Faulują sopocianie i Trice ma osobiste! (90:93) (90:93)

Vasiliauskas po przerwie dorzuca piłkę do kosza i dwa punkty! (90:93) (90:93)

Jeden rzut celny Kinnarda! Przerwa na życzenie trenera Trefla! (88:93) (88:93)

Faul w defensywie gospodarzy, Kinnard rzuca osobiste! (88:92) (88:92)

Kemp po chwili punktuje dla gospodarzy! Ależ tempo meczu! (88:92) (88:92)

39:20
    Szybka akcja zbiegającego pod kosz Trice'a który trafia za dwa! (86:92) (86:92)

39:00
    Przejęcie piłki przez Vasiliauskasa i to on rzuca za trzy! Alez emocje na koniec meczu! (86:90) (86:90)

38:55
    Bendzius celnie! (83:90) (83:90)

38:55
    Przewinienie gości i Bendzius wędruje na linię rzutów wolnych! (82:90) (82:90)

38:45
    Tomaszek faulowany pod koszem i raz trafia z linii rzutów osobistych! (82:90) (82:90)

Piotr Grabowski

Trefl Sopot: Włodarczyk, Koper, Dzierżak, Kemp, Sikora, Dutkiewicz, Leończyk, Stefański, Painter, Vasiliuskas, Kulka, Bendzius, Michalak
    Śląsk Wrocław: Burnatowski, Trice,Skibniewski, Mladenović, Hyży, Tomaszek, Dłoniak, Kinnard, Kulon, Ikovlev, Gabiński, Cesnauskis, Kulon, Wnętrzak, Oscar Sanny, Kliniewski