Olympique – Rennes 3:0 (koniec) | Lorient – Reims 0:1 (koniec) | Metz – Bastia 3:1 (koniec)
Nantes – Nice 2:1 (koniec) | Toulouse – Caen 3:3 (koniec)
FC Nantes
2:1 (2:0)
OGC Nice
Sobota 20.09.2014, 20:00 • Stade de la Beaujoire, Nantes • Francuska Ligue 1 Uber Eats

84
    I kolejna groźna akcja Nantes! Tym razem po prostopadłym zagraniu na prawej stronie piłka trafiłą do Deaux ten wpadł z nią w szesnastkę i oddał uderzenie, jednak minimalnie obok bramki!

82
    Nantes opanowało sytuacje po straconym golu. Kolejny ich atak i ponownie są o krok od zdobycia trzeciej bramki. Po ładnym prostopadłym zagraniu na lewej stronie szesnastki znalazł się N'Koudou oddał mocne uderzenie po którym futbolówka ponownie minimalnie mija bramkę, tym razem o centymetry lewy słupek!

80
    Ostatnia zmiana w Nantes. W miejsce Shechtera na boisku pojawia się Bangoura.

79
    Nantes ponowiło szybko akcje. W środku pola piłka trafiła do N'Koudou ten ruszył z nią i oddał mocne uderzenie z około 20 metrów i piłka leci minimalnie ponad bramką!

72
    Szkoleniowiec gości chce odrobić straty i dokonuje trzeciej roszady. W miejsce Hulta na boisku pojawia się Rafetraniaina
    Jordan AMAVI - 2:1

70
    Gol dla Nice!
    Bramkę zdobył JORDAN AMAVI.

I niezła gra gości po przerwie przynosi efekt! Zdobywają oni kontaktowego gola! Po chytrzej centrze na krótkim słupku znalazł się JORDAN AMAVI i precyzyjnym uderzeniem głową umieścił futbolówkę w siatce!

67
    Podwójna zmiana w zespole Nantes. Boisko opuszczają Audel i Bammou. A w ich miejsce na placu gry pojawiają się N'Koudou oraz Deuax.

62
    Ponownie próbują goście, którzy po przerwie mocniej się stawiają gospodarzom. Środkiem pola ruszył Eysseric oddał mocne uderzenie i Dupe z najwyższym trudem odbija futbolówkę na korner!

52
    I pierwsza dobra szansa gospodarzy po przerwie. Po prostopadłym zagraniu na czystej pozycji znalazł się Shechter wpadł z futbolówką w pole karne tu jednak świetnie zachował się Hassen, który wyszedł z bramki skrócił kąt i ładnie odbił uderzenie napastnika Nantes!

46
    W przerwie podwójna zmiana w zespole gości. Boisko opuszczają Eduardo i Diawara. A w ich miejsce na placu gry pojawaiają się Plea i Bautheac.
    Itay SHECHTER - 2:0

43
    Gol dla Nantes!
    Bramkę zdobył ITAY SHECHTER.

I gospodarze w końcu dopinają swego! Nacierali, nacierali i jest drugi gol! Błąd popełnił jeden z defensorów gości, dał sobie odebrać piłkę na własnej połowie na prawym skrzydle, tą przejął ITAY SHECHTER i ruszył na bramkę, wpadł z nią w szesnastkę i oddał mocne uderzenie po ziemi po którym futbolówka wpadła przy lewym słupku!

26
    I po nim Nantes marnuje swietną okazję na podwyższenie prowadzenia! Kolejny raz doskonale wykonany rzut rożny. Po centrze najwyżej do futbolówki wyskakuje Vizcarrondo i oddaje mocne uderzenie głową, świetną interwencją popisał się jednak Hansen, który instynktownie odbił futbolówkę na kolejny korner!

24
    Następna akcja Nantes. Na lewym skrzydle znalazł się tym razem aktywny Gakpe próbował wpaść w pole karne tuż przed nim został jednak sfaulowany przez Bodmera. Arbiter bez cienia wątpliwości odgwizduje faul i kara gracza gości pierwszą w tym spotkaniu żołtą kartką. Wolny dla Nantes z niezłej pozycji.

14
    Kolejna próba Nantes i byli bliscy zdobycia drugiego gola. Na prawej stronie znalazł się Schehter wpadł w pole karne i zagrał po ziemi na 11 metr tutaj do futbolówki dopadł Gakpe i natychmiast mocno uderzył, ofiarny wślizgiem futbolówkę zablokował jednak jeden z defensorów Nicea i ta poleciała obok bramki! Jedynie korner dla Nantes.
    Papy DJILOBODJI - 1:0

9
    Bramkę zdobył PAPY DJILOBODJI.

I gospodarze szybko wychodzą na prowadzenie! Świetnie wykonany rzut rożny. Po doskonałej centrze na 7 metrze najwyżej do futbolówki wyskoczył PAPY DIJLOBODJI i uderzeniem głową umieścił ją w siatce!