Monaco – Lille 1:1 (koniec) | Caen – Rennes 0:1 (koniec) | Lens – Reims 4:2 (koniec)
Lorient – Guingamp 4:0 (koniec) | Nantes – Montpellier 1:0 (koniec) | Toulouse – Évian TG 1:0 (koniec)
FC Lorient
4:0 (0:0)
EA Guingamp
Sobota 30.08.2014, 20:00 • Stade du Moustoir, Lorient • Francuska Ligue 1 Uber Eats

To był nokaut w drugiej części spotkania! Niepodważalnym MVP tego spotkania był Valentin Lavigne, który pojawił się na murawie w 72. minucie meczu. W 20 minut zdobył dwie bramki i asystował przy trafieniu Jordana Ayew. Guingamp w drugiej połowie nie istniało i z pewnością będą mieli o czym myśleć podczas powrotu do domu! Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje na lajfy.com! (21:55:30)

90+4

90+4
    Gol dla Lorient!
    Błąd Baca'i przy wyprowadzeniu piłki z przed własnego pola karnego, Guerreiro przejął futbolówkę i dograł na drugi metr do VALENTINA LAVIGNE, który mocnym strzałem pod poprzeczkę zdobył swoją drugą bramkę w tym meczu!

90+3
    Ostatnia minuta meczu, na trybunach już się zaczyna święto!

90+1
    Trzy minuty doliczył arbiter!

90
    Do końca próbują chociaż honorową bramkę strzelić goście, ale uderzeniami "na wiwat" raczej wiele nie wskórają.

88
    W bardzo dobrych humorach są zawodnicy Lorient siedzący na ławce rezerwowych. Nie ma co im się dziwić!

86
    Zmiana także u gości. Za Marveaux wchodzi Schwartz

86
    Ostatnia zmiana w Lorient! Za Ayew wchodzi Mesloub!

85
    Dobre uderzenie Mathisa z rzutu wolnego, ale piłka leciała w sam środek bramki i ponownie Lecomte nie miał żadnych problemów z obroną.

83
    Nokaut! Lavigne popędził prawą stroną boiska, dograł wzdłuż bramki do niepilnowanego JORDANA AYEW, który bez problemów pokonał bramkarza Guingamp! To bramka i asysta zawodnika, który wszedł dopiero 11 minut temu!

82
    Zdecydowanie lepiej kondycyjnie w końcówce meczu wyglądają gospodarze.

80
    Znakomita akcja "z klepki" na lewej stronie boiska, Sunu dograł piłkę w pole karne, tam świetnie znalazł się VALENTIN LAVIGNE, który lekkim, mierzonym strzałem trafił do siatki!

79
    Zbyt głębokie dośrodkowanie i tym razem Lecomte radzi sobie bez problemów ze złapaniem górnej piłki.

78
    Rzut rożny dla gości.

78
    Boisko opuszcza strzelec bramki: Benjamin Jeannot, a jego miejsce zajmuje Traore. Zawodnik Lorient jest żegnany głośnymi oklaskami!

75
    Dokładne podanie na prawą stronę do Jeannota, strzelec pierwszej bramki dla Lorient ściął w pole karne, a jego strzał zablokował jeden z obrońców gości.

74
    Ayew walczył przy linii bocznej z dwoma rywalami i wygrał ten pojedynek, ale trzeci zawodnik Guingamp już powstrzymał jego szarżę.