Korona – BKS Stal 3:2 (koniec) | Lechia – Olimpia G. 1:0 (koniec) | Cracovia – Ruch 3:0 (koniec)
Pogoń – Arka 1:1 (koniec) | Wisła K. – Karvina 1:1 (koniec) | Górnik Z. – Podbeskidzie 3:0 (koniec)
Korona – Raków 2:1 (koniec) | Lech P. – L. Poznań 2004/05 0:0 (koniec) | Piast – Śląsk 1:3 (koniec)
Cracovia
3:0 (2:0)
Ruch Chorzów
Sobota 28.06.2014, 11:00 • Boisko przy ul. Wielickiej 101, Kraków • Spotkania towarzyskie

Za wspólnie spędzony czas dziękuje Adam Delimat. (12:45:09)

Cracovia po dobrym meczu pokonuje Ruch Chorzów w stosunku 3:0! Bramki dla gospodarzy zdobywali Dariusz Zjawiński, Mateusz Cetnarski, a po przerwie wynik meczu na 3:0 ustalił Przemysław Kita!

90
    Sprzed pola karnego uderzał Babiarz, piłka przeleciała jednak obok prawego słupka strzeżonej przez Pilarza bramki.

90
    Końcowy fragment meczu nie wygląda zbyt interesująco, na boisku bardzo dużo walki.

87
    Długo piłkę holował Steblecki, który w końcu stracił futbolówkę.

85
    Sprzed pola karnego uderzał Steblecki, jego próba została jednak zablokowana i Cracovia rozpocznie od rzutu rożnego.

84
    Długie podanie do Kity, ten ładnie przejął piłkę i zabrał się z nią mając na plecach Szyndrowskiego, oddał strzał, który zdołał jednak obronić Lech!

82
    Gol dla Cracovii!
    W polu karnym gości zbyt długo piłkę holował Rakels, w końcu zagrał pod nogi Cetnarskiego, którego strzał został zablokowany! Po chwili Cetnarski uderzył jednak ponownie efektowną przewrotką, piłka trafiła w słupek i odbiła się pod nogi PRZEMYSŁAWA KITY, który musiał skierować ją już do bramki!

81
    Kolejna indywidualna próba Rakelsa, jego uderzenie przeleciało jednak obok słupka.

79
    Szybka akcja Cracovii, do piłki przed Rakelsem dopadł jednak Lech.

77
    Prostopadłe podanie Starzyńskiego do Janika, ten uderzył mocno, ale tylko w boczną siatkę!

75
    Wysokim pressingiem zaatakował obronę Ruchu Rakels, Lech w ostatniej chwili zdołał wybić piłkę z dala od własnej bramki.

74
    Strzał Włodyki sprzed pola karnego zablokowany.

72
    Mocne uderzenie Rakelsa zatrzymuje się na nodze przeciwnika.

69
    Jaroszyńskiego zastępuje Marcel Wawrzynkiewicz.

68
    Zamieszanie w polu karnym Ruchu, ostatecznie mocne uderzenie Kity z trudem broni Lech!

67
    Zagranie ręką Szyndrowskiego, rzut wolny dla Cracovii z okolic środkowej linii.

66
    Nieudane prostopadłe podanie Rakelsa do Stebleckiego, piłka w rękach Lecha.

Adam Delimat

Gole: 15. Zjawiński, 40. Żytko, 82. Kita

Cracovia: 1. połowa: Krzysztof Pilarz – Mateusz Żytko, Tomislav Mikulić, Paweł Jaroszyński, Krzysztof Nykiel – Damian Dąbrowski, Marcin Budziński, Łukasz Zejdler, Bartłomiej Kapustka – Boubacar Dialiba, Dariusz Zjawiński

2. połowa Krzysztof Pilarz – Bartosz Rymaniak, Gracjan Horoszkiewicz, Adam Marciniak, Paweł Jaroszyński (69. Marcel Wawrzynkiewicz) – Sebastian Steblecki, Bartłomiej Dudzic, Mateusz Cetnarski, Jakub Mrozik – Deniss Rakels, Przemysław Kita

Zmiany: Matko Perdijić, Sebastain Steblecki, Przemysław Kita, Bartosz Rymaniak, Gracjan Horoszkiewicz, Bartłomiej Dudzic, Adam Marciniak, Jakub Mrozik, Mateusz Cetnarski, Deniss Rakels, Marcel Wawrzynkiewicz

Ruch Chorzów: 1. połowa Krzysztof Kamiński – Krystian Kostrna, Michał Helik, Marek Szyndrowski, Roland Gigolaev, Bartłomiej Babiarz, Maciej Urbańczyk, Mateusz Michalski, Michał Szewczyk, Patryk Mikita, Michał Efir

2. połowa: Kamil Lech – Michał Helik, Marek Szyndrowski, Roland Gigolaev, Martin Grund, Michał Efir, Filip Starzyński, Sebastian Janik, Bartłomiej Babiarz, Michał Helik, Artur Gieraga

Zmiany: Kamil Lech, Artur Gieraga, Filip Starzyński, Kamil Włodyka, Sebastian Janik, Martin Grund