SG Flensburg-Handewitt
35:28 (21:16)
Orlen Wisła Płock
Środa 08.10.2014, 19:30 • Flens Arena • Liga Mistrzów

MVP po stronie Wisły z pewnością Nemanja Zelenović, który dość długimi momentami ciągnął grę Nafciarzy w ataku, w dodatku zaliczył kilka ładnych podań. (21:05:07)

Cóż, Wisła przegrywa we Flensburgu dość wyraźnie 28:35. Niestety, w płockim zespole brakowało albo obrony, albo ataku, w zależności od fragmentu. Na plus jedynie początek meczu oraz okres czterech z rzędu zdobytych goli i ośmiu minut bez gola na minus.

60
    Koniec meczu. (35:28)

60
    Corrales broni rzut Nenadicia. (35:28) (35:28)

60
    Ghionea również się myli. (35:28) (35:28)

60
    Syprzak faulowany przy rzucie. Będzie karny na 24 sekundy przed końcem. (35:28) (35:28)

60
    Rozpoczęła się ostatnia minuta. (35:28) (35:28)

59
    Glandorf wyprowadza swój zespół na siedem goli przewagi. (35:28) (35:28)

59
    Rzut Racotei broni Andersson. (34:28) (34:28)

59
    Dwie minuty dla Zachiarassena. Do końca meczu Flensburg w pięciu w polu. (34:28) (34:28)

58
    Mogensen trafia z 7-8. metra. (34:28) (34:28)

58
    Cała Flens Arena na stojąco. (33:28) (33:28)

58
    Wyjście do kontry Płocka, znakomicie jednak wychodzi Andersson i dalej przy piłce będą Niemcy. (33:28) (33:28)