Stavanger – Trzyniec 2:3 (koniec) | Koszyce – Liberec 4:3 (koniec) | Zug – Vítkovice 3:2 (koniec)
EV Zug
3:2 (2:0, 0:1, 1:1)
HC Vítkovice Ridera
Sobota 06.09.2014, 19:45Champions Hockey League

Dziekuje za uwagę i zapraszam na pozostałe sportowe emocje na portalu lajfy.com! (22:08:47)

Po ciekawym pojedynku wygrywają te spotkanie gospodarze, ale dużo nie brakowało byśmy mieli w tym spotkaniu dogrywkę

60:00
    Koniec meczu

59:55
    Ogromny napór przyjezdnych w ostatnich sekundach, ale nie dał się pokonać Stephan!

57:50
    Instynktowna obrona Stephana po uderzeniu Senkerika, było blisko!

57:10
    Czesi rozgrywają krążek na połowie rywala, mają bardzo mało czasu by wyrównać

56:05
    Gol dla Vítkovic!

Będą jeszcze emocjew tym spotkaniu! Bramka kontaktowa MICHAELA VANDASA! Wpycha krążek do siatki z bliskiej odległości!
    VANDAS - 3:2

55:25
    Źle to rozegrał Strapac, spalony

55:00
    Zostało pięć minut do końca regulaminowego czasu gry, szukają jeszcze swojej szansy Czesi