Aktobe – FCSB 2:2 (koniec) | Karabach – FC Salzburg 2:1 (koniec) | HJK – APOEL 2:2 (koniec)
Apollon – Zenit 1:0 (koniec) | Dnipro – Kopenhaga 0:0 (koniec) | Grasshoppers – Lille 0:2 (koniec)
Standard – Panathinaikos 0:0 (koniec) | Feyenoord – Besiktas 1:2 (koniec) | Łudogorec – Partizan 0:0 (koniec)
Aalborg – Dinamo Z. 0:1 (koniec) | Maribor – Maccabi T.A. 1:0 (koniec) | Legia – Celtic 4:1 (koniec)
Aalborg Boldspilklub
0:1 (0:0)
Dinamo Zagrzeb
Środa 30.07.2014, 20:15 • Aalborg Stadion - Aalborg (Dania) • Liga Mistrzów UEFA - Kwalifikacje

Mają czego żałować gospodarze! Przegrywają ostatecznie pierwsze spotkanie III rundy eliminacji LM 0:1 z Dinamem Zagrzeb!
    Aalborg BK rozgrywał znacznie lepsze zawody w pierwszych 45 minutach i właśnie wtedy należało wykorzystać jedną z bramkowych okazji. Tak się nie stało, a zaraz po rozpoczęciu drugiej odsłony trafili goście! Wynik nie zmienił się już do końca meczu, a jednobramkowa przewaga to spora zaliczka przed rewanżem dla Chorwatów. (22:05:46)

90+3

90+3
    Jeszcze spróbował obok bramki Andrijašević! Sędzia używa gwizdka po raz ostatni!

90+2
    Brozović znalazł się w polu karnym, ale zaraz pod nogi wjechał mu interweniujący Larsen, który przejmuje futbolówkę!

90
    Gwizdy na trybunach. Dinamo zwalnia grę, jak tylko może. 2 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry!

89
    Oj spieszy się gospodarzom. Coraz więcej szybkich podań, nie zawsze przygotowanych. Ostatnia minuta!

88
    Piłka wpada po raz drugi do bramki Larsena, ale gol nie zostaje uznany! Pivarić był w sytuacji bramkowej na spalonym, a więc wynik pozostaje bez zmian! W powtórkach widać słuszną decyzję sędziów.

86
    Eduardo musi wyjść z bramki i wślizgiem wykopuje futbolówkę na granicy pola karnego! Ryzykowne, ale słuszne zachowanie golkipera gości!

84
    Tymczasem to Dinamo ma rzut rożny. Obrońca wybija piłkę poza plac gry i będzie ponowienie dośrodkowania.

83
    Kibice bardzo chcieliby zobaczyć bramkę dla swojego zespołu. W drugiej połowie w zasadzie nie widzieliśmy jakiejś super okazji dla Aalborga. Może w końcówce?

82
    Pjaca brzydko faulowany przez Augustinussena i temu się upiekło, ponieważ arbiter jeszcze nie wyciąga kartki z kieszeni.

81
    Tym razem to Dinamo Zagrzeb ma rzut rożny. Dokładnie takie samo rozegranie, czyli bez rezultatu. Piłkę przed szesnastką zgarnął jeszcze Pivarić, ale uderza do Larsena!

80
    Wysokie i dalekie dośrodkowanie wpada prosto w ręce Eduardo. Słabe rozegranie rzutu wolnego na 10 minut przed końcem meczu.

79
    Helenius faulowany na połowie przeciwnika! Wichmann już ustawia sobie futbolówkę, aby dośrodkować ze stałego fragmentu gry!

78
    Zmiana w drużynie GNK Dinamo Zagrzeb: z boiska schodzi Soudani, na boisku pojawia się Andrijašević.

76
    Brozović ładnie przebiegł z futbolówką kilkanaście metrów po czym oddał strzał. Piłka odbija się od nóg obrońcy i wlatuje prosto do "koszyczka" Larsena.

75
    Minuty lecą, został tylko kwadrans, a Aalborg jest dalej korzystnego wyniku, niż bliżej!

74
    Dinamo gra jak najwolniej. Jest okazja do szybszego wybiegnięcia z kontrą, to goście cofają akcję. Żeby tylko to się nie zemściło.

Wiktor Bukowski

Gole: 49. Brozović

Kartki:   33. Pivarić (DNZ)

Aalborg Boldspilklub: Larsen – J. Mathiasen, Thelander, Petersen, Kristensen – Enevoldsen (73' Helenius), Augustinussen, Risgård (46' Thomsen), Wichmann – Spalvis (73' A. Christensen), Jacobsen

Rezerwowi: C. Christensen – Pedersen, Thomsen, Børsting, Helenius, Ahlmann, A. Christensen

Dinamo Zagrzeb: Eduardo – Pivarić, Šimunić, Sigali, Ivo Pinto – Paulo Machado, Brozović, Ademi, Antolić (70' Gonçalo Santos) – Čop (46' Pjaca), Soudani (78' Andrijašević)

Rezerwowi: Ježina – Šimunović, Andrijašević, Gonçalo Santos, Ćorić, Radonjić, Pjaca

Sędziowie: Danny Makkelie – Davie Goossens, Bas van Dongen – Martin Van Den Kerkhof (wszyscy Holandia)