Los Angeles – Minnesota 2:1 (koniec)
Los Angeles Kings
2:1 (1:0, 0:0, 1:1)
Minnesota Wild
Niedziela 19.10.2014, 21:00 • Staples Center, Los Angeles, Kalifornia, Stany Zjednoczone • National Hockey League

Dziękuje za uwagę i zapraszam ponownie na lajfy.com! (23:39:50)

Koniec spotkania! Los Angeles Kings dowiozło do końca jednobramkową przewagę i pokonało Minnesotę Wild 2:1.

60:00

59:08
    Czas dla Dzikich.

59:07
    Pusta bramka Wild.

59:00
    Rozpoczęła się ostatnia minuta regulaminowego czasu gry.

58:18
    Uderzenie Pearsona obok bramki Quicka. Coraz mniej czasu na wyrównanie mają goście.

57:13
    Guma po strzale Prossera opuściła obszar lodowiska. Przerwa w grze.

56:49
    Ponownie zdołali wybronić grę w przewadze zawodnicy z LA.

55:15
    Quick wyłapuje uderzenie Pominville'a.

54:49
    Regehr z dwoma minutami kary za spowodowanie upadku przeciwnika. Wild raz jeszcze w przewadze.

54:30
    Minnesota kontynuuje grę w ofensywie, a gospodarze starają się dowieść prowadzenie do końca. Zaledwie 16 celnych strzałów w tym starciu oddało LA.

53:01
    Quick obligatoryjnie mrozi gumę i przerywa akcję Minnesoty. Przerwa na reklamy i czyszczenie lodu.

52:30
    Chwila spokojniejszej gry na lodzie ze strony obydwu zespołów.

51:43
    Kings na lodzie w pełnym zestawieniu.

51:06
    Czujna interwencja Quicka po strzale Parise z najbliższej odległości. Jeszcze kilkanaście sekund osłabienia muszą wybronić Kings.