Łódź – Pol. Gdańska 2:8 (koniec)
Malwee Łódź
2:8 (1:2)
Futsal Politechnika Gdańska
Piątek 17.10.2014, 21:00 • Hala Sportowa, Angelica • I liga futsalu - gr. północna

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 21:00.

W czwartej kolejce północnej ligi futsalu zmierzą się akademickie ekipy Malwee Łódź i Politechniki Gdańskiej. Zdecydowanie lepszy start w rozgrywki zaliczyli futsalowcy z północy Polski.

Przypominając – Politechnika Gdańska wygrała dwa pierwsze mecze oraz zremisowała trzeci co sytuuje ich na drugim miejscu futsalowej I ligi, zaś Malwee Łódź zanotowała trzy porażki i zajmuje ostatnie miejsce w tabeli przy fatalnym bilansie bramkowym 2-15. Dwie bramki zdobyte zostały dopiero w trzecim ligowym spotkaniu.

Wszystkich ciekawych futsalowych emocji zapraszam do śledzenia relacji na żywo, z łódzkiej hali na lajfy.com

Witam wszystkich z hali sportowej Angelica, mecz pomiędzy Malwee Łódź a Politechniką Gdańską rozpocznie się za kilka minut! Zapraszam do śledzenia relacji na żywo!

Składy wyjściowe!

Malwee Łódź: Bielichowski – Olczak, Młynarczyk, Wasiak, Bujalski
    Trener: Michał Zawadzki

Politechnika Gdańska: Ciesielski – Wardowski, Pawlicki, Osiński, Urtnowski
    Trener: Michał Janiak

Na trybunach kilkadziesiąt osób, w tym przynajmniej dwójka przyjezdnych z Gdańska. Brawo!

Sędziowie wyprowadzają obie drużyny na parkiet. Początek już za chwilę!

1

0:24
    Pierwszy strzał w meczu oddał Emil Młynarczyk, ale poradził sobie z tym uderzeniem bramkarz gości.

0:35
    Gol dla Pol. Gdańskiej!

Kontra gości wyprowadzona przez PIOTRA WARDOWSKIEGO, który z ostrego kąta pokonuje bramkarza gospodarzy! Świetne otwarcie dla gości!

2:18
    Po długim rozgrywaniu akcji piłkę tracą gracze z Gdańska. Atak pozycyjny rozpoczną gospodarze

2:35
    Nieudane zagranie Brauna skutkuje przyznaniem piłki gościom

2:45
    Ostry strzał Bujalskiego mija o metr bramkę Szymona Ciesielskiego.

3:05
    W odpowiedzi strzela Kozakiewicz ale piłka zostaje zablokowana

3:15
    Ładna kombinacja gości, Pawlicki podaje do Urtnowskiego ale dobrze interweniuje Sebastian Bielichowski!

Gol dla Malwee!

MACIEJ BRAUN wykorzystuje rzut wolny! Bezpośredni strzał mija bramkarza i po nodze obrońcy ląduje pod poprzeczką gości! Mamy remis!

4:26
    Czas dla trenera Janiaka

4:48
    Przewinienie graczy Malwee, faulowany Osiński!

4:53
    Radzą sobie w obronie gospodarze dzisiejszego meczu, Piłka ciągle w posiadaniu gości

4:58
    Drugie przewinienie graczy Malwee!

4:59
    Próbował strzelać Pawlicki ale przeniósł piłkę nad bramką

5:27
    Próba kontry wyprowadzana przez Macieja Urtnowskiego zatrzymana przez obrońców. Piłka dla Malwee

5:53
    Drugie przewinienie graczy z Gdańska

7:21
    Niezbyt ciekawa walka o środek pola, kilka nieudanych podań i indywidualnych akcji

7:57
    Trzecie przewinienie gospodarzy

8:11
    Strata gości, kontrę wyprowadzał Błażej Bujalski ale jego uderzenie zatrzymało się na dalszym słupku bramki!

9:00
    Akcja trójkowa graczy Malwee, zatrzymał piłkę Szymon Ciesielski!

9:21
    Trzecie przewinienie Politechniki Gdańskiej

10:27
    Akcja Malwee zatrzymana przez Mateusza Osińskiego. Piłka dla gości

11:06
    Próba akcji między Urtnowskim a Pawlicki, strzela ten pierwszy ale delikatnie i broni Bielichowski

11:30
    Czwarte przewinienie gości

11:54
    Próba strzału Emila Młynarczyka mija bramkę gości.

12:54
    Długo akcję rozgrywali goście, ale ostatecznie tracą piłkę.

14:42

Zanosiło się na tą bramkę. MACIEJ URTNOWSKI kończy akcję Politechniki strzelając obok bramkarza Malwee!

15:53
    Okres szarpanej gry z obu stron, piłkarze Malwee nie mogą się zebrać po straconej bramce

16:33
    Strata Pruszkowskiego, piłka dla gości

17:12
    Teraz stracił piłkę Kopecki, grę wznowią piłkarze z Łodzi

17:36
    Niepilnowany w środku Osiński dostaje podanie i strzela trafiając w nogi Olczaka. Politechnika w natarciu!

18:05
    Potężna bomba Kamila Wasiaka mia bramkę zespołu z Gdańska.

18:55
    W narożniku boiska znalazł się Osiński i próbował pokonać bramkarza gospodarzy. Lepszy ten drugi!

19:14
    Ponownie lepszy Bielichowski! Tym razem zatrzymał Martynowskiego w sytuacji sam na sam!

19:48
    Goście próbowali utrzymać się do końca przy piłce jednak błąd popełnił przy podaniu jeden z graczy Politechniki i stracili piłkę

Po pierwszej połowie spotkania minimalnie lepsi o bramkę są piłkarze Politechniki Gdańskiej. Stworzyli sobie więcej sytuacji i zasłużenie prowadzą na trudnym, łódzkim terenie. Pozostaje czekać na drugą połowę i kombinacje w ustawieniu lub lepszą grę zespołu Malwee Łódź!

Piłkarze wracają na parkiet, za chwilę rozpoczniemy drugą połowę meczu

21

20:29
    Od mocnego uderzenia próbują zacząć piłkarze Malwee ale piłka nie dociera do Bujalskiego

21:17
    Akcja z lewej do środka i odegranie powrotne do Osińskiego, ten wywalczył rzut rożny

21:25
    Pierwsze przewinienie w drugiej połowie graczy Malwee

21:55

Daleki wyrzut od bramkarza do RAFAŁA PAWŁOWSKIEGO, który strzałem pod poprzeczkę pokonuje Ciesielskiego!

22:15
    Rozochocili się piłkarze Malwee, ponownie daleki wyrzut Bielichowskiego i przewrotką próbował strzelać Braun, lecz przeniósł piłkę nad poprzeczką!

22:34
    Jakiegoś urazu dostał Braun przy poprzedniej akcji, musiał opuścić plac gry.

22:51
    Słupek po uderzeniu Kopeckiego! Kontra gości zakończona tylko słupkiem!

23:02
    Zablokowany strzał gracza Politechniki, wznowienie na wysokości bramki gospodarzy

23:12
    Pierwsze przewinienie Politechniki w drugiej połowie od razu zakończone żółtym kartonikiem dla Eliasza Iwosa.

23:32
    Strzał Pawlickiego po nogach obrońcy wychodzi na aut. Goście pozostaną przy piłce

24:18
    Stracił piłkę pod bramką przeciwnika Maciej Braun. Nie udało mu się obrócić w kierunku bramki mając przeciwnika na plecach

25:03
    Przestrzelił w dobrej sytuacji Piotr Wardowski, miał piłkę na prawej stronie bez asysty obrońcy, strzelił obok bramkarza ale również obok bramki!

25:26
    Strzelał tym razem Młynarczyk, piłka po nodze wychodzi na rzut rożny.

25:34
    Przerwa spowodowana czyszczeniem parkietu

26:03

MARCIN PAWLICKI pokonuje bramkarza Malwee mocnym strzałem pod poprzeczkę!

26:07
    Przewinienie gości. W tej statystyce mamy remis 2:2 w drugiej odsłonie spotkania

26:08
    Ładna interwencja Ciesielskiego, który broni strzał Bujalskiego.

26:10
    Przewinienie numer 3 gości. Strzela Braun ale obok bramki

26:25
    Faulowany Urtnowski, trzecie przewinienie gospodarzy

26:31

Dalekie podanie do GRZEGORZA RATHNAU, który z ostrego kąta, wolejem, pokonuje Bielichowskiego!

27:40
    Akcja gości, podanie na lewo do Eliasza Iwosy, ale ten nie potrafi pokonać bramkarza gospodarzy. Zmarnowana dogodna okazja!

28:10

Akcja prawą stroną wyprowadzona przez Kozakiewicza, próba dogdania na lewo do Osińskiego zakończona niefortunną interwencją MŁYNARCZYKA, piłka po jego wślizgu od słupka wtacza się do bramki..

29:00

MATEUSZ OSIŃSKI kończy zespołową akcję strzałem do pustej bramki!

29:31
    Wejście wślizgiem Wasiaka, czwarte przewinienie

29:54
    Próbują odgryźć się piłkarze Malwee ale nadziewają się na kontrataki. Przed chwilą zatrzymany jeden z szarżujących Gdańszczan.

30:23
    Strzał Brauna zatrzymany przez obrońcę

30:58
    Zagubił się Bujalski, próbował sytuacyjnego uderzenia Kopecki ale nie trafił czysto w piłkę

32:06
    Niewiele brakło by zakończył akcję Pruszkowskiego jego partner, został przepchnięty przez dobrze grającego Marcina Urtnowskiego

32:54
    Ładna akcja Pruszkowskiego, minął dwóch obrońców ale zatrzymał piłkę bramkarz Politechniki

33:32
    Strzelał z połowy boiska bramkarz Malwee, ale jego strzał wysoko mija bramkę gości

34:05
    Kąśliwy strzał oddał Bujalski, jednak piłkę na róg sparował Bucholc

34:25
    Piąte przewinienie gospodarzy

34:37

Akcja lewą stroną MARKA KOZAKIEWICZA zakończona ostrym strzałem po ziemi.