Izrael U-19 – Węgry U-19 1:2 (koniec) | Austria U-19 – Portugalia U17 1:2 (koniec) | Serbia U-19 – Bułgaria U-19 1:0 (koniec)
Niemcy U-19 – Ukraina U-19 2:0 (koniec)
Izrael U-19
1:2 (1:2)
Węgry U-19
Piątek 25.07.2014, 18:00 • Szusza Ferenc Stadion • Mistrzostwa Europy U19

Sędzia gwiżdże po raz ostatni i kończy to spotkanie. W pożegnalnym meczu Mistrzostw Europy do lat 19, drużyna Węgier żegna się z kibicami wygraną 2:1 nad reprezentacją Izraela. Dziękujemy za śledzenie relacji live z tego spotkania. (19:53:53)

90+5

90+5
    Kalmár fauluje Gala w walce o górną piłkę.

90+4
    Gal w świetnym stylu broni uderzenie Kalmára.

90+3
    Gwizdek sędziego zatrzymuje akcję Izraela, Bisan na spalonym.

90+1
    Weissman uderza na bramkę Węgier i pięknie broni Székely.

90
    Zablokowane uderzenie Bisana.

89
    Danino fauluje rywala w walce o górną piłkę.

88
    Na boisku leży poturbowany zawodnik reprezentacji Węgier.

86
    W miejsce Goldberga wejdzie Bisan.

86
    Dośrodkowanie z rzutu wolnego, Hugy znalazł się na spalonym.

85
    Rzut wolny dla Izraela i szansa na dośrodkowanie ze stałego fragmentu gry.

84
    Mervó schodzi z boiska, jego miejsce na murawie zajmie Németh.

83
    Dośrodkowanie z rzutu wolnego na głowę Habashiego, który uderza obok bramki.

82
    Sędzia długo ustawia mur.

81
    Medgyes trafia do notesu sędziego, rzut wolny dla Izraela.

80
    Mervó kolejny raz ostro fauluje rywala.

78
    Ładna akcja Izraela, przerwana przez gospodarzy.

77
    Ohana strzela zza linii pola karnego i nie trafia w światło bramki.

76
    Sagi wejdzie w miejsce Shamira.

75
    Székely z trudem wybija piłkę poza końcową linię boiska, po bardzo dobrym strzale Weissmana! Korner dla Izraela!

74
    Balogh opuszcza boisko, jego miejsce zajmie G. Bobál.

73
    Goldberg brzydko sfaulował rywala.

72
    Safuri niecelnie uderza zza pola karnego.

71
    Węgrzy ładnie wymieniają podania na środku boiska.

70
    Prostopadłe podanie w pole karne Izraela, Gal pewnie łapie piłkę.

69
    Zablokowany strzał Ochany zza pola karnego.

68
    Varga pięknie uderza z rzutu wolnego, piłka przelatuje tuż nad poprzeczką!

67
    Peretz trafia do notesu sędziego.

67
    Tamás uderza z dystans, piłka trafia wprost w rywala.

66
    Kolejne ostre starcie w środku pola, zaostrza nam się to spotkanie.

65
    Żółta kartka dla Kalmára.

63
    Dominik Nagy w nieprzepisowy sposób powstrzymuje rozpędzonego rywala.

62
    Nieudane dośrodkowanie w pole karne Izraela, Gal łapie piłkę.

61
    Akcja Węgrów przerwana już na środku boiska.

60
    Nieudana akcja Izraela, Székely długim wybiciem rozpoczyna akcję swojej drużyny.

59
    Medgyes zmienia Talabéra.

57
    Balogh fauluje rywala w walce o górną piłkę.

56
    Jehezkel opuszcza boisko, jego miejsce zajmie Weissman.

55
    Zawodnicy Izraela dobrze przerywają kontrę Węgrów, już na połowie gospodarzy turnieju.

54
    Piękny strzał Ochany zza pola karnego, piłka przeleciała tuż obok słupka!

54
    Dominik Nagy trafia do notesu sędziego.

53
    Kalmár ostro fauluje rywala, przerywając tym samym kontrę Izraela.

52
    Węgrzy wybijają piłkę z własnego pola karnego, korner dla reprezentancji Izraela.

51
    Dwa ostre faule zawodników reprezentacji Izraela na środku boiska.

49
    Brzydki faul Shamira i żółta kartka da tego zawodnika.

48
    Młodzi reprezentanci Węgier grają bardzo wysoko pressingiem.

47
    Długie podanie do Hugy'ego, który znalazł się na spalonym.

46
    Zaczynamy drugą połowę, przy piłce Węgrzy.

46

Sędzia kończy pierwszą część spotkania. Jak na razie mecz jest bardzo zacięty, zawodnicy obu drużyn stwarzają sobie dużo sytuacji podbramkowych. Jak będzie w drugiej połowie? Zostańcie z nami, wracamy za 15 minut.

45+1

45
    Minuta doliczona do czasu pierwszej połowy.

45
    Rzut rożny dla Węgrów i nieudane dośrodkowanie z narożnika boiska.

44
    Reprezentanci Izraela są praktycznie zamknięci we własnym polu karnym.

43
    Dominik Nagy ładnie uderza zza pola karnego, piłka przelatuje nad poprzeczką.

42
    Wyrzut piłki z autu w pole karne Izraela i dobre wybicie piłki.

41
    Szybka kontra Węgrów i strata piłki.

40
    Dominik Nagy fauluje rywala w walce o górną piłkę.

39
    Gol dla Węgier
    Bramkę zdobył BALOGH z główki, po pięknym dośrodkowaniu z prawej strony boiska! Szybka odpowiedź Węgrów!

38
    Kolejne dobre podanie do Hugy'ego, który tym razem znalazł się na spalonym.

36
    Gol dla Izraela!
    Piękne dośrodkowanie na piąty metr gdzie stoi HUGY, który pewnym strzałem z główki daje swojej drużynie wyrównanie!

35
    Nieudane podanie w pole karne gospodarzy turnieju, piłka wychodzi poza końcową linię boiska.

34
    Zawodnicy Izraela dobrze wybijają piłkę z własnego pola karnego.

33
    Peretz faulem przerywa kontrę Węgrów.

32
    Węgrzy spokojnie wymieniają podania na połowie Izraela.

31
    Zawodnik reprezentacji Izraelu upada w polu karnym Węgrów, sędzia nie dyktuje jednak rzutu karnego.

30
    Szybka akcja Izraelu, zawodnikom tej drużyny udało się wywalczyć jedynie rzut rożny.

28
    Mervó po raz kolejny w nieprzepisowy sposób odebrał piłkę rywalowi.

27
    Dwa brzydkie faule w środkowej strefie boiska.

25
    Gol dla Węgier!
    Piękny rajd KALMÁRA zakończony bramką! Zawodnik reprezentacji Węgier przebiegł z piłką kilka metrów, przełożył ją sobie na lewą nogę i uderzył na długi słupek! Bramkarz Izraela był bez szans!

24
    Zablokowany strzał Jehezkela.

23
    Safuri uderza zza pola karnego, piłka odbija się od zawodnika reprezentacji Węgier.

22
    Zawodnicy reprezentacji Izraela starają się dłużej utrzymać w posiadaniu piłki.

21
    Kolejny brzydki faul, tym razem zawinił Lenzsér.

20
    Groźne dośrodkowanie w pole karne Izraela z prawej strony boiska, wybite przez stoperów.

19
    Defensywa Węgrów dobrze odebrała piłkę rywalowi we własnym polu karnym.

18
    Brzydki faul Mervó w środkowej strefie boiska.

17
    Nieudana akcja zawodników Izraela, od bramki grę wznowi Székely.

16
    Kalmár niedokładnie dośrodkowuje piłkę z rzutu rożnego.

15
    Defensorzy Izraela wybijają dośrodkowanie z lewej strony boiska, korner dla Węgrów.

14
    Hugy blisko strzelenia bramki, jego strzał pewnie obronił Székely.

13
    Rzut rożny dla Węgrów i niecelne dośrodkowanie z narożnika boiska.

12
    Gospodarze spokojnie wymieniają podania na połowie rywala, mają wyraźną przewagę w pierwszych minutach meczu.

11
    Shamir w nieprzepisowy sposób zatrzymuje szybką akcję Węgrów.

10
    Jehezkel uderza zza pola karnego i trafia prosto w rywala.

9
    Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Izraela wybite przez stoperów.

8
    Kolejny brzydki faul w środku pola, tym razem przewinił Abu El Hija.

7
    Zsótér w nieprzepisowy sposób przerywa akcję drużyny Izraela.

7
    Ładne dośrodkowanie na głowę Balogha, który uderzył za mocno i piłka przeleciała nad poprzeczką.

5
    Hugy po raz drugi znalazł się na spalonym.

4
    Lenzsér dobrze przerywa akcję Izraela.

3
    Piękna akcja Węgrów, Gal w sytuacji sam na sam z bramkarzem trafił prosto w Gala!

2
    Gospodarze turnieju spokojnie wymieniają podania na własnej połowie boiska.

1
    Pierwsza akcja Izraelczyków, Hugy znalazł się na spalonym.

1
    Pierwszy gwizdek sędziego, ze środka boiska zaczyna reprezentacja Izraelu.

1

Obie jedenastki wyszły już na murawę.

Izrael U-19: Gal – El Hija, Habashi, Danino, Goldberg – Peretz, Shamir – Safuri, Hugy, Ohana – Jehezkel.
    Rezerwowi: Shoshan – Aviv, Keltjens, Glazer, Sagi, Weissman, Bisan.

Węgry U-19: Székely – Talabér, Asztalos, Lenzsér, Tamás – Mervó, Nagy, Kalmár (C) – Zsótér, Balogh, Varga
    Rezerwowi: Hrabina – D. Bobál, Medgyes, Németh, G. Bobál, Forgács, Farkas.

Sędziowie: Kevin Clancy (SCO) – Jašar Abbasov (AZE), Gylfi Mar Sigurdsson (ISL).

Do Grupy B trafiły reprezentacje Niemiec, Ukrainy, Serbii oraz Bułgarii. W najlepszej sytuacji są reprezentacje Niemiec i Ukrainy, które mają po 4 punkty. Po piętach depcze im Serbia, która zremisowała z tymi dwoma drużynami i czeka ich mecz z najsłabszą drużyną w grupie, czyli Bułgarią. Sytuacja w tej grupie nie jest tak klarowana jak w Grupie A.

Gospodarze turnieju zaczęli również bardzo niekorzystnie i przegrali swój pierwszy mecz z Austrią 3:1. Ich kolejne spotkanie z Portugalią zakończyło się kompletnym blamażem, gdyż Węgrzy dali wbić sobie aż 6 goli, zdobywając przy tym tylko jedno trafienie.

Reprezentacja Izraela zaczęła turniej od porażki 3:0 w pierwszym meczu ze świetnie spisującą się drużyną Portugalii. Ich drugie spotkanie zakończyło się również porażką z Austrią, 3:0.

Obie drużyny nie mają już szans na wyjście z grupy i jet to ich ostatni mecz na tym turnieju. Z grupy A awansowały reprezentacje Portugalii oraz Austrii.

Przed nami kolejne spotkanie Mistrzostw Europy U-19. Tym razem na Szusza Ferenc Stadion, młodzieżowa reprezentacja Izraela podejmie gospodarzy turnieju, Węgrów. Zapraszamy na relację live z tego spotkania.

Gole: 36. Hugy – 25. Kalmár, 39. Balogh

Kartki:   49. Shamir (I19), 65. Kalmár (I19), 67. Peretz (I19) – 54. Dominik Nagy (W19)

Izrael U-19: Gal – El Hija, Habashi, Danino, Goldberg (86' Bisan) – Peretz, Shamir (76' Shamir) – Safuri, Hugy, Ohana – Jehezkel (56' Weissman).
    Zmiany: Shoshan – Aviv, Keltjens, Glazer, Sagi, Weissman, Bisan.

Węgry U-19: Székely – Talabér (59' Medgyes), Asztalos, Lenzsér, Tamás – Mervó (84' Németh), Nagy, Kalmár (C) – Zsótér, Balogh (74' G. Bobál), Varga.
    Zmiany: Hrabina – D. Bobál, Medgyes, Németh, G. Bobál, Forgács, Farkas.

Sędziowie: Kevin Clancy (SCO) – Jašar Abbasov (AZE), Gylfi Mar Sigurdsson (ISL)