Olympique – Rennes 3:0 (koniec) | Lorient – Reims 0:1 (koniec) | Metz – Bastia 3:1 (koniec)
Nantes – Nice 2:1 (koniec) | Toulouse – Caen 3:3 (koniec)
FC Nantes
2:1 (2:0)
OGC Nice
Sobota 20.09.2014, 20:00 • Stade de la Beaujoire, Nantes • Francuska Ligue 1 Uber Eats
    Jordan AMAVI - 2:1

70
    Gol dla Nice!
    Bramkę zdobył JORDAN AMAVI.

I niezła gra gości po przerwie przynosi efekt! Zdobywają oni kontaktowego gola! Po chytrzej centrze na krótkim słupku znalazł się JORDAN AMAVI i precyzyjnym uderzeniem głową umieścił futbolówkę w siatce!
    Itay SHECHTER - 2:0

43
    Gol dla Nantes!
    Bramkę zdobył ITAY SHECHTER.

I gospodarze w końcu dopinają swego! Nacierali, nacierali i jest drugi gol! Błąd popełnił jeden z defensorów gości, dał sobie odebrać piłkę na własnej połowie na prawym skrzydle, tą przejął ITAY SHECHTER i ruszył na bramkę, wpadł z nią w szesnastkę i oddał mocne uderzenie po ziemi po którym futbolówka wpadła przy lewym słupku!
    Papy DJILOBODJI - 1:0

9
    Bramkę zdobył PAPY DJILOBODJI.

I gospodarze szybko wychodzą na prowadzenie! Świetnie wykonany rzut rożny. Po doskonałej centrze na 7 metrze najwyżej do futbolówki wyskoczył PAPY DIJLOBODJI i uderzeniem głową umieścił ją w siatce!