Środa 08.10.2014, 19:30 • Flens Arena • Liga Mistrzów

Ghionea również się myli. (35:28) (35:28)

Andersson broni rzut ,,Sypy". (33:28) (33:28)

46
    Rocha trafia z rzutu karnego. (30:23) (30:23)

39
    Pociągany za koszulkę przez Heinla Syprzak. Druga kara dla obrotowego z Flensburga. (26:20) (26:20)

32
    Już gramy. Dwie minuty dla Glandorfa za faul na jednym z gości. (23:16) (23:16)

28
    Znakomita akcja Niemców w ataku! Glandorf i gol. 18 goli w 20 minut zdobyli gracze z Niemiec. (19:15) (19:15)

26
    Gol Żelenovicia, który był pociągany za koszulkę. I dwie minuty za to dla jednego z rywali. (17:14) (17:14)

26
    Bramka Andersa Eggerta. (17:13) (17:13)

26
    Kolejna szybka kontra, Wiśniewski fauluje Radivojevicia, dostaje dwie minuty. Dodatkowo z siedmiu metrów będzie rzucał Eggert. (16:13) (16:13)

25
    Lekki techniczny rzut Eggerta. Trzy gole przewagi podopiecznych Ljubomira Vranjesa. (16:13) (16:13)

21
    Ghionea skuteczny z rzutu karnego. (13:11) (13:11)

21
    Tiumencew wywalcza rzut karny. Dodatkowo dwie minuty dla Heinla! (13:10) (13:10)

16
    I mamy pierwszy remis od kilkunastu minut. Szkoda, że dłużej nie udało się utrzymać pięciobramkowej przewagi. (9:9) (9:9)

15
    Dwie minuty dla Rochy, Jacob Heinl przez Portugalczyka pociągany za koszulkę. (8:9) (8:9)

12
    Znakomity rzut Dan-Emila Racotei! (6:8) (6:8)

10
    Eggert trafia z karnego jeszcze raz. (5:7) (5:7)

10
    Żółtą kartkę otrzymuje Montoro (Orlen Wisła Płock). (4:7)

9
    Gol Andersa Eggerta z siedmiu metrów. (4:7) (4:7)

8
    Valentin Ghionea! Gol! 7:3, cztery gole Rumuna w tym trzy z rzutów karnych. (3:7) (3:7)

6
    Ależ wejście Dan-Emila Racotei w strefę. Piękna bramka! 6:1 po niespełna sześciu minutach. (1:6) (1:6)