Legia – Korona 2:0 (koniec) | Ruch – Lech P. 0:0 (koniec)
Feyenoord Rotterdam
1:2 (1:1)
FC Utrecht
Niedziela 24.08.2014, 14:30 • Stadion Feijenoord (De Kuip), Rotterdam • Holenderska Eredivisie

Można powiedzieć, że mamy niespodziankę w Rotterdamie, również patrząc na przebieg pierwszych 60 minut gry. Feyenoord miał ogromną przewagę i gdyby był skuteczniejszy, mógłby wygrywać do przerwy kilkoma bramkami. Zamiast tego goście odrobili straty jeszcze w pierwszej połowie, a w drugiej dobili swoich rywali. Przez ostatnie pół godziny miejscowi grali bardzo źle i nie byli w stanie już odpowiedzieć.

MVP dla Oar'a, który grał dzisiaj bardzo mądrze i zaliczył asysty przy obu bramkach swojej drużyny.

Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne, tylko na lajfy.com! (16:26:57)

90+4

90+4
    Ostatnia akcja gospodarzy i... znowu niedokładne długie podanie. Za chwilę sędzia zakończy mecz.

90+3
    Przy piłce jak najdłużej starają się utrzymać goście. Feyenoord stara się za każdym razem posyłać długie podanie w pole karne rywali. Nieskutecznie.

90+2
    W międzyczasie sędzia doliczył aż 4 minuty do regulaminowego czasu drugiej połowy.

90+1
    Ruiter się doigrał i zarobił żółtą kartkę za grę na czas.

90
    Immers wywalczył piłkę na 20. metrze, dograł ją do znajdującego się na prawej stronie Basaçikoglu. Ten jednak uderzył bardzo słabo i prosto w Ruitera.

89
    Brakuje chyba wiary już gospodarzom. Nic im od kilkunastu minut nie wychodzi.

88
    Kolejne dośrodkowania posyłane w pole karne Utrechtu. Wszystkie dobrze neutralizowane przez obronę gości.

86
    Karsdorp szarżował na prawej stronie i udało mu się dogonić piłkę tuż przed linią końcową, ale wrzutka fatalna. Od bramki bardzo powoli grę wznawia Ruiter.

85
    Coraz cześciej słychać gwizdy na trybunach. Czyżby zabrakło sił zawodnikom gospodarzy?

84
    Długa piłka na lewe skrzydło do Boëtiusa, który póki co jest jedynym zwodnikiem Feyenoordu próbującym odwrócić losy meczu. Tym razem jednak dośrodkowanie mu nie wyszło.

83
    Kolejna przerwa w grze. W ostatniej akcji ucierpiał Immers i długo nie podnosi się z murawy.

82
    Około 10 minut do końca spotkania. Rzut wolny na 38. metrze dla Utrechtu. Dośrodkowanie Ayouba bardzo niecelne.

81
    Brzydki fragment meczu. Ogrom niedokładności z obu stron i jeszcze więcej fauli.

80
    Zmiana w drużynie Feyenoord Rotterdam: z boiska schodzi Mathijsen, na boisku pojawia się Karsdorp.

80
    Zmiana w drużynie FC Utrecht: z boiska schodzi Barazite, na boisku pojawia się Diemers.