ROW Rybnik – Cracovia 1:3 (koniec) | Zagłębie L. – Górnik Ł. 1:1 (koniec) | Cracovia – Karpaty 0:1 (koniec)
Korona – Termalica 1:0 (koniec) | GKS T. – Podbeskidzie 0:3 (koniec) | Pogoń – Chojniczanka 2:1 (koniec)
Wisła Pł. – Olimpia G. 0:1 (koniec) | Puszcza – Limanovia 2:4 (koniec) | Pogoń – Bytovia 0:1 (koniec)
Lechia – Górnik Z. 3:1 (koniec) | Wisła K. – MSK Żilina 1:1 (koniec)
Pogoń Szczecin
2:1 (1:1)
Chojniczanka Chojnice
Sobota 05.07.2014, 11:30 • Gniewino • Spotkania towarzyskie

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 11:30.

W sobotę w Gniewinie dojdzie do sparingowego meczu pomiędzy Pogonią Szczecin a Chojniczanką Chojnice.

Dla klubu z Ekstraklasy będzie to drugi sparing przygotowawczy. W pierwszym zostali rozgromieni przez Legię Warszawa aż 4:1.

Piłkarze Chojniczanki z kolei po pięciu dniach treningów przejdą pierwszy test w starciu towarzyskim.

Najważniejsze informacje z tego pojedynku znajdziecie w serwisie lajfy.com. Początek o godzinie 11.30. Zapraszamy.

Znamy już skład Pogoni Szczecin: Janukiewicz – Rudol, Dąbrowski, Hernani, Lisowski, Lewandowski, Murawski, Matras, Murayama, Bąk, Zwoliński

A tak prezentuje się ekipa z Chojnic: Staniszewski – Radler, Jędrzejczyk, Filipović, Ślęczka, Kort, Pietruszka, Król, zawodnik testowany, Siemaszko, Leśniewski

1

3
    Gol dla Pogoni!
    Mocne otwarcie Pogoni Szczecin! Już w trzeciej minucie bramkę zdobywa TAKUYA MURAYAMA! 1:0!

10
    Dziesięć minut gry za nami. Ekipa z Ekstraklasy od początku lepiej prezentuje się na tle rywali.

30
    Pół godziny gry za nami. Pogoń Szczecin prowadzi po bramce zdobytej w trzeciej minucie rywalizacji.

42
    Rzut karny dla Chojniczanki!

43
    Gol dla Chojniczanki!
    Pewnie wykorzystana jedenastka przez RAFAŁA LEŚNIEWSKIEGO!

45

Po pierwszej połowie mamy remis 1:1! Za kilka minut rozpocznie się druga część spotkania.

Skład Chojniczanki na drugą połowę: Rafał Misztal – Daniel Chyła, Błażej Jankowski, Romeo Filipović, Michał Mikołajczyk, Marek Gancarczyk, Krystian Feciuch, Andrzej Rybski, zawodnik testowany 2, Kosuke Ikegami, Tomasz Mikołajczak

Skład Pogoni Szczecin na drugą część gry: Dawid Kudła – Leonardo, Wojciech Golla, Sebastian Murawski, Paweł Marczuk – Andrzej Kotłowski, Edi Andradina, Michał Walski, Dominik Kun, Hubert Matynia – Kamil Wojtkowski

46

50
    Po przerwie zdecydowanie aktywniejsi piłkarze z Chojnic.

69
    Golla obejrzał żółtą kartkę.

75
    Kwadrans do końca meczu. Wciąż mamy remis 1:1.

80
    EDI ANDRADINA daje prowadzenie Pogoni Szczecin!

Pogoń Szczecin wygrywa swój pierwszy sparing przed sezonem 2014/15. Dziś pokonuje Chojniczankę Chojnice 2:1. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy ponownie do odwiedzin portalu lajfy.com. (13:18:43)

Gole: 3. Murayama, 80. Andradina – 43. Leśniewski (kar.)

Kartki:   69. Golla (POG)

Pogoń Szczecin: Janukiewicz – Rudol, Dąbrowski, Hernani, Lisowski, Lewandowski, Murawski, Matras, Murayama, Bąk, Zwoliński

Druga połowa: Kudła – Leonardo, Golla, Murawski, Marczuk – Kotłowski, Andradina, Walski, Kun, Matynia – Wojtkowski

Chojniczanka Chojnice: Staniszewski – Radler, Jędrzejczyk, Filipović, Ślęczka – Kort, Pietruszka, Król, zawodnik testowany – Siemaszko, Leśniewski

Druga połowa: Misztal – Chyła, Jankowski, Filipović, Mikołajczyk, Gancarczyk, Feciuch, Rybski, zawodnik testowany 2, Ikegami, Mikołajczak