7 2 1 3
Kevin Anderson
3
66 6 6 6
Piątek 29.08.2014, 17:13 • Court 17 • US Open - Mężczyźni - US Open (kort twardy)
    Decydujące przełamanie w czwartym secie

3:6
    Pierwszy z nich został wykorzystany. Anderson w trzeciej rundzie US Open.

15-40
    Dwa meczbole.

2:4
    Kevin przeprowadził udany atak i zakończył akcję wolejem przy siatce. Break i reprezentant RPA jest bardzo blisko awansu do kolejnej rundy!

0-40
    Nieudane minięcie i robi się bardzo źle. Trzy szanse na przełamanie!

1:6
    Zupełnie nieudany skrót na koniec trzeciej odsłony. Anderson prowadzi już w setach 2-1.

15-40
    Dwa setbole. Piłka po uderzeniu Janowicza zatrzymuje się w siatce.

1:4
    Janowicz wrzucił backhand w siatkę. Anderson coraz bliżej zwycięstwa w trzecim secie.

15-40
    Wspaniałe minięcie. Kevin oszukał zmierzającego do siatki przeciwnika. Dwie piłki na podwójne przełamanie!

1:2
    Polak przestrzelił i stracił serwis. Reprezentant RPA wychodzi na prowadzenie, a za chwilę będzie podawał, aby je podwyższyć.

0-40
    Kapitalny wygrywający backhand wzdłuż linii. Potrójny break point!

40-A
    Wyrzucony backhand przez polskiego tenisistę. Break point.
    Anderson - 6:2

2:6
    Return po drugim serwisie ląduje poza kortem. Anderson wygrywa drugą partię i wyrównuje stan rywalizacji w setach.

15-40
    Kolejne znakomite drugie podanie. Dwa setbole!

2:5
    Break! Reprezentant RPA wygrywającym crossem forehandowym przełamuje po raz drugi w tym secie przeciwnika i za chwilę będzie podawał na drugiego seta.

0-40
    Ciężko jest przelobować Kevina... Po nieudanym skrócie Polak traci kolejny punkt. Trzy piłki na podwójne przełamanie.

40-A
    Bardzo ładna wymiana zakończona bombowym smeczem przez Andersona. Czwarty break point w tym gemie.

40-A
    Będzie trzecia okazja na break. Janowicz wrzucił piłkę w siatkę.

15-40
    Rewelacyjny wygrywający backhand reprezentanta RPA. Dwie piłki na podwójne przełamanie.

1:2
    Łodzianin wpakował forehand w siatkę. Pierwsze przełamanie w drugiej partii.

0-40
    Próba zagrania skrótu zatrzymała się na siatce. Potrójny break point!
    Janowicz - 7:6

7:6
    Polak kończy pierwszą partię wygrywającym podaniem. Brawo Jerzy!

7-6
    Mini-break! Druga piłka setowa Janowicza!

6-5
    Efektowny skrót na koniec wymiany. Zbyt krótko odegrał reprezentant RPA i został za to skarcony. Pierwsza setowa Janowicza!

4-3
    Podwójny błąd serwisowy (#6) w takim momencie. Jerzy poprosił jeszcze o challenge, ale piłka była autowa. Strata małego przełamania odrobiona.

1-0
    Podwójny błąd serwisowy (#2). Mini break na początek!

40-A
    Zabawa w dropszoty trwa w najlepsze, ale kończy się to dla Janowicza fatalnie. Pierwszy setbol Andersona!

4:4
    Podwójny błąd serwisowy (#4) na koniec. Kevin odrobił stratę dwóch przełamań!

15-40
    Janowicz koszmarnie psuje forehand i musi teraz bronić dwóch break pointów.

3:1
    Podwójny błąd serwisowy (#2). Pierwsze przełamanie odrobione.

30-40
    Przestrzelony backhand przez Jerzego. Break point.

3:0
    Genialny wygrywający return po przekątnej na zakończenie gema. Ależ Jerzy huknął forehandem. Break!