Din. Mińsk – Niżny Nowogród 3:0 (koniec) | HC Slovan – CSKA Moskwa 1:4 (koniec)
3:0 (1:0, 2:0, 0:0)
Torpedo Niżny Nowogród
Sobota 20.09.2014, 16:00Kontinental Hockey League

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje z KHL w portalu LAJFY.COM! (18:17:12)

Ostatecznie to gospodarze oddali w dzisiejszym meczu więcej strzałów: Dinamo 31 – 30 Torpedo.

To był szybki i zacięty mecz, ale tylko jeden zespół trafiał do bramki i byli to gospodarze. Torpedo nie zagrało źle, ale kompletnie nie potrafiło się odnaleźć na lodowisku. Druga tercja była decydująca, bo wówczas padły dwie z trzech bramek.

60:00

59:15
    Nogačjov uderzał z dystansu, ale trafił obok bramki Torpedo.

59:00
    Ostatnia minuta spotkania.

58:00
    Głośny doping na trybunach: "Dinamo, Dinamo".

57:10
    Torpedo nie podejmuje już ryzyka i atakuje piątką bez wycofywania bramkarza. Kolejne strzały Drugova, Osipova, Nokelainena nic nie wnoszą.

56:20
    Wznowienie gry w strefie obronnej Torpedo.

54:40
    Torpedo w pełnym składzie.

54:00
    Kaljužnyj próbował uderzyć z krótkiej na bramkę, ale krążek odbił się od zewnętrznej części bramki i nadal Dinamo buduje zamek.

52:50
    Dinamo w przewadze.

52:40
    Galuzin za podcięcie rywala trafia na dwie minuty na ławkę kar.

51:50
    Razvadovskij trafił na lód, ale sędziowie nie dopatrzyli się przewinienia ze strony gracza Torpedo.

51:30
    Nieprzepisowe uwolnienie ze strony Torpedo. Wznowienie w trefie obronnej gości.

49:30
    Już gramy. Zobaczymy, co przyniesie niedawny czas dla zespołu z Niżnego Nowogrodu.

49:00
    Timeout dla gości.

48:00
    Zamieszanie pod bramką Dinama. Milčakov przejmuje krążek i będziemy mieli wznowienie w tercji obronnej gospodarzy. Strzelał wcześniej na bramkę gospodarzy: Nokelainen.