Burnley – Man Utd 0:0 (koniec) | Man City – Stoke 0:1 (koniec) | Newcastle – Crystal Palace 3:3 (koniec)
Queens Park – Sunderland 1:0 (koniec) | Swansea – West Bromwich 3:0 (koniec) | West Ham – Southampton 1:3 (koniec)
Everton – Chelsea 3:6 (koniec)
Manchester City
0:1 (0:0)
Stoke City F.C.
Sobota 30.08.2014, 16:00 • Etihad Stadium, Manchester • Angielska Premier League

Dziękuję i zapraszam na pozostałe relacje w serwisie lajfy.com.

Żegna się z Państwem, Norbert Sinkiewicz. (17:56:13)

MVP spotkania zostaje oczywiście Mame Biram Diouf, który zapewnił swojej drużynie zwycięstwo świetnym rajdem. Dodatkowo bardzo dobrze utrzymywał się przy piłce na połowie przeciwnika, a to przy korzystnym wyniku było bardzo pożyteczne.

Niespodzianka w Manchesterze. City uległo na własnym stadionie 0:1 Stoke City, a to trzeba rozpatrywać w kręgu wielkiej niespodzianki! Gospodarze dłużej utrzymywali się przy piłce, ale rozgrywali wszystko na stojąco. Nie mieli żadnego pomysłu na zagrożenie Begoviciowi! Gracze Stoke rozegrali świetny mecz w defensywie, a zabójczy kontratak Diuofa i błąd Harta dał przyjezdnym zaskakujące trzy punkty w starciu z mistrzem Anglii.

90+4

90+4
    Zawodnicy Stoke trzymają teraz piłkę w narożniku boiska. City nawet nie potrafi futbolówki odebrać.

90+3
    A teraz Stoke świetnie utrzymuje się przy piłce na połowie przeciwnika. Diouf nawet wywalczył rzut rożny!

90+2
    Fernardinho popisał się dobrym dośrodkowaniem w "szesnastkę" przeciwnika, ale nic z tego. Dzeko nie zdołał oddać strzału głową.

90+1
    Cztery minuty doliczył sędzia.

90
    Fatalnie dzisiaj sędziuje Mason, naprawdę. Teraz Adam faulowany niby przez Fernardinho, chociaż ja byłbym innego zdania.

89
    A teraz fatalnym zagraniem "popisał się" Kompany. Kompletnie niedokładne zagranie Belga w kierunku napastników.

88
    City dalej atakuje. Futbolówka krąży od nogi do nogi, ale brakuje przebicia się pod bramkę.

87
    Nie ma rzutu karnego dla City! Yaya Toure otrzymuje żółtą kartkę, a to fatalna decyzja sędziego. To powinien być rzut karny dla gospodarzy!

86
    Nie może City stworzyć sobie sytuacji strzeleckiej. Wszystko odbywa się na stojąco wśród gospodarzy.

85
    Manchester City od kilku minut nawet nie potrafi zaatakować! To dziwna sytuacja, ale dzisiaj podopieczni Pellegriniego grają bardzo słabo.

84
    Mogło się to zakończyć tragicznie. Adam zagrał piłkę do bramkarza, a do niej wystartował Aguero. Ma szczęście Adam, że Begović okazał się ciut szybszy.

83
    Długie dośrodkowanie w pole karne City, ale wszystko kończy się złapaniem piłki przez Harta, tym razem skutecznym.

82
    Czas ucieka, a my w Manchesterze mamy dalej wynik niespodziankę. Teraz Diouf wywalczył przewinienie przy linii bocznej.

81
    Zmiana w zespole gości. W miejsce Mosesa wszedł Muniesa.

80
    Adam popisał się dobrym odbiorem piłki na własnej połowie. Wystarczyła chwila nieuwagi Navasa.