Berani Zlín – Trzyniec 3:6 (koniec)
Berani Zlín
3:6 (1:3, 1:1, 1:2)
HC Oceláři Trzyniec
Czwartek 07.08.2014, 18:00 • Zimní stadion Luďka Čajky, Zlín, Czechy • Mecze towarzyskie

59:09
    Gol dla Trzyńca!
    Bramkę zdobył ZBYNĚK IRGL.

GOL! Trzyniec wykorzystuje grę w podwójnej przewadze! ZBYNĚK IRGL otrzymał dobre podanie na lewą stronę od Orsavy i pewnie pokonał Kašíka! 3:6!

55:47
    Gol dla Zlina!
    Bramkę zdobył JAROSLAV BALAŠTÍK.

GOL! Szewcy błyskawicznie wykorzystują grę w przewadze! JAROSLAV BALAŠTÍK przedostał się do tercji ataku, natychmiast oddał strzał i guma wylądowała w bramce Hrubca. 3:5.

40:35
    Bramkę zdobył JAKUB ORSAVA.

GOOL! Świetny początek tercji dla Stalowników! Irgl idealnie podał w tempo na środek do JAKUBA ORSAVY, który precyzyjnym strzałem pokonuje golkipera PSG!

33:15
    Bramkę zdobył JIŘÍ ONDRÁČEK.

GOL! Gospodarze także wykorzystują swój okres gry w przewadze. JIŘÍ ONDRÁČEK otrzymał świetnie podanie od Matějíčka i precyzyjnym uderzeniem pokonał Hrubca. 2:4.

25:23

GOOL! Jest czwarta bramka dla Stalowników, którzy wykorzystują grę w przewadze! Dobrze rozegrany zamek skutecznym uderzeniem zakończył JAKUB ORSAVA!

13:50
    Bramkę zdobył DAVID NOSEK.

GOOL! Trzyniec już z dwoma bramkami przewagi! DAVID NOSEK huknął spod niebieskiej i guma zatrzepotała w siatce. Zasłonięty Kašík bez szans.

13:08
    Bramkę zdobył JIŘÍ POLANSKÝ.

GOOL! Stalownicy już na prowadzeniu! Irgl mocno uderzył z okolic lewego bulika, przy bramce znajdował się JIŘÍ POLANSKY, który dobił strzał i wyprowadził Trzyniec na prowadzenie! 1:2!

7:38

GOOL! Szybka odpowiedź Stalowników! Aron Chmielewski zalicza pierwszą asystę w barwach Oceláři! Polak oddał mocny strzał, po którym guma odbiła się od słupka i trafiła pod kij Polanskiego, ten podał do DAVIDA NOSKA, który zdołał wpakować gumę do siatki. 1:1!

4:18
    Bramkę zdobył PAVEL KUBIŠ.

Szybka akcja Zlina i mamy otwarcie wyniku spotkania. Vlach przebił się do tercji ofensywnej, oddał mocny strzał na bramkę Hamerlika, który dobił PAVEL KUBIŠ i guma wylądowała w siatce Stalowników. 1:0.

Dawid Szewczyk

Składy i statystyki: 5. Kubiš (Vlach), 34. Ondráček (Matějíček), 56. Balaštík – 8. Nosek (Polansky, Chmielewski), 14. Polanský (Irgl, Gašparovič), 14. Nosek (Gašparovič, Matuš), 26. Orsava (Žejdl, Dravecký), 41. Orsava (Irgl, Nosek), 60. Irgl (Orsava)

Berani Zlín: Kašík (Horčička) – Řezníček, Tesařík, Horák, Kotvan, Matějíček, Urbanec, Valenta – Popelka, Sedláček, Šťastný, Vlach, Holík, Kovařík, Fořt, Zaremba, Kubiš, Veselý, Matula, Ondráček, Balaštík
    HC Oceláři Trzyniec: Hrubec (Hamerlik) – Doudera, Nosek, Galvas, Matyáš, Repe, Zíb, Heider – Pisárik, Orsava, Žejdl, Dravecký, Hrňa, Polanský, Irgl, Rufer, Matuš, Gašparovič, Chmielewski, Kindl, Cienciala