Bordeaux – Rennes 2:1 (koniec) | Lens – Caen 0:0 (koniec) | Nantes – Lyon 1:1 (koniec)
Olympique – Saint-Étienne 2:1 (koniec)
Girondins Bordeaux
2:1 (0:0)
Stade Rennes
Niedziela 28.09.2014, 14:00 • Stade Chaban-Delmas, Bordeaux • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Za nami świetne spotkanie w Bordeaux! Miejscowe Girondins po pięknym golu w ostatniej minucie spotkania pokonało 2:1 Rennes! Dziękuję Państwu za relację i zapraszam na inne transmisje! (15:53:05)

90+4
    TOURE - 2:1

90+3
    Gol dla Bordeaux!
    Ależ bramka! Dośrodkowanie do Diabate, który przyjął futbolówkę na klatkę piersiową i podał do THOMASA TOURE, który z ostrego kąta świetnie uderzył i pokonał bezradnego Costila! Naprawdę piękne trafienie!

90+2
    Tym razem w pole karne rywali zagrywał Faubert, ale futbolówka pada łupem dobrze interweniującego golkipera rywali.

90
    Arbiter tego spotkania zdecydował, że druga połowa spotkania potrwa trzy minuty dłużej.

90
    Khazri próbował teraz ze skrzydła zagrywać piłkę w pole karne rywali, ale jego podanie zostało zablokowane.

89
    Żółtą kartką ukarany został Pedro Henrique.

89
    Piłka na lewe skrzydło do Ntepa, który zszedł z futbolówką do środka i uderzył na bramkę, jednak nad poprzeczką. Carrasso zaczyna z piątego metra.

88
    Ostatnie kilka minut spotkania. Czy Bordeaux lub Rennes zdoła zdobyć jeszcze decydującego o zwycięstwie gola?

87
    Przerzucenie piłki na prawą stronę do Khazriego, który nie zdołał jej jednak opanować. Od bramki zacznie Costil.

85
    Dośrodkowanie z rzutu wolnego w szesnastkę Bordeaux, ale gracze gospodarzy dobrze oddalają niebezpieczeństwo od własnej bramki.

84
    Dobra akcja gospodarzy. Zza pola karnego uderzał Faubert, jednak zbyt lekko, aby mógł zaskoczyć Costila!
    Bardzo dobra próba Diabate

83
    Dośrodkowanie w pole karne do Diabate, który przyjął futbolówkę na klatkę piersiową i uderzył na bramkę, lecz Costil był czujny i odbił piłkę.

82
    Bardzo dobry mecz obserwujemy dzisiaj w Bordeaux. Warto było czekać do końcówki spotkania na bramki!