Korona – BKS Stal 3:2 (koniec) | Lechia – Olimpia G. 1:0 (koniec) | Cracovia – Ruch 3:0 (koniec)
Pogoń – Arka 1:1 (koniec) | Wisła K. – Karvina 1:1 (koniec) | Górnik Z. – Podbeskidzie 3:0 (koniec)
Korona – Raków 2:1 (koniec) | Lech P. – L. Poznań 2004/05 0:0 (koniec) | Piast – Śląsk 1:3 (koniec)
Górnik Zabrze
3:0 (3:0)
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Sobota 28.06.2014, 11:00Spotkania towarzyskie

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy ponownie do portalu Lajfy.com na kolejne transmisje sportowe! Dobrego dnia życzy Rafał Gnutek! (12:48:36)

Po jednostronnym widowisku Górnik Zabrze na początek zgrupowania we Wronkach wygrał z Podbeskidziem Bielsko-Biała 3-0 (3-0). Bramki dla ekipy z Zabrza strzelili Gwaze, Augustyn i Drewniak.

90

88
    Zmiana w drużynie Górnik Zabrze: z boiska schodzi Sobczak, na boisku pojawia się Pikul.

85
    Do zakończenia spotkania pozostało pięć minut. Wygląda na to, że tutaj już nic szczególnego się nie stanie i spotkanie towarzyskie zakończy się zdecydowaną wygraną Górnika.

76
    Zmiana w drużynie Górnik Zabrze: z boiska schodzi Skrzypczak, na boisku pojawia się Nowak.

72
    Indywidualna akcja Ćerimagicia, który dośrodkował do Nwaogu, który strzałem głową pokonał bramkarza Podbeskidzia, jednak sędzia boczny uniósł chorągiewkę do góry.

68
    Zmiana w drużynie Górnik Zabrze: z boiska schodzi Oziębała, na boisku pojawia się Ćerimagić.

68
    Deja sfaulował Nwaogu tuż przed własnym polem karnym. Sędzia spokojnie mógł pokazać czerwoną kartkę, ale odpuścił.

60
    Za nami już godzina gry. Utrzymuje się optyczna przewaga Górnika udokumentowana już trzema bramkami w pierwszej połowie.

55
    Teraz sam Skrzypczak zdecydował się na strzał z dystansu, ale mocno się pomylił.

53
    Skrzypczak dograł do Oziębały na 10 metr, ale ten odchylony całkowicie przestrzelił. To była znakomita okazja na czwartą bramkę.

50
    Za nami pięć minut rywalizacji w drugiej połowie meczu. Dużo walki w środku pola, ale bez sytuacji bramkowych.

46

Sędzia Szymon Lizak gwizdkiem zaprosił obie drużyny na przerwę. W pierwszych 45 minutach zdecydowanie lepsza na boisku była drużyna Górnika Zabrze, która swojej dobrej skuteczności zawdzięcza prowadzenie 3-0 z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Wracamy po pauzie!

45

43
    Gol dla Górnika!

To już trzy bramki przewagi zespołu z Zabrza! SZYMON DREWNIAK uderzył mocno z rzutu wolnego, piłka otarła się jeszcze od Slobody co całkowicie zmyliło Peskovicia, który po raz trzeci sięga po piłkę do własnej siatki.

42
    Będzie dobra okazja dla Górnika ze stałego fragmentu gry, bowiem przy linii bocznej pola karnego Malinowski sfaulował aktywnego Kosznika.

Rafał Gnutek

Gole: 32. Gwaze, 39. Augustyn, 43. Drewniak

Kartki:   68. Deja (POD)

Górnik Zabrze: (I połowa) Kuchta – Danch, Augustyn, Gancarczyk, Gwaze – Sobolewski, Drewniak, Kosznik, Kurzawa, Iwan – Zachara (II połowa) Steinbors – Mańka, Szeweluchin, Sadzawicki – Oziębała (68. Ćerimagić), Łuczak, Jeż, Małkowski – Sobczak (88. Pikul), Nwaogu, Skrzypczak (76. Nowak)
    Podbeskidzie Bielsko-Biała: (I połowa) Pesković – Górkiewicz, Byrtek, Grzelak, Tomasik – Chmiel, Iwański, Sloboda, Malinowski, Trochim – Cisse (II połowa) Zajac – Pazio, Deja, Grzelak, Kwame – Sokołowski, Lenartowski, Kołodziej, Janeczko – Bartlewski, Chrapek

Sędziowie: Szymon Lizak (Poznań)