Polska U20 – Vsetín 2:7 (koniec)
Polska U20
2:7 (0:3, 0:1, 2:3)
VHK ROBE Vsetín
Czwartek 28.08.2014, 18:15 • Zimní stadion Ostrava Poruba, Czechy • Mecze towarzyskie

Dziękuje za uwagę i zapraszam ponownie na lajfy.com! (20:29:46)

Koniec spotkania! Reprezentacja Polski do lat 20 w swoim ostatnim meczu w ostrawskiej Porubie wysoko przegrywa z VHK Vsetin 7:2.

60:00

59:00
    Rozpoczęła się ostatnia minuta regulaminowego czasu gry.

58:03
    Wyraźnie zrezygnowana gra polskiego zespołu.

56:23
    Końcówka trzeciej tercji przebiega już w spokojnym tempie.

55:26
    Gol dla Vsetína!
    Bramkę zdobył MARTIN KÝVALA.

GOL! Vsetin wykorzystuje grę w przewadze i zdobywa siódmą bramkę! Tym razem gumę do polskiej bramki wpakował MARTIN KÝVALA.

55:23
    Guma wybita daleko pod bramkę VHK.

54:08
    Gościński dwie minuty kary za zahaczanie. Vsetin w przewadze.

52:40
    Ah, Hrazdíra zmarnował teraz świetną akcję na zdobycie siódmej bramki dla Vsetina.

50:34
    Uwolnienie po stronie polskiego zespołu.

49:15
    Gol dla Polski!
    Bramkę zdobył JAKUB JAWORSKI.

GOL! Dobry kontratak naszej reprezentacji zakończony skutecznym uderzeniem JAKUBA JAWORSKIEGO. 2:6.

48:34
    Vsetin cały czas atakuje i szuka kolejnego trafienia.

47:46
    Bramkę zdobył DANIEL VANĚK.

GOL! Vsetin błyskawicznie wykorzystuje grę w podwójnej przewadze! Štědrý podał do DANIEL VANKA, który ładnym strzałem pokonuje Kapicę. 1:6.

47:25
    Dolny na ławce kar za niebezpieczną grę wysoko uniesionym kijem. Vsetin gra 5 na 3.

46:46
    Musioł na ławce kar za przeszkadzanie. Polska teraz w osłabieniu.

46:01
    Vsetin na lodzie już w pełnym zestawieniu.

45:45
    Jak na razie niezbyt dobra gra Polaków w przewadze. Czesi rozbijają kolejne akcje naszej reprezentacji.

44:01
    Polska zagra w przewadze. Karę mniejszą za spowodowanie upadku przeciwnika otrzymał Vanek.

42:34
    Ponownie Vsetin w ofensywie. Czesi chcą jak najszybciej odpowiedzieć na bramkę Polaka.

41:19
    Bramkę zdobył ŁUKASZ KRZEMIEŃ.

GOOL! Polacy w końcu przełamali strzelecką niemoc! ŁUKASZ KRZEMIEŃ po asyście Bielca pokonuje Hromadę i Polacy ponownie tracą cztery bramki do Vsetina.

40:34
    Bramkę zdobył ROMAN NESRTA.

GOL! Fatalnie rozpoczyna się ta tercja dla Polski. Już w 34. sekundzie ROMAN NESRTA wykorzystał dobre podanie od Zubka i pokonał kapicę.

40:01
    Pierwsze wznowienie trzeciej tercji dla VHK.

40:01
    Trzecia tercja rozpoczęta.

Następna tercja rozpocznie się o 19:55.

Koniec drugiej tercji spotkania. Po 40. minutach gry VHK Vsetin prowadzi z Polską U20 4:0.

40:00
    Druga tercja skończona.

39:00
    Rozpoczęła się ostatnia minuta drugiej tercji spotkania.

38:01
    Vsetin na lodzie już w czwórkę.

37:58
    Hurtík z dwoma minutami kary za zahaczanie.

37:23
    Vsetin wybija gumę daleko pod bramkę polskiego zespołu.

36:50
    Jak na razie ponownie nie układa się gra Polakom w przewadze.

36:01
    Haloda otrzymał karę mniejszą za atak kijem trzymanym oburącz. Polska w przewadze.

35:06
    Bramkę zdobył MARTIN KUBO.

GOL! Vsetin po dłuższym czasie zdobywa kolejną bramkę. MARTIN KUBO pewnie wykończył indywidualną akcję. 0:4.

33:20
    Ostre starcie zawodników przy bandzie. Sędzie przerywa grę.

32:20
    Dwójkowa akcja Bielca z Kisielewskim. Niestety nie udało się jej zakończyć celnym strzałem.

30:12
    Niecelny strzał Malickiego na bramkę Hromady.

29:30
    Na lodzie nie dzieje się teraz zbyt wiele. Okres spokojniejszej gry po obydwu stronach.

28:10
    Polacy próbowali ruszyć z kontrą, ale szybko ich zamiary zniwelowali Czesi.

27:40
    Vsetin rozgrywa gumę pod bramką Kapicy. Jak na razie Czesi grają jednak zdecydowanie spokojniej niż w pierwszej tercji.

26:59
    Vsetin także w pełnym zestawieniu.

26:25
    Polacy na lodzie już w piątkę.

25:34
    Niedokładne zagranie jednego z zawodników Vsetinu i mamy uwolnienie.

24:59
    Siły na lodzie wyrównane. Dwie minuty dla Zúbka za zahaczanie.

24:25
    Kolejne wykluczenie. Dwie minuty dla Gazdy za przeszkadzanie.

23:01
    Oba zespoły na lodzie już w pełnych zestawieniach.

22:10
    Krążek co chwile w posiadaniu innej drużyny. Żaden z zespołów nie może sobie wypracować dobrej sytuacji strzeleckiej.

21:30
    Spalony na linii niebieskiej podczas ataku polskiej reprezentacji.

21:01
    Obustronne wykluczenia. Kubáč dwie minuty za nadmierną ostrość. Dolny dwie minuty za uderzanie. Gramy 4 na 4.

Następna tercja rozpocznie się o 19:04.

Koniec pierwszej tercji spotkania. Polska po słabej grze przegrywa z Vsetinem już 3:0. Polacy nie potrafią wyprowadzić dobrej akcji i nie mogą wykorzystać okresu gry nawet w podwójnej przewadze.

20:00
    Pierwsza tercja skończona.

19:44
    Polska w pełnym zestawieniu.

19:00
    Rozpoczęła się ostatnia minuta pierwszej tercji spotkania.

18:40
    Strzał Hurtika spod niebieskiej zablokowany przez jednego z polskich defensorów.

17:44
    Musioł na ławce kar za nadmierną ostrość. Vsetin w przewadze.

17:05
    Kapica ponownie ma sporo pracy. Vsetin w głębokiej ofensywie.

16:51
    Gra w podwójnej i pojedynczej przewadze po raz kolejny nie wykorzystana przez Polaków.

16:00
    Niewiele brakło a Vsetin pomimo gry w podwójnym osłabieniu zdobyłby bramkę. Kapica jednak wygrał pojedynek sam na sam z Kubáčem.

15:12
    Jak na razie fatalna gra Polaków w podwójnej przewadze.

14:51
    Polska zagra w podwójnej przewadze! Dwie minuty kary dla Zubka za spowodowanie upadku przeciwnika.

14:03
    Kývala dwie minuty kary za nadmierną ostrość w grze.

13:43
    Słaba gra Polski w przewadze. VHK na lodzie już w pełnym zestawieniu.

12:04
    Vsetin pomimo gry w osłabieniu nie ma większych problemów z wyprowadzeniem kolejnych akcji.

11:42
    Vaňek otrzymał karę mniejszą za zahaczanie. Polska w przewadze.

10:32
    Polacy nadal nie mogą odebrać krążka spod kijów zawodników czeskiej drużyny.

9:41
    Bramkę zdobył DAVID VÍTEK.

GOL! Ogromne zamieszanie pod bramką Kapicy po uderzeniu Podešvy. Polacy próbowali wybić gumę, ale powstał ogromny chaos, który wykorzystał DAVID VITEK i mamy już 3:0.

8:12
    Polski zespół ma swoiste deja vue z wtorkowego spotkania z Porubą. Ponownie nie może wyprowadzić żadnej składnej akcji.

7:04
    Bramkę zdobył MARTIN ŠTRBÍK.

GOL! MARTIN ŠTRBÍK dobija strzał Kyvali i w Porubie mamy już 2:0 dla czeskiego zespołu.

6:30

5:34
    Vsetin ponownie rusza do ofensywy. Polacy nie mogą wyjść z własnej tercji.

4:37
    Bramkę zdobył ONDŘEJ KUBÁČ.

GOL! To musiało się tak skończyć. Ofensywna gra czeskiego zespołu zamieniona na pierwszą bramkę. Mikšovský podał do ONDŘEJA KUBÁČA, który pewnie pokonuje Kapicę. 0:1.

4:27
    Vsetin cały czas rozgrywa krążek pod bramką Kapicy...

3:34
    Dobra interwencja Kapicy po mocnym uderzeniu Halody.

2:34
    Jak na razie początek spotkania należy do Vsetina. Czesi w ofensywie.

1:33
    Niecelne uderzenie Zubka na bramkę polskiego zespołu.

0:45
    Na początek spotkania uwolnienie po stronie Polaków.

0:01
    Pierwsze wznowienie dla czeskiego zespołu.

00:01

Zawodnicy już na lodzie...

Polska U20: Kapica (Kieler) – Gazda, Jaśkiewicz, Fraszko, Kisielewski, Matusik, Musiol, Dolny, Skokan, Krawczyk, Malicky, Horzelski, Kafel, Bielec, Krzemień, Wasinski, Falkenhagen, Nowotarski, Jaworski, Sikora, Gościński

VHK Vsetín: Hromada (Bechný) – Nedbálek, Hurtík, Žák, Báchor, Štědrý, Haloda – Nesrsta, Vaněk, Zúbek – Mikšovský, Hrazdíra, Kubáč – Vítek, Podešva, Kubo – Štrbík, Daněk, Kývala.

Sędziowie: Mikula – Zicháček, Kašinský.

Początek spotkania za ok. 10 minut.

Na relację z tego meczu zapraszamy na lajfy.com!

Czy młodzi reprezentanci Polski tym razem odnotują zwycięstwo? Przekonamy się już niedługo!

Polacy w dzisiejszym spotkaniu muszą zagrać lepiej niż z Porubą. Poprzednie spotkanie było dla naszych reprezentantów pokazem nieskutecznej gry ofensywnej.

VHK to drużyna aktualnie występująca w drugiej lidze czeskiej. Znalazła się tam po sporych problemach finansowych kilka lat temu. Warto dodać, że pod koniec ubiegłego wieku oraz na początku obecnego Vsetin był jedną z najlepszych drużyn w Czechach. VHK zdobywało mistrzowskie tytuły w 1995, 1996, 1997, 1998, 1999 oraz 2001 roku.

Polska juniorska reprezentacja po ostatnim rozczarowującym występie z drużyną HC RT TORAX Poruba, dzisiaj zmierzy się z dawnym wielokrotnym mistrzem Czech – VHK Vsetin.

Spotkanie sparingowe pomiędzy reprezentacją Polski do lat 20, a VHK Vsetin.

Dawid Szewczyk

Składy i statystyki: 42. Krzemień (Bielec), 50. Jaworski – 5. Kubáč (Mikšovský), 8. Štrbík (Kývala), 10. Vítek (Kubo, Podešva), 36. Kubo, 41. Nesrsta (Zubek), 48. Vaněk (Štědrý), 56. Kývala (Daněk)

Polska U20: Kapica (Kieler) – Gazda, Jaśkiewicz, Fraszko, Kisielewski, Matusik, Musiol, Dolny, Skokan, Krawczyk, Malicki, Horzelski, Kafel, Bielec, Krzemień, Wąsiński, Falkenhagen, Nowotarski, Jaworski, Sikora, Gościński
    VHK ROBE Vsetín: Hromada (Bechný) – Nedbálek, Hurtík, Žák, Báchor, Štědrý, Haloda – Nesrsta, Vaněk, Zúbek – Mikšovský, Hrazdíra, Kubáč – Vítek, Podešva, Kubo – Štrbík, Daněk, Kývala.

Sędziowie: Mikula – Zicháček, Kašinský