Magnitogorsk – HC Slovan 2:3 (koniec) | Niżny Nowogród – Chanty-Mansyjsk 1:3 (koniec)
Metallurg Magnitogorsk
2:3 (1:2, 1:0, 0:1)
HC SLOVAN Bratislava
Sobota 06.09.2014, 13:00 • Metallurg Ice Arena • Kontinental Hockey League

Dziękuje za uwagę i zapraszam na kolejne sportowe emocje na portalu lajfy.com! (15:21:57)

Slovan zdobywa w trzeciej tercji trzeciego gola za sprawą Nagy'ego, który okazał sie zarazem zwycięskim! Cenna wygrana Słowaków na lodowisku rywala

60:00
    Koniec meczu

59:15
    Wznowienie pod bramką Slovana, małe zamieszanie, przejęty krążek, lecz bez strzału na bramkę Metallurga, który szybko go odzyskał

59:00
    Tylko minuta została Metallurgowi!

58:35
    Koseckin zjechal do boksu!

58:25
    Dobrze broni się Slovan, nie mogą się przedrzeć do tercji rywala gospodarze, a czas ucieka!

57:30
    Wraca Antipin, w pełni sił Metallurg

57:00
    Przyjezdni w komplecie na lodzie

56:15
    Krążek przechwycony przez... kibiców, wznowienie w strefie neutralnej wygrane przez gospodarzy

55:55
    Dobre, acz ryzykowne wyjście Johana Backlunda, przez chwilę była pusta bramka!

54:40
    Zakotłowało sie w tercji gości, zatrzymał uderzenie parkanem Backlund, chcieli jeszcze mu zabrać krązek miejscowi, w efekcie ten wylądował w bramce! Trwa sprawdzanie wideo czy guma przekroczyla linię!

53:20
    Urwał się prawą strona Hudacek, naciskany przez obrońcę zdołał jeszcze uderzyć, ładnie broni Koseckin

52:05
    Ależ okazję miał Kovar! Po niepewnej interwencji Backlunda miał niemal czystą drogę do bramki, lecz zdołał zablokować jego strzał kijem jeden z leżących już na lodzie obrońców!