Pogoń Sdl. – Hapoel 0:4 (koniec) | Duisburg – Bayern 1:1 (koniec)
MSV Duisburg
1:1 (0:0)
Bayern Monachium
Poniedziałek 21.07.2014, 18:30 • Schauinsland-Reisen-Arena • Spotkania towarzyskie

Informacją dnia jest niewątpliwie to, że Robert Lewandowski otwiera swoje statystyki w nowym klubie! Polak pokazał się z dobrej strony, otworzył wynik spotkania ładną bramką, a także często wspierał swoich partnerów bliżej środka pola. (20:28:29)

Bayern Monachium remisuje swoje kolejne spotkanie przedsezonowe z MSV Duisburg 1:1!

90+1
    Źle rozegrany stały fragment gry i Ratajczak zgarnia dośrodkowanie. Wykopuje futbolówkę i następuje ostatni gwizdek arbitra!

89
    Hojberg faulowany jeszcze blisko końcowej linii boiska na połowie rywala. Będzie "krótki korner"!

88
    Końcowe minuty dzisiejszego meczu. Obie ekipy chcą przechylić szalę zwycięstwa na własną stronę, także w końcówce możemy się spodziewać częstych ataków!

86
    Zmiana w drużynie Bayern Monachium: z boiska schodzi Lewandowski, na boisku pojawia się Schweinsteiger.
    Zmiana w drużynie Bayern Monachium: z boiska schodzi Badstuber, na boisku pojawia się Walter.

86
    Robert Lewandowski opuszcza boisko! Zaraz podamy, kto wszedł za polskiego napastnika, ale to był udany mecz Roberta!

85
    Bardzo groźnie atakują gospodarze! Kolejne dobre dośrodkowanie było ciut niedokładne i nie wpada do bramki Starke!

84
    Kolejna piłka zagrywana była na Lewandowskiego w szesnastkę Duisburga, ale tam panuje teraz Ratajczak, który wychodzi z bramki i zgarnia podanie.

82
    Chwila przerwy w meczu. Ucierpiał zawodnik gospodarzy, ale po chwili podniósł się z murawy i monachijczycy oddają piłkę rywalom.

80
    Strzelec bramki dla Duisburga zostaje nieprzepisowo zatrzymany i gospodarze mają stały fragment gry w dogodnej odległości od bramki Starke. Ukarany żółtą kartką zostaje Steinhart. Dośrodkowanie jednak pozostawia wiele do życzenia – piłka poza boiskiem.

79
    Zmiana w drużynie Bayern Monachium: z boiska schodzi Rafinha, na boisku pojawia się Basta.

78
    Lewandowski fauluje przeciwnika w pojedynku powietrznym. Sędzia przerywa grę i będzie zmiana w Bayernie.

77
    Ale to Duisburg kontratakuje i bardzo dobrym strzałem popisał się Aycicek! Mało brakło, ale tylko nad bramką!

76
    Bayern stara się skonstruować kolejną akcję ofensywną. Cofnął się także Lewandowski, który wspiera kolegów w środku pola.

75
    Stark bez problemu wyłapuje uderzenie z dystansu. Pozostał jeszcze kwadrans w premierowym meczu Lewandowskiego w Bayernie Monachium!

74
    Ratajczak skutecznie wychodzi z bramki i przechwytuje wrzutkę z prawego skrzydła. Natychmiastowe rozpoczęcie akcji na osamotnionego partnera!

73
    Na spalonym złapany został de Wit, który za szybko wybiegł za obrońców.

Wiktor Bukowski

Gole: 69. Schnellhardt – 62. Lewandowski

Kartki:   80. Steinhart (BAY)

MSV Duisburg: Ratajczak – Kühne, Schorch, Meißner, Wolze – Albutat, Bohl – Grote, Janjic, Klotz – Onuegbu

Rezerwowi: Lenz, Dum, Aycicek, de Wit, Gardawski, Lekesiz, Comert, Schnellhardt, M'Bengue

W drugiej połowie pojawili się: M'Bengue, Aycicek, Gardawski, Schnellhardt, de Wit.

Bayern Monachium: Starke – Rafinha (79' Basta), Badstuber (86' Walter), Alaba, Contento (54' Steinhart) – Hojbjerg – Sieghart (46' Schwarz), Scholl (46' Eberwein), Gaudino, Bernat – Lewandowski (86' T. Schweinsteiger)

Rezerwowi: Zingerle, Steinhart, Eberwein, Walter, Paul, Tobias Schweinsteiger, Basta, Schwarz, Oikonomou

Sędziowie: Martin Thomsen

Widownia: 24.126