Bałtyk G. – Chemik 1:1 (koniec) | Garbarnia – Unia T. 1:1 (koniec) | Concordia – ŁKS Łom. 1:2 (koniec)
Ruch Z. – BKS Stal 0:3 (koniec) | Gwardia K. – Cartusia 1:1 (koniec) | Oława – Śląsk II 1:1 (koniec)
Lechia ZG – Dąb 2:1 (koniec) | Górnik Wes. – Polonia B. 1:3 (koniec) | Resovia – Biała Podlaska 3:0 (koniec)
Wda – Jarota 0:2 (koniec) | Świt NDM – Polonia W. 1:1 (koniec)
Wda Świecie
0:2 (0:0)
Jarota Jarocin
Sobota 23.08.2014, 17:00 • Wda Świecie • 3 Liga

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.

Kolejne spotkanie rozegrają piłkarze Wdy Świecie. Tym razem na własnym boisku zmierzą się z Jarotą Jarocin.

Faworytem tego spotkania, którzy po dwóch kolejkach zdobyli sześć punktów (zwycięstwo z Unią Swarzędz 2:0 oraz zwycięstwo z Lechem Poznań 1:0)

Z kolei Jarota Jarocin dotychczas nie zdobyła punktów (porażka z Centrą Ostów 0:2 oraz ze Spartą Brodnica 2:3)

Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:00.

Wda Świecie: Zapała – Kiełpiński, Urbański, Kardas, Kocierzewski – Brzeziński, Wenerski, Czerwiński, Moranowski – Kot, Klimeczewski

Jarota Jarocin: Szady – Ludwiczak, Kieliba, Czabański, Stronka – Cieślak, Grobelny, Skokowski, Chromiński, Goliński – Antkowiak.

1

1
    Gospodarze rozpoczęli spotkanie.

2
    Dzisiejsze spotkanie ogląda 100 widzów.

2
    Chromiński faulowany w okolicach pola karnego gospodarzy.

4
    Wda będzie miała korner.

4
    Faul w środku pola. Rzut wolny dla gości.

5
    Kocierzewski faulowany blisko własnego pola karnego.

5
    I po piłce. Jeden z zawodników huknął i futbolówka poszła w las.

6
    Korner dla Wdy.

6
    Czerwiński uderzył zza pola karnego, a piłka wyszła ponownie na rzut rożny. Gospodarze pomału zdobywają przewagę.

7
    Chromiński dwa razy wycięty. Rzut wolny dla Jaroty.

9
    Gracze Jaroty głośno krzyczeli w stronę sędziego, że zawodnik Wdy zagrał w polu karnym ręką. Arbiter pozostał niewzruszony na pretensje zawodników gości.

11
    Czerwiński uderzył z dystansu na bramkę Jaroty. Niecelnie.

13
    Niewiele się dzieje. Gra w środku pola.

15
    Kwadrans gry za nami. Nic się nie dzieje.

17
    Kieliba faulowany w okolicach własnego pola karnego.

19
    Chromiński wpadł w pole karne Wdy. Szybka próba odegrania piłki zakończyła się utratą futbolówki, którą przejął Zapała.

21
    Czerwiński faulowany w środku pola. Rzut wolny dla Wdy.

22
    Przerwa w grze. Jeden z zawodników Jaroty leży na murawie.

22
    Gra wznowiona.

24
    Czerwiński faulowany na wysokości 25 metra przed bramką Jaroty. Rzut wolny dla Wdy. Strzał Urbańskiego trafił obok bramki.

26
    Moranowski faulowany w środku pola. Rzut wolny dla Wdy.

28
    Korner dla Jaroty.

30
    Uderzenie z dystansu w wykonaniu Antkowiaka trafia obok bramki.

32
    Okres nudnej i trudnej dla kibica gry. Obustronne faule.

33
    Żółtą kartkę otrzymuje Goliński (Jarota Jarocin).

35
    Ostatnie dziesięć minut do końca pierwszej połowy.

37
    Kocierzewski faulowany w okolicach własnego pola karnego. Wolny dla Wdy.

39
    Goliński faulowany w środku pola. Rzut wolny dla Jaroty.

41
    Nic się nie dzieje. Więcej emocji na trybunach, bo też kibice emocjonują się każdą akcją.

43
    Piłka trafia do siatki Jaroty, ale sędzia odgwizdał faul na zawodniku gości – Czabańskim.

45
    Pierwsza połowa skończona. Sędzia nie doliczył dodatkowego czasu gry do pierwszej połowy.

Pierwsza połowa senna i nieco nużąca. Miejmy nadzieje, że gracze obu drużyn ożywią się w drugiej odsłonie spotkania.

Wracamy za mniej więcej 12 minut.

46

46
    Bez zmian w składach.

46
    Ręką zagrywa jeden z graczy gości. Rzut wolny dla Wdy.

47
    Klimczewski z bliskiej odległości uderzył na bramkę Jaroty, ale niecelnie.

48
    Kieliba faulowany na własnej połowie. Rzut wolny dla Jaroty.

50
    Początek drugiej połowy bardzo podobny do pierwszej. Cytując klasyka – "Nic się nie dzieje".

51
    Rzut wolny w środku pola.

53
    Żółtą kartkę otrzymuje Brzeziński (Wda Świecie).

54
    "Kopią tę piłkę treningowo" – komentarz kibica, który obserwuje dzisiejsze spotkanie.

55
    Wenerski faulowany w środku pola. Rzut wolny dla Wdy.

56
    Uderzenie z rzutu wolnego w wykonaniu Urbańskiego. Piłka trafiła w okolice okienka bramki Jaroty, ale Szady pokazał się w dobrej strony i pewnie złapał futbolówkę.

58
    W polu karnym faulowany jeden z zawodników Wdy. Zdaniem arbitra nie było mowy o rzucie karnym. Arbiter podyktował rzut wolny dla gospodarzy. Piłka ustawiona około 25 metrów od bramki gości.

59
    Urbański uderzył z wolnego, ale niecelnie. Piłka dla gości.

61
    Zmiana w drużynie Wda Świecie: z boiska schodzi Moranowski, na boisku pojawia się Witucki.

62
    Czabański dostał piłką w twarz. Na kilka sekund sędzia przerwał grę, żeby mieć pewność czy gracz Jaroty dojdzie do siebie.

63
    Żółtą kartkę otrzymuje Witucki (Wda Świecie).

65
    Kiełpiński faulowany na połowie Jaroty. Rzut wolny dla Wdy.

66

67
    Drugi korner dla Wdy.

67
    Trzeci rzut rożny dla gospodarzy.

69
    Czerwona kartka dla Klimczewski (Wda Świecie). Zawodnik gospodarzy uderzył przeciwnika, a sędzie nie miał wątpliwości i wyrzucił gracza Wdy z boiska.

70
    Kiełpiński faulowany na własnej połowie.

72
    Na boisku mamy trochę zapasów i boksu.

72
    Kieliba wywrócił Brzezińskiego. Rzut wolny dla zawodników Wdy.

74
    Zmiana w drużynie Wda Świecie: z boiska schodzi Kot, na boisku pojawia się Chabowski.

75
    Kwadrans do końca spotkania. Niewiele się dzieje, bo żadna z e stron nie potrafi zaatakować.

77
    Zmiana w drużynie Jarota Jarocin: z boiska schodzi Grobelny, na boisku pojawia się Cierniewski.

78
    Rzut rożny dla gospodarzy.

80
    Zmiana w drużynie Wda Świecie: z boiska schodzi Czerwiński, na boisku pojawia się Stachiewicz.

81
    Stronka faulowany w środku pola. Rzut wolny dla graczy z Jarocina.

83
    Gol dla Jaroty!
    Bramkę zdobył DOMINIK CHROMIŃSKI. Uderzenie z narożnika pola karnego przeleciało nad bramkarzem Wdy i wpadło do siatki.

84
    Zmiana w drużynie Jarota Jarocin: z boiska schodzi Cieślak, na boisku pojawia się Namysłowski.

86
    Chabowski faulowany na połowie gości. Rzut wolny wykonał Urbański, a piłka po jego strzale minimalnie obok bramki gości.

87
    Bramkę zdobył CIERNIEWSKI. Skokowski dośrodkował ze skrzydła w pole karne Wdy. Piłka odbiła się od obrońców i spadła na głowę Cierniewskiego, który z bliskiej odległości skierował ją do siatki gospodarzy.

89
    Zmiana w drużynie Jarota Jarocin: z boiska schodzi Chromiński, na boisku pojawia się Durowicz.

90
    Arbiter doliczył cztery minuty do drugiej połowy spotkania.

90+2
    Urbański uderzył zza pola karnego. Piłka daleko od bramki Jaroty.

90+4
    Ostatnie chwile meczu. Nic się nie dzieje.

90+4

Niespodziewane zakończenie spotkania, którego faworytem był zespół Wdy. Jarota grając z jednym graczem więcej zdołała wykorzystać dwie sytuacje i odniosła pierwsze ligowe zwycięstwo w bieżącym sezonie. Wda po raz pierwszy traci punkty. Obecnie zespół ze Świecia ma ich sześć, a Jarota trzy.

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje na portalu – LAJFY.COM! (18:55:58)
    Uwaga: Jesteś działaczem klubu piłkarskiego, a może prowadzisz stronę internetową? Zapraszamy serdecznie do współpracy przy relacjach na żywo kluby trzecioligowe, a także z niższych klas rozgrywkowych: piotr.pawlak@lajfy.com.