Faulują sopocianie i Trice ma osobiste! (90:93) (90:93)

Vasiliauskas po przerwie dorzuca piłkę do kosza i dwa punkty! (90:93) (90:93)

Jeden rzut celny Kinnarda! Przerwa na życzenie trenera Trefla! (88:93) (88:93)

Faul w defensywie gospodarzy, Kinnard rzuca osobiste! (88:92) (88:92)

Kemp po chwili punktuje dla gospodarzy! Ależ tempo meczu! (88:92) (88:92)

39:20
    Szybka akcja zbiegającego pod kosz Trice'a który trafia za dwa! (86:92) (86:92)

39:00
    Przejęcie piłki przez Vasiliauskasa i to on rzuca za trzy! Alez emocje na koniec meczu! (86:90) (86:90)

38:55
    Bendzius celnie! (83:90) (83:90)

38:55
    Przewinienie gości i Bendzius wędruje na linię rzutów wolnych! (82:90) (82:90)

38:45
    Tomaszek faulowany pod koszem i raz trafia z linii rzutów osobistych! (82:90) (82:90)

38:44
    Vasilauskas trafia z linii rzutów osobistych! (82:89) (82:89)

38:44
    Spod kosza Vasilauskas i dodatkowo faulowany! (81:89) (81:89)

38:39
    Szybka kontra gości i znów niezawodny dziś za trzy Kinnard! (79:89) (79:89)

38:19
    Eimantan Bendzius dwa razy celnie! (79:86) (79:86)

38:19
    Przewinienie u Ślązaków i Bendzius ma dwa osobiste! (77:86) (77:86)

38:06
    W ostatniej sekundzie akcji rzuca Kinnard z półdystansu i punktuje za dwa!(77:86) (77:86)

37:40
    Dobra zbiórka Leończyka pod koszem i znów to on punktuje za dwa! (77:84) (77:84)

37:27
    Kontra wrocławian, jednak błąd kroków po ich stronie! Trefl przy piłce! (75:84) (75:84)

37:15
    Vasilauskas pewnie pod koszem i 2 punkty dla sopocian! (75:84) (75:84)

36:53
    Skibniewski myli się z dystansu. Piłka dla Trefla, który atakuje. Przewinienie w drużynie Śląska! (73:84) (73:84)

36:30
    Trefl atakuje i pewnie rozgrywa do Leończyka, który punktuje! (73:84) (73:84)

36:19
    Świetna akcja Tomaszka pod koszem i dwa punkty! (71:84) (71:84)

36:01
    Leończyk ani razu nie trafił.. (71:82) (71:82)

36:01
    Tym razem faulują w defensywie Ślązacy i to Paweł Leończyk przed szansą na zdobycie punktów z linii rzutów osobistych. (71:82) (71:82)

35:51
    Tomaszek tylko raz celnie! (71:83) (71:82)

35:51
    Stefański próbuje rzucać z półdystansu jednak niecelnie. Przy okazji fauluje i Tomaszek zmierza na linię rzutów wolnych! (71:81) (71:81)

35:27
    Ikovlev tylko raz celnie. (71:81) (71:81)

35:27
    Faul ofensywny Pawła Leończyka i goście mają szanse na punkty z rzutów osobistych. (71:80) (71:80)

35:14
    Szybka akcja Ślązaków i po raz kolejny w tym meczu za trzy trafia Kinnard. Ależ on dziś skuteczny w tym elemencie gry. (71:80) (71:80)

34:59
    Painter tylko raz celnie z linii rzutów osobistych. (71:77) (71:77)

34:59
    Przewinienie w zespole Śląska! Painter ma dwa rzuty osobiste przed sobą. (70:77) (70:77)

34:44
    Szybka kontra gości i za sprawą rzutu Mladenovicia spod kosza zdobywają dwa punkty! (70:77) (70:77)

34:06
    Niecelnie za trzy Dłoniak, przy okazji fauluje rywala. Akcja gospodarzy zakończona niecelnym rzutem z dystansu Paintera. (70:75) (70:75)

33:48
    Przejęcie piłki w środku pola przez Williego Kempa i szybka akcja zakończona dwoma punktami! (70:75) (70:75)

33:31
    Za trzy punkty rzuca Michał Michalak! (68:75) (68:75)

32:50
    Błąd kroków jednego z zawodników Śląska Wrocław na lewej stronie boiska, sopocianie zamiast wykorzystać szansę na atak po chwili tracą piłkę. Kontra gości zakończona skutecznym atakiem spod kosza Mladenovicia. (65:75) (65:75)

32:29
    Czwarty faul sopocian w tej kwarcie. Nie za wesoło to wygląda... (65:73) (65:73)

32:10
    Dostaje piłkę na drugim metrze Leończyk i trafia za dwa! (65:73) (65:73)

31:30
    Atak sopocian zakończony rzutem z dystansu przez Stefańskiego, jednak niecelnym. Znów po chwili przewinienie zawodników Trefla w tej kwarcie ( już trzecie), atak rywali zakończony niecelnym rzutem Cesnauskisa. (63:73) (63:73)

31:10
    Mladenovic spod kosza pewnie za dwa! (63:73) (63:73)

31:06
    Znów przewinienie w ekipie Trefla Sopot, cały czas bez punktów w tej kwarcie i przy piłce cały czas goście. (63:71) (63:71)

30:24
    Nieskuteczna akcja na początek czwartej kwarty wrocławian, tym samym niestety odpowiadają sopocianie, kontra rywali zakończona faulem Sikory. (63:71) (63:71)

29:57
    Leończyk fauluje w defensywie i szansa na punkty z linii rzutów wolnych dla Trice'a! (63:69) (63:69)

29:30
    Trice niekryty na prawej stronie rzuca za trzy jednak niecelnie, kontra Kempa, który odgrywa do Sikory, który pięknie trafia za trzy! (63:69) (63:69)

29:14
    Kemp niestety dwa razy niecelnie... (60:69) (60:69)

29:14
    Zagranie za plecy przez Mladenovicia, jednak po rękach gospodarzy. Rozpoczynają spod kosza goście i tracą piłkę. Kontra sopocian, których fauluje Gabinski. Willy Kemp na linii rzutów wolnych. (60:69) (60:69)

28:38
    Świetny odbiór Sikory i szybki punktowy atak! (60:69) (60:69)

28:15
    Dobra odpowiedź gospodarzy! Za trzy trafia Vasiliauskas! (58:69) (58:69)

28:02
    Przechwyt Stefańskiego, kontra i niecelny rzut z dystansu Kempa! Kontra gości i Michał Gabiński pewnie rzuca za trzy! (55:69) (55:69)

27:05
    Po błędzie Dłoniaka szybka akcja gospodarzy zakończona dwoma punktami! (55:66) (55:66)

26:40
    Stefański zagrywa pod kosz do Leończyka, jednak ten się gubi i traci piłkę. Kontra gości zakończona błędem kroków Dłoniaka. (53:66) (53:65)

26:05
    Tomaszek dwa razy celnie z linii rzutów osobistych! (53:66) (53:65)

26:05
    Wrocławianie atakują, przy próbie rzutu faulowany Tomaszek, który zaraz będzie wykonywał rzuty osobiste! (53:64) (53:64)

26:00
    Dwa razy celnie! (53:64) (53:64)

26:00
    Myli się dłoniak w rzucie z półdystansu, kontra gospodarzy i faul na Leończyku. Dwa rzuty osobiste przed nim! (51:64) (51:64)

25:25
    Szybka akcja gospodarzy zakończona rzutem za trzy Kempy! (51:64) (51:64)

25:09
    Faulowany Ikovlev pod koszem Trefla i ma przed sobą dwa osobiste! Dwa razy celnie! (48:64) (48:64)

24:55
    Leończyk odpowiada tym samym i trafia z półdystansu za dwa! (48:62) (48:62)

24:41
    Szybka akcja gości, zakończona rzutem z półdystansu Skibniewskiego! (46:62) (46:62)

24:19
    Przewinienie u wrocławian, szansa dla sopocian na przeprowadzenie skutecznej a co najważniejsze punktowej akcji. Po chwili znów faul ze strony Ślązaków (czwarty w tej kwarcie) i rzuty wolne! Sikora tylko raz trafia! (46:60) (46:60)

23:58
    Szybka akcja po faulu, rozegranie do Kinnarda pod kosz, który pewnie punktuje. (45:60) (45:60)

23:44
    Niecelnie za trzy Michalak, kontra gości rozegranie piłki do Mladenovicia, który jest faulowany pod koszem. Czwarty faul gospodarzy a to dopiero 4 minuta tej kwarty... (45:58) (45:58)

22:48
    Akcja wrocławian zakończona nieudanym wsadem Mladenovicia, kontra gospodarzy jednak strata piłki w ataku i za trzy Kinnard! (45:58) (45:58)

22:20
    Dorzuca jeszcze po faulu jeden punkt Vasiliauskas! (45:55) (45:55)

22:00
    Dwie dobre akcje wrocławian i dwie dobre akcja sopocian. W sumie 4:4 w ostatnich czterech szybkich akcjach! (42:55) (44:55)

21:20
    Niecelnie z dystansu Kinnard, piłka dla sopocian jednak strata w ataku, wrocławianie tworzą atak, faulowany Dłoniak obok linii końcowej. Szybkie rozegranie do Mladenovicia, który po raz kolejny wymusza faul. Trzeci już po stronie gospodarzy... (40:51) (40:51)

20:30
    Na początek przewinienie w drużynie gości. Akcja Trefla zakończona celnym rzutem spod kosza Bendziusa! (40:51) (40:51)

20:01
    Trzecia kwarta rozpoczęta. (38:51)
    Statystyki po pierwszej połowie

20:00
    Druga kwarta skończona. (38:52)

19:59
    Kilka sekund do końca do końca, sopocianie przeszkadzają rywalom faulując ich kiedy Ci są w ataku. Za dwa rzuca Trice! (38:51) (38:51)

19:29
    Faulowany Marcin Stefański i przed nim dwa rzuty osobiste, trafia tylko raz! (38:49) (38:49)

19:12
    Po raz kolejny przewinienie w ekipie Trefla Sopot i piłka dla wrocławian. Z pół dystansu nie trafia Dłoniak i piłka znów dla gospodarzy! (37:49) (37:49)

18:26
    Błąd kroków Mladenovicia, piłka dla gospodarzy, jednak Ci również mylą się w ataku i tracą piłkę na rzecz rywali. Ślązacy spokojnie próbują atakować i za trzy trafia Skibniewski! (37:49) (37:49)

18:08
    Nieskuteczny atak wrocławian i szybka kontra gospodarzy! Michalak za trzy! (37:46) (37:46)

17:19
    Akcja gospodarzy, jednak strata na rzecz Śląska, po chwili pod własnym koszem odzyskuje Bendzius, kontra zakończona rzutem spod kosza Leończyka! (34:46) (34:46)

17:04
    Szybka akcja gości, piłkę pod kosz dostaje Mladenović i wsadem punktuje. (32:46) (32:46)

16:46
    Niestety z linii rzutów osobistych tylko raz trafia Marcin Stefański. (32:44) (32:44)

16:46
    Ależ rozegrał się Bendzius. Trafia za trzy z faulem! Piłka dodatkowo dla sopocian! (31:44) (31:44)

16:30
    Szybka odpowiedź gości i trzy punkty po ich stronie! (28:44) (28:44)

16:05
    Przejęcie piłki przez Bendziusa i pewny szybki atak tego zawodnika zakończony zdobyczą dwóch punktów. (28:41) (28:41)

15:54
    Tym razem niecelnie pod koszem Kinnard, zbiórka gospodarzy, kontram, Michalak spod kosza rozgrywa do Kulki, po chwili podanie do Stefańskiego zbiegającego pod kosz i dwa punkty! Przerwa na życzenie wrocławian. (26:41) (26:41)

15:14
    Dwa razy celnie! (24:41) (24:41)

15:14
    Przewinienie w ekipie gości i Vasiliauskas będzie miał dwa osobiste! (22:41) (22:41)

15:03
    Kolejny raz świetnie z dystansu Ikovlev za trzy. (22:41) (22:41)

14:40
    Marcin Stefański po dłuższej akcji zbiega pod kosz i rzuca za dwa! (22:38) (22:38)

14:10
    Kombinacyjna akcja wrocławian zakończona świetnym podaniem do Kinnarda, który świetnie odnajduje się pod koszem i trafia za dwa. (20:38) (20:38)

13:46
    Rzut osobisty też trafiony! (20:36) (20:36)

13:46
    Dwa niecelnie rzuty gospodarzy, po chwili jednak dobre zagranie pod kosz do Vasiliauskasa który punktuje i do tego faul! (19:36) (19:36)

13:15
    Szybka odpowiedź gości za sprawą Burnatowskiego, który czujnie zbiera piłkę pod koszem i rzuca za dwa! (18:36) (17:36)

12:45
    Po przerwie dobry atak sopocian! Michał Michala trafia za dwa z pół dystansu! (17:34) (18:34)

12:26
    Strata piłki w ataku przez gospodarzy, wrocławianie kontratakują i znów dobrze pod koszem Mladenović, który atakuje i do tego jest faulowany! Przerwa na życzenie trenera sopocian! (15:34) (15:34)

12:10
    Nieskuteczna akcja gości, zbiórka przez gospodarzy, jednak po chwili faul ofensywny z ich strony. Z boku rozpoczyna Śląsk, który za sprawą Mladenovia punktuje! (15:32) (15:32)

11:30
    Faul w defensywie u gości, w posiadaniu sopocianie, Vasiliauskas rozgrywa pod kosz, jednak tam w próbie rzutu Painter fauluje i piłka dla rywali. (15:30) (15:30)

10:47
    Dobra zbiórka pod koszem Paintera, kontra jednak tym razem niecelnie Kemp. Wrocławianie w posiadaniu piłki i Trice zbiega pod kosz pewnie zdobywając dwa punkty. (15:30) (15:30)

10:25
    Na poczatek dobra akcja zakończona rzutem za dwa Kempa! (13:28) (15:28)

10:01
    Druga kwarta rozpoczęta. (13:28)

10:00
    Pierwsza kwarta skończona. (13:28)

09:59
    Przy próbie szybkiej kontry Kemp popełnia błąd kroków i koniec kwarty! (13:28) (13:28)

09:59
    Michał Gabiński dwa razy celnie! (13:27) (13:28)

09:59
    Dwa faule popełnione przez Śląsk doprowadzają do dwóch rzutów osobistych na rzecz sopocian! Stefański na linii rzutów osobistych, niestety ani razu niecelnie. Przy okazji próby zbiórki Bendzius fauluje pod koszem i teraz szansa przed rywalami! (13:26) (13:26)

09:27
    Akcja gospodarzy zakończona błędem kroków przez Willie Kempa! Kontra wrocławian, którzy spokojnie rozgrywają akcję, kończy celnym rzutem za dwa Ikovlev! (13:24) (13:26)

09:10
    Piąte przewinienie u sopocian i wrocławianie mają rzuty osobiste. Ikovlev dwa razy celnie! (13:22) (13:24)

08:54
    Sopocianie próbują atakować, jednak Bendzius fauluje pod koszem rywala i piłka dla gości! (13:22) (13:22)

08:35
    Znów szybka odpowiedź Wrocławian, Cesnauskis za trzy! (13:22) (13:22)

08:25
    Przewinienie pod koszem gości i Leończyk ma przed sobą rzuty osobiste. Dwa razy celnie! (11:19) (13:19)

08:08
    Szybka odpowiedź gości i Kinnard też za trzy celnie! (11:19) (11:19)

07:14
    Po przerwie przy piłce zawodnicy z Sopotu. Zbiega pod kosz Bendzius, jednak gubi piłkę. Kontra gości zakończona świetną zbiórką pod koszem przez Trice'a jednak z faulem. Znów piłka po stronie zawodników Trefla, Włodarczyk rozgrywa akcje zagrywa do Kempy, który oddaje ją Włodarczykowi i ten za trzy celnie! (8:16) (11:16)

06:59
    Znów niecelnie za trzy Bendzius, jednak gubią piłkę w ataku zawodnicy gości. Włodarczyk wyprowadza atak, jednak gubią piłkę gospodarze co skrupulatnie wykorzystuje Trice, który spokojnie zmierza z piłką do kosza. Przerwa na życzenie trenera Trefla! (8:14) (8:16)

06:07
    Nie trafia Skibniewski za trzy, kontra Sopocian i rzut Bendziusa też niecelny. Rywale kontratakują i trzy punkty Kinnarda! (8:11) (8:14)

05:25
    Zgubił piłkę w ataku Ikovlev, kontra Sopocian zakończona zdobyciem punktów przez Leończyka. (6:11) (8:11)

05:36
    Tomaszek niecelnie, jednak Trice odzykuje piłkę. Po chwili faul Sopocian i rozpoczynają z boku goście. Tomaszek zbiega pod siatkę i traci piłkę! Kontra Sopocian i znów zbiórka Trice'a! (6:11) (6:11)

06:01
    Kinnard trafia za dwa z faulem! Po chwili dorzuca jeszcze jeden punkt! Dodatkowo piłka dla Wrocławian po brutalnym faulu gospodarzy. (6:10) (6:11)

06:31
    Kontra Wrocławian i za trzy trafia Ikovlev! (6:8) (6:8)

06:36
    Pewnie punktuje Leończyk! (6:5) (6:5)

06:54
    Za trzy skutecznie goście z Wrocławia! (4:5) (4:5)

07:20
    I znów Vasiliauskas za dwa! (2:2) (4:2)

07:55
    Kontra Sopocian i Vasiliauskas też za dwa! (2:2) (2:2)

01:50
    Szybka akcja zawodników Śląska i dwa punkty Skibniewskiego! (0:2) (0:2)

01:39
    Na początku chaotyczna gra z obu stron, najpierw strata Śląska a po chwili Trefla. Kontra gości nieskuteczna, po chwili ponownie odzyskują piłkę jednak po raz kolejny nie trafiają do kosza, Sopocianie w kontrze za sprawą Paintnera mylą się. Na razie bez punktów! (0:0) (0:0)

00:01
    Mecz się właśnie rozpoczął. (0:0)

Skład obu drużyn na dzisiejszy mecz:

Trefl Sopot: Włodarczyk, Koper, Dzierżak, Kemp, Sikora, Dutkiewicz, Leończyk, Stefański, Painter, Vasiliuskas, Kulka, Bendzius, Michalak

Śląsk Wrocław: Burnatowski, Trice,Skibniewski, Mladenović, Hyży, Tomaszek, Dłoniak, Kinnard, Kulon, Ikovlev, Gabiński, Cesnauskis, Kulon, Wnętrzak, Oscar Sanny, Kliniewski.

Czy to Trefl okaże się lepszy i wygra drugi mecz z rzędu? Czy to może goście zaskoczą i to oni wygrają? Na te pytania odpowiedź poznamy już jutro! Transmisja live od godziny 17:00!

Trefl Sopot po udanym zeszłym sezonie i tym razem nie zamierza skończyć sezonu gorzej. Mecz ze Śląskiem ma być pokazem siły, którą chcą udowodnić poprzez wsparcie kibiców.

Drużyna WKSu w pierwszej kolejce pokonała u siebie pewnie drużynę Wilków Morskich Szczecin 82:73. Jednak to nie jest ta sama drużyna co jeszcze kilka lat temu, kiedy to walczyli o końcowy triumf ligowy.

Drużyna Trefla Sopot po pierwszym zwycięstwie na wyjeździe z MKS Dąbrową Górniczą 83:67, tym razem zmierzy się we własnej hali z drużyną WKS Śląska Wrocław.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.