Stuttgarter – Borussia D. 1:4 (koniec) | FT Braunschweig – FC Koln 0:4 (koniec)
Stuttgarter Kickers
1:4 (0:1)
Borussia Dortmund
Sobota 16.08.2014, 15:30 • Gazi-Stadion auf der Waldau, Stuttgart • Puchar Niemiec

Po bardzo ciekawym spotkaniu Borussia Dortmund bez problemów pokonuje Stuttgarter Kickers, 4:1. Serdecznie dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na inne spotkania na lajfy.com (17:20:53)

90+3

90+2
    Jeszcze jedna szansa Ramos, ale tym razem Kolumbijczyk nie trafia w bramkę!

90
    Zmiana w drużynie Borussia Dortmund: z boiska schodzi Kirch, na boisku pojawia się Bender.

89
    Gol dla Borussii! Podanie do ADRIANA RAMOSA, ten schodzi do boku pola karnego i uderza po długim słupku! Bardzo ładna bramka Kolumbijczyka!

88
    Gramy dalej.

86
    Wygląda na to, że konieczna będzie zmiana w bramce gospodarzy.

85
    Bardzo niebezpieczne starcie Ramosa z Redlem, leżą na murawie obaj gracze.

84
    Zmiana w drużynie Borussia Dortmund: z boiska schodzi Mkhitaryan, na boisku pojawia się Großkreutz.

83
    Uderzenie z dystansu w wykonaniu Kehla, obok bramki.

82
    Szansę na swoją bramkę miał Ramos, ale nie trafił czysto w futbolówkę.

80
    Ostatnie kilkanaście minut meczu. Druga połowa w pełni rekompensuje nam pierwszą połówkę.

78
    Gol dla Borussii!
    Bramkę zdobył AUBAMEYANG. Kolejna piękna asysta Piszczka, niesamowity mecz Polaka! Łukasz dogrywa idealnie do Gabończyka, który bez problemu pakuje piłkę do siatki.

76
    Nieudanie próbował minąć teraz rywala Jojić.

74
    Uderzenie z dystansu w wykonaniu Calamity, obok bramki!

72
    Bardzo ładna akcja! Odegranie w kierunku Kircha, ten strzela, ale broni Redl!

70
    Kolejna szansa Gabończyka, który był teraz przewracany ale nie wiedzieć czemu sędzia nie dyktuje rzutu karnego!

69
    Było groźnie! Głową uderzał Aubameyang, ale piłka przeleciała obok bramki!

Gole: 60. Edwini-Bonsu – 30. Mkhitaryan, 57. Aubameyang, 78. Aubameyang, 89. Ramos

Stuttgarter Kickers: Redl – Leutenecker, Fennell, Stein, Baumgärtel – Halimi, Marchese, Braun – Müller, Soriano (68' Calamita), Edwini-Bonsu