrzyma się wynik, który jest na razie? Nie byłaby to sensacja, ale mała niespodzianka na pewno.

79
    Kolejne uderzenie z dystansu na bramkę Zajaca, ale i tym razem bramkarz Górali spisuje się bezbłędnie.

77
    Na strzał z dystansu zdecydował się Jevtić, ale golkiper Podbeskidzia nie miał problemów z wyłapaniem futbolówki.

76
    Bardzo niecelne uderzenie z rzutu wolnego w wykonaniu jednego z Lechitów i od bramki grę wznowi Richard Zajac.

75
    Ostro faulowany na lewym skrzydle był Formella i sędzia dyktuje rzut wolny. Kibice domagają się też żółtej kartki, ale arbiter nie decyduje się na indywidualną karę dla piłkarza Podbeskidzia.

74
    Bardzo dobrze do uderzenia głową złożył się Krzysztof Chrapek ale piłkę na linii bramkowej wyłapuje Maciej Gostomski!

73
    Bednarek wślizgiem wybija piłkę na rzut rożny po dośrodkowaniu z prawego skrzydła. Okazja dla Górali.

72
    Defensorzy z Bielska bez problemów wybijają piłkę z własnej szesnastki. Wciąż bez zagrożenia pod bramką Zajaca w drugiej połowie.

71
    Nie udawało się Lechitom z akcji, to może uda się ze stałego fragmentu gry. Rzut wolny dla Kolejorza w odległości około trzydziestu metrów od bramki Podbeskidzia.

70
    Lechici cały czas nieskutecznie próbują zbliżyć się pod bramkę strzeżoną przez Zajaca. W drugiej połowie podopieczni Mariusza Rumaka nie prezentują dobrego futbolu.

68
    Kolejna akcja Górali, ale tym razem Gostomski zdołał wybronić uderzenie Cisse.

65
    Gol dla Podbeskidzia!
    Iwański dośrodkowuje w pole karne Lecha, a piłkę do własnej bramki pakuje MACIEJ WILUSZ! Podbeskidzie prowadzi w Opalenicy 2:1!

64
    Jeden z defensorów Kolejorza blokuje dośrodkowanie i piłkarze prowadzeni przez Leszka Ojrzyńskiego zaczną od rzutu rożnego.

62
    Coraz śmielej zaczynają atakować podopieczni Mariusza Rumaka, ale do stworzenia sobie klarownych okazji jeszcze długa droga.

61
    Świetne prostopadłe podanie Lovrencsicsa zostaje przerwane przez Adu, Podbeskidzie przy piłce.

60
    Zmiana w drużynie Podbeskidzie Bielsko-Biała: z boiska schodzi Okińczyc, na boisku pojawia się Cisse.

59
    Tempo meczu aktualnie nie zachwyca. Zawodnicy Kolejorza z trudem przedostają się na połowę Podbeskidzia, które również nie jest zbytnio zainteresowane akcjami ofensywnymi.

56
    Poznaniacy próbują wyjść z ofensywną akcją, ale dobrze ustawieni są piłkarze Podbeskidzia, którzy im w tym skutecznie przeszkadzają.

53
    Krótka przerwa w grze po tym jak w starciu z rywalem ucierpiał Bednarek. Gracz Lecha wymaga opieki medycznej i na moment opuszcza murawę.

52
    Mamy wyrównanie! Piłkę z głębi pola otrzymał niepilnowany SEBASTIAN BARTLEWSKI, który z ogromnym spokojem uderzył obok interweniującego Buricia!

50
    Rzut wolny dla Podbeskidzia w środkowej strefie boiska po faulu jednego z Lechitów.

48
    Mariusz Rumak również zdecydował się zmienić skład swojego zespołu na drugą połowę. Lechici grają teraz w składzie: Gostomski – Bednarek, Arajuuri, Wilusz, Henriquez – Zgarda, Możdżeń – Lovrencsics, Jevtić, Formella – Ubiparip.

47
    Trener Leszek Ojrzyński zmienił w przerwie cały skład swojego zespołu. Na drugą połowę Bielszczanie wyszli w takim zestawieniu: Zajac – Sokołowski, Byrtek, Grzelak, Adu – Janeczko, Iwański, Lenartowski, Bartlewski, Chrapek, Okińczyc.

46

Przerwa w towarzyskim meczu dwóch drużyn z Ekstraklasy! Początek meczu należał do Górali, potem inicjatywę przejął Lech, który zdołał zdobyć gola. Kilkanaście minut później dużą przewagę ponownie osiągnęli podopieczni Leszka Ojrzyńskiego, ale jak na razie nie potrafili oni zdobyć gola. Na drugą połową zapraszamy za niecały kwadrans!

45+2

45+1
    Kolejne dośrodkowanie w szesnastkę Podbeskidzia, ale strzał głową Dawida Kownackiego jest niecelny. Z piątego metra zacznie Pesković.

45
    Bardzo dobre wyjście z bramki Peskovicia, który ubiegł rozpędzonego Kownackiego.

43
    Tym razem to Damian Chmiel zostaje powalony na murawę blisko szesnastki Lecha. Faulujący go Henriquez zostaje upomniany żółtą kartką.

42
    Damian Chmiel zupełnie niepotrzebnie fauluje wychodzącego z własnego pola karnego Kędziorę i zostaje ukarany przez arbitra żółtym kartonikiem.

41
    Atu dla zespołu z Bielska-Białej na wysokości pola karnego Kolejorza. Piłka zostaje bezpośrednio wrzucona w szesnastkę Lecha, ale pewnie wyłapuje ją Burić.

39
    Malinowski dostał fantastyczne prostopadłe podanie pomiędzy obrońców Lecha, ale wychodzący z bramki Burić wybił futbolówkę na rzut rożny.

37
    Coraz mocniej naciskają podopieczni Mariusza Rumaka! Tym razem w ostatniej chwili piłkę na rzut rożny wybił Marcin Kamiński.

36
    Bardzo dobre dośrodkowanie doświadczonego zawodnika z Bielska-Białej, ale strzał głową Koniecznego wybronił Burić!

35
    Drużyna Podbeskidzia będzie miała okazję na wyrównanie. Do narożnika boiska podchodzi Piotr Trochim i mamy korner dla Górali.

34
    Lechici długo rozgrywali piłkę na połowie boiska co skończyło się utratą futbolówki i rzutem wolnym dla Górali.

33
    Hamalainen! Potężna bomba z dystansu środkowego pomocnika Lecha Poznań, ale tym razem również górą był golkiper Podbeskidzia!

32
    Bardzo dobra interwencja Peskovicia, który wyłapał uderzenie głową Dawida Kownackiego.

31
    Na trybunach w Opalenicy gołym okiem da się zauważyć, że sympatyków Lecha jest tu więcej. Kibice domagają się jeszcze jednego gola!

30
    Obrońcy Podbeskidzia bez kłopotów wybijają piłkę z własnego pola karnego po dośrodkowaniu Henriqueza z rzutu rożnego.

28
    Piotrek Trochim uderzył bardzo mocno, ale jedynie od ziemi i piłka odbiła się od muru. Dobijać próbował jeden z jego kolegów, ale wykonanie pozostawiło bardzo wiele do życzenia.

27
    Malinowski sfaulowany tuż przed polem karnym przeciwników! Dobra okazja dla Podbeskidzia na wyrównanie!

25
    Gol dla Lecha!
    Do piłki dośrodkowanej z narożnika boiska przez Lovrencsicsa świetnie złożył się DAWID KOWNACKI, który strzałem głową nie daje szans bramkarzowi rywali!

25
    Ależ było blisko! Potężna bomba z dystansu w wykonaniu Gergo Lovrencsicsa, ale jeszcze lepsza interwencja Peskovicia, który paruje futbolówkę na rzut rożny!

24
    Po kolejnym zablokowanym dośrodkowaniu w szesnastkę Podbeskidzia Lechici wznowią grę od rzutu rożnego. Rośnie przewaga Kolejorza!

23
    Szybki kontratak Lechitów mógł zakończyć się golem! Lovrencsics dostał piłkę na lewe skrzydło, przebiegł z nią kilkadziesiąt metrów, a następnie dogrywał na piąty metr pola karnego rywali. Kownacki, który również brał udział w tej akcji, nie zdołał sięgnąć futbolówki i szansa została zmarnowana.

22
    Piotrek Trochim zdecydował się na dośrodkowanie z rzutu wolnego, ale piłka nie trafiła do żadnego z jego kolegów.

21
    Hubert Wołąkiewicz fauluje rozpędzonego na prawym skrzydle rywala i sędzia bez wahaniu odgwizduje przewinienie.

20
    Bardzo dobre wyjście z bramki Jasmina Buricia, który zdążył wyłapać futbolówkę przed nadbiegającym Trochimem.

18
    Piłkarze Podbeskidzia długo wymieniali się podaniami na własnej połowie, aż w końcu do futbolówki dopadł Gergo Lovrencsics. Piłka po dośrodkowaniu Węgra zostaje jednak wybita przed defensywę Górali.

16
    Strzał Henriqueza z dwudziestu metrów zablokowany przez obrońcę Podbeskidzia, Kolejorz zacznie od rzutu rożnego.

15
    Wołąkiewicz ładnie włączył się teraz do akcji ofensywnej, ale wybiegł poza boiskiem i od autu zaczną Bielszczanie.

14
    Zablokowane centra w pole karne Kolejorza i Podbeskidzie zacznie od rzutu rożnego. Z dośrodkowaniem z narożnika boiska świetnie radzą sobie jednak Lechici.

12
    Śpiączka długo prowadził piłkę przed polem karnym Lecha, aż ostatecznie stracił ją na rzecz świetnie interweniującego wślizgiem jednego z defensorów.

10
    Od wrzutu z autu na wysokości linii środkowej boiska grę wznawia Luis Henriquez. Piłka wycofana jest do tyłu, gdzie podaniami wymieniają się defensorzy Kolejorza.

7
    Wysoko ustawieni podopieczni Leszka Ojrzyńskiego nie pozwalają Lechitom na budowanie akcji w środku pola. Pierwsze minuty dla zespołu z południa Polski.

5
    Chmiel zdecydował się na uderzenie z dystansu, ale piłka po jego strzale poszybowała bardzo daleko od bramki Lecha.

3
    Strzał ze stałego fragmentu gry prosto w ręce golkipera poznańskiej drużyny.

2
    Jeden z zawodników Podbeskidzia powalony przez Kamińskiego tuż przed polem karnym Kolejorza! Żółta kartka dla Lechity! To będzie dobra okazja do bezpośredniego uderzenia na bramkę Jasmina Buricia.

1

Piłkarze obu zespołów pojawili się już na murawie boiska w Opalenicy. Za chwilę usłyszymy pierwszy gwizdek arbitra!

Lech Poznań: Burić – Kędziora, Wołąkiewicz, Kamiński, Henriquez – Lovrencsics, Trałka, Pawłowski, Linetty, Hamalainen – Kownacki

Rezerwowi: Gostomski – Arajuuri, Wilusz, Zgarda, Możdżeń, Bednarek, Formella, Jevtić

Podbeskidzie Bielsko-Biała: Pesković – Górkiewicz, Deja, Konieczny, Tomasik – Chmiel, Sloboda, Kołodziej, Malinowski, Trochim, Śpiączka

Rezerwowi: Zajac – Sokołowski, Byrtek, Grzelak, Adu, Janeczko, Iwański, Lenartowski, Bartlewski, Chrapek, Okińczyc.

Witam Państwa serdecznie! Mecz towarzyski w Opalenicy rozpocznie się za pół godziny, a my już za chwilę poznamy podstawowe jedenastki obu drużyn!

Wejdź Tutaj i Oglądaj w Jakości Full HD

Strefa Premium HD – Kliknij TUTAJ

Strefa Premium Full HD | Za Darmo

Pierwszy gwizdek w towarzyskim starciu w Opalenicy usłyszymy o godzinie 17:00. Zapraszam do śledzenia relacji już piętnaście minut wcześniej, gdy poznamy składy obu drużyn, bądźcie z nami!

W poprzednim sezonie lepszym zespołem w bezpośrednich starciach tych drużyn był Lech Poznań. Jesienią Lechici zremisowali na wyjeździe 0:0, a w marcu, przy Bułgarskiej, ekipa prowadzona przez Mariusza Rumaka zwyciężyła 2:1.

Drużyna Podbeskidzia rozgrywki T-Mobile Ekstraklasy rozpocznie 18 lipca. Na własnym stadionie podopieczni Leszka Ojrzyńskiego zagrają z Pogonią Szczecin.

Dla Kolejorza nadchodzący sezon zacznie się już 17 lipca. Wtedy wicemistrzowie Polski zagrają pierwszy mecz w drugiej rundzie eliminacji Ligi Europy. W pierwszej kolejce Ekstraklasy, 20 lipca, podopieczni Mariusza Rumaka zmierzą się na własnym stadionie z Piastem Gliwice.

Serdecznie zapraszam na mecz towarzyski pomiędzy dwoma zespołami z Ekstraklasy. Na Stadionie Miejskim w Opalenicy Lech Poznań zmierzy się z Podbeskidziem Bielsko-Biała.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.

Gole: 25. Kownacki – 52. Bartlewski, 65. Wilusz (sam.)

Kartki:   2. Kamiński (LPO), 43. Henriquez (LPO) – 42. Chmiel (POD)

Lech Poznań: Burić (46. ) – Kędziora (46. Bednarek), Wołąkiewicz (46. Arajuuri), Kamiński (46. Wilusz), Henriquez – Lovrencsics, Trałka (46. Zgarda), Pawłowski (46. Możdżeń), Linetty (46. Jevtić), Hamalainen (46. Formella) – Kownacki (46. Ubiparip)
    Zmiany: Gostomski – Arajuuri, Wilusz, Zgarda, Możdżeń, Bednarek, Formella, Jevtić

Podbeskidzie Bielsko-Biała: Pesković (46. Zajac) – Górkiewicz (46. Sokołowski), Deja (46. Byrtek), Konieczny (46. Grzelak), Tomasik (46. Adu) – Chmiel (46. Janeczko), Sloboda (46. Iwański), Kołodziej (46. Lenartowski), Malinowski (46. Bartlewski) – Trochim (46. Chrapek), Śpiączka (46. Okińczyc, 60. Cisse)
    Zmiany: Zajac – Sokołowski, Cisse, Byrtek, Grzelak, Adu, Janeczko, Iwański, Lenartowski, Bartlewski, Chrapek, Okińczyc