Trzyniec – Din. Mińsk 2:3 (1:3 po rz. karnych)
2:3 (0:0, 0:2, 2:0)
HK Dinamo Mińsk
Wtorek 05.08.2014, 17:00 • Werk Arena, Trzyniec, Czechy • Mecze towarzyskie

Dziękuje za uwagę i zapraszam na kolejne hokejowe relacje na lajfy.com! (19:27:54)

Koniec spotkania! Po zaciętym spotkaniu HC Oceláři Trzyniec przegrywa na własnym lodzie z HK Dinamo Mińsk 3:2 po serii rzutów karnych.

65:00
    W rzutach karnych zwyciężyła drużyna HK Dinamo Mińsk.

Rozpoczynają się rzuty karne.

Koniec dogrywki. O wyniku zadecydują rzuty karne.

65:00
    Dogrywka skończona.

64:29
    Linglet otrzymał karę 2 + 10 minut za atak na jednym z gospodarzy. Ostatnie trzydzieści sekund dogrywki Dinamo zagra w trójkę.

64:00
    Rozpoczynamy ostatnią minutę dogrywki.

63:50
    Charles Linglet mógł zakończyć to spotkanie, ale golkiper Stalowników ponownie wygrywa pojedynek sam na sam z zawodnikiem Dinama!

63:34
    Jak na razie tempo dogrywki nie powala z nóg. Zawodnicy obydwu zespołów już wyraźnie zmęczeni.

61:03
    Niezłą okazję na oddanie dobrego strzału miał teraz Orsava. Jeden z obrońców Dinama zainterweniował jednak w ostatniej chwili.

Dawid Szewczyk

Składy i statystyki: 45. Rákos (Žejdl), 51. Rákos (Žejdl) – 22. Gavrus (Szczechura), 29. Krajíček (Cheechoo), kar. Szczechura

HC Oceláři Trzyniec: Hamerlík (Hrubec) – Klesla (C), Nosek, Doudera, Trončinský, Galvas, Zíb, Matyáš – Orsava, Plíhal, Dravecký – Adamský, Polanský, Kindl – Hrňa, Žejdl, Rákos – Rufer, Gašparovič, Chmielewski
    HK Dinamo Mińsk: Milchakow (Haugen) – Nogachjow, Lisowets, Krajíček, Bailen, Švarný, Chernook, Badun – Linglet, Sznkewicz, Ellison, Kułakow, Drozd, Vesce, Cheechoo (C), Meleszko, Szczechura, Pawłowicz, Eliseenko, Kitarow, Gavrus

Sędziowie: Mikula, Hradil – Hlavatý, Tošenovjan