Lille – Nantes 2:0 (koniec) | Guingamp – Bordeaux 2:1 (koniec) | Évian TG – Olympique 1:3 (koniec)
Lille OSC
2:0 (0:0)
FC Nantes
Niedziela 14.09.2014, 14:00 • Grand Stade Lille Métropole, Lille • Francuska Ligue 1 Uber Eats

89
    Kolejny kartonik. Tym razem "żółtkiem" ukarany został Sidibe.

84
    Frey zmienia zmęczonego Roux. Ostatnia zmiana w Lille.

82
    Gakpe poza boiskiem. To ostatnia zmiana w zespole gości. Wchodzi N'Koudou.

77
    Gueye zmienia Balmonta. To druga zmiana w zespole gospodarzy.

70
    Veigneau fauluje Origiego i dostaje żółtą kartkę. To pierwsza dla gracza gości.

67
    Deauxa zmienia tymczasem Schechter.

67
    W Lille zmiany jednak nie będzie, są za to w Nantes. Schodzi Bedoya, a zmienia go Audel.
    LOPES - 2:0

49
    Gol dla Lille!
    Nie minęły dwie minuty i już jest 2:0! Goście chyba nie wyszli jeszcze z szatni! Jak to możliwe?! MARCOS LOPES przed chwilą wszedł przecież na murawę, a tu praktycznie decyduje o końcowym wyniku!
    ORIGI - 1:0

47
    Co za początek drugiej połowy! Bramka dla Lille! Kto by się tego spodziewał po pierwszej odsłonie?! DIVOCK ORIGI w odpowiedniej chwili przypomina o swoim talencie!

46
    Lopes zmienia Martina. To pierwsza zmiana w zespole Lille.

36
    Atakował flanką Gakpe, jest dośrodkowanie w pole karne i ma doskonałą okazję Bedoya! Świetnym refleksem wykazał się jednak Enyeama!