Polska U20 – Vsetín 2:7 (koniec)
Polska U20
2:7 (0:3, 0:1, 2:3)
VHK ROBE Vsetín
Czwartek 28.08.2014, 18:15 • Zimní stadion Ostrava Poruba, Czechy • Mecze towarzyskie

54:08
    Gościński dwie minuty kary za zahaczanie. Vsetin w przewadze.

47:25
    Dolny na ławce kar za niebezpieczną grę wysoko uniesionym kijem. Vsetin gra 5 na 3.

46:46
    Musioł na ławce kar za przeszkadzanie. Polska teraz w osłabieniu.

44:01
    Polska zagra w przewadze. Karę mniejszą za spowodowanie upadku przeciwnika otrzymał Vanek.

36:01
    Haloda otrzymał karę mniejszą za atak kijem trzymanym oburącz. Polska w przewadze.

24:59
    Siły na lodzie wyrównane. Dwie minuty dla Zúbka za zahaczanie.

24:25
    Kolejne wykluczenie. Dwie minuty dla Gazdy za przeszkadzanie.

21:01
    Obustronne wykluczenia. Kubáč dwie minuty za nadmierną ostrość. Dolny dwie minuty za uderzanie. Gramy 4 na 4.

17:44
    Musioł na ławce kar za nadmierną ostrość. Vsetin w przewadze.

14:51
    Polska zagra w podwójnej przewadze! Dwie minuty kary dla Zubka za spowodowanie upadku przeciwnika.

14:03
    Kývala dwie minuty kary za nadmierną ostrość w grze.

11:42
    Vaňek otrzymał karę mniejszą za zahaczanie. Polska w przewadze.

Dawid Szewczyk

Składy i statystyki: 42. Krzemień (Bielec), 50. Jaworski – 5. Kubáč (Mikšovský), 8. Štrbík (Kývala), 10. Vítek (Kubo, Podešva), 36. Kubo, 41. Nesrsta (Zubek), 48. Vaněk (Štědrý), 56. Kývala (Daněk)

Polska U20: Kapica (Kieler) – Gazda, Jaśkiewicz, Fraszko, Kisielewski, Matusik, Musiol, Dolny, Skokan, Krawczyk, Malicki, Horzelski, Kafel, Bielec, Krzemień, Wąsiński, Falkenhagen, Nowotarski, Jaworski, Sikora, Gościński
    VHK ROBE Vsetín: Hromada (Bechný) – Nedbálek, Hurtík, Žák, Báchor, Štědrý, Haloda – Nesrsta, Vaněk, Zúbek – Mikšovský, Hrazdíra, Kubáč – Vítek, Podešva, Kubo – Štrbík, Daněk, Kývala.

Sędziowie: Mikula – Zicháček, Kašinský