Łódź – Pol. Gdańska 2:8 (koniec)
Malwee Łódź
2:8 (1:2)
Futsal Politechnika Gdańska
Piątek 17.10.2014, 21:00 • Hala Sportowa, Angelica • I liga futsalu - gr. północna

Wynik końcowy 2:8 oddaje przewagę zespołu z Gdańska. Futsalowcy Politechniki okazali się lepsi od Malwee Łódź i zasłużenie zdobywają trzy punkty.. To czwarta porażka drużyny Malwee w tym sezonie (22:47:07)

39:32
    Bielichowski ponownie poprowadził akcję środkiem i oddał strzał niewiele mijający bramkę gości.

39:12
    Bielichowski strzela, piłka dla gości

38:58
    Rzut rożny dla Malwee, brakuje gospodarzom tego ostatniego podania otwierającego drogę do bramki

38:33
    Gol dla Pol. Gdańskiej!

MACIEJ UTRNOWSKI przejął piłkę na połowie boiska i spokojnie strzelił do pustej bramki

38:13
    Akcja środkiem Bielichowskiego, przy odrobinie szczęścia mógł zmieścić piłkę między nogami Bucholca. Rożny

37:46
    Strata gospodarzy, strzelał z własnej połowy Pawlicki ale nie trafił do pustej bramki

34:37

Akcja lewą stroną MARKA KOZAKIEWICZA zakończona ostrym strzałem po ziemi.

34:25
    Piąte przewinienie gospodarzy

34:05
    Kąśliwy strzał oddał Bujalski, jednak piłkę na róg sparował Bucholc

33:32
    Strzelał z połowy boiska bramkarz Malwee, ale jego strzał wysoko mija bramkę gości

32:54
    Ładna akcja Pruszkowskiego, minął dwóch obrońców ale zatrzymał piłkę bramkarz Politechniki

32:06
    Niewiele brakło by zakończył akcję Pruszkowskiego jego partner, został przepchnięty przez dobrze grającego Marcina Urtnowskiego

Piotr Gawryszczak

Gole: 5. Braun, 22. Pawłowski – 1. Wardowski, 15. Urtnowski, 27. Pawlicki, 27. Rathnau, 29. Młynarczyk (sam.), 29. Osiński, 35. Kozakiewicz, 39. Urtnowski

Kartki:   24. Iwosa (PGD)

Malwee Łódź: Bielichowski, Werner – Olczak, Młynarczyk, Wasiak, Bujalski, Pruszkowski, Braun, Pomykała, Pawłowski, Woźniak
    Futsal Politechnika Gdańska: Ciesielski, Bucholc – Wardowski, Pawlicki, Osiński, Urtnowski, Nowicki, Kozakiewicz, Iwosa, Rathnau, Kopecki, Martynowski

Sędziowie: Maciej Jagodziński, Maciej Śliwiński, Marcin Gutowski