Jastrzębski – MKS 3:1 (koniec) | Indykpol – Skra 0:3 (koniec) | Czarni – BBTS 3:1 (koniec)
Dafi Społem – Exact 0:3 (koniec) | BKS Visła – Trefl 1:3 (koniec) | ZAKSA – Resovia 0:3 (koniec)

0:0
    Dziękujemy bardzo za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje live! (19:30:16)

0:0
    Krótkie bo niespełna 90 minutowe spotaknie, zakończone "pogromem" drużyny gospodarzy. Świetnie dziś spisywali się zawodnicy mistrza Polski i zmietli rywali. W każdym elemencie gry byli lepsi. Gospodarze, gdyby nie błędy gości, zdobyliby dużo mniej punktów. Świetnie w ataku dziś spisywał się Marechal jak i Wlazły, którzy atakowali z ponad 75% skutecznością!

0:0
    Kacper Piechocki zostaje MVP tego spotkania!

15:25
    Trzeci set skończony.

15:25
    Myli się Frantisek Ogurcak i to Skra wygrywa 3:0 w meczu z Indykpolem AZS Olsztyn!

15:24
    Maciej Muzaj myli się w ataku z prawej strony siatki! Druga piłka setowa obroniona.

14:24
    Pierwsza piłka meczowa obroniona! Dobry atak ze skrzydła gospodarzy.

13:24
    As serwisowy Muzaja i piłka meczowa dla bełchatowian!

13:23
    Piotr Badura atakuje ze środka i nie daje szans gospodarzom !

13:22
    Atak po bloku olsztynian!

12:22
    Dobra wybrona ataku u olsztynian, kontra ale po raz kolejny zablokowani gospodarze! Tym razem Lisinac i Muzaj!

12:21
    Błąd w zespole z Bełchatowa, siatki dotykają zawodnicy Skry.

11:21
    Adajmatis zablokowany przez Lisinaca i Marechala!

11:20
    Mocna zagrywka Włodarczyka, pocelowany Gulak!

11:19
    Atak Ogurcaka na pojedynczym bloku Muzaja. Olsztynianin bez szans!

11:18
    Kolejna popsuta zagrywka w drużynie gospodarzy.

11:17
    Minimalnie myli się w polu zagrywki Mariusz Wlazły. Drugi raz w tym meczu!

10:17
    Przechodząca piłka po zagrywce Wlazłego, potem dobrze w obronie gospodarze, ale zmuszeni oddać piłkę za darmo. Piłka do Muzaja na środek i kolejny punkt!

10:16
    Adajmatis myli się w polu zagrywki i przy sześcio punktowym prowadzeniu siatkarze Skry schodzą na drugą przerwę techniczną!

10:15
    Tym razem pewny atak Ogurcaka ze środka, bez szans w obronie Uriarte.

9:15
    Nieskończony atak Adajmatisa i po chwili tak samo nie kończy ataku Włodarczyk, kontra gospodarzy i pewny atak Ogurcaka! Ale ale siatki dotknęli olsztynianie!

9:14
    Piłka na środek do wrony, podbijają to olsztynianie, kontra i rozegranie do Gulaka, który ejst zablokowany przez Wlazłego i Wronę!

9:13
    Piłka po ataku Ogurcaka ląduje na aucie, ale po rękach blokujących gości!

8:13
    Olsztynianie mają po raz kolejny problem przyjęciem, przechodząca piłka i czujny na siatce Włodarczyk pewnie atakuje. Przerwa na życzenie Krzysztofa Stelmacha!

8:12
    Mariusz Wlazły dostaje tym razem piłkę na lewym skrzydle i atakuje bez najmniejszego problemu.

8:11
    As serwisowy Frantiska Ogurcaka!

7:11
    Zmylony Andrzej Wrona na środku siatki i pewny punkt Miłosza Zniszczoła.

6:11
    Pewny atak Marechala po szybkim rozegraniu ze skrzydła.

6:10
    Tym razem Adajmatis obija blok Wrony i Marechala!

5:10
    Adajmatis oddają piłkę za darmo, rozegranie do Wlazłego, który pewnie atakuje ze skrzydła.

5:9
    Drugi z rzędu as serwisowy Srecko Lisinaca!

5:8
    As serwisowy prosto w linie Lisinaca! Prowadzenie bełchatowian na pierwszej przerwie technicznej.

5:7
    Uriarte na środek do Lisinaca i potężny atak przed linię 3 metra.

5:6
    Pewny atak Adajmatisa po palcach broniącego Piechockiego!

4:6
    Olsztynianie odpowiadają tym samym, popsuta zagrywka!

4:5
    Pierwszy raz w tym spotkaniu Mariusz Wlazły psuje zagrywkę!

3:5
    As serwisowy Mariusza Wlazłego! Zmieścił piłkę pomiędzy Ogurcakiem i Cabralem!

3:4
    Środek, druga linia i kolejny pewny atak w tym meczu Marechala!

3:3
    Kolejny punkt dla olsztynian po dobrym ataku.

2:3
    Blok na Adajmatisie, pobijają gospodarze i oddają piłkę za darmo, rozegranie Wrony do Lisinaca i kolejny punkt dla gości.

2:2
    Mariusz Wlazły z prawej strony atakuje nad blokiem Haina i Cabrala i pewnie trafia w sam narożnik boiska.

2:1
    As serwisowy Miłosza Zniszczoła! Źle ocenił lot piłki Piechocki!

1:1
    Nicolas Marechal myli się w polu zagrywki i pierwszy punkt dla olsztynian w tym secie.

0:1
    Na początek pewny atak ze środka Andrzeja Wrony.

0:0
    Trzeci set rozpoczęty.

14:25
    Drugi set skończony.

14:25
    Dobra wybrona Cabrala, atak Adajmatisa, jednak ten blokowany przez Andrzeja Wrone i to goście wygrywają pewnie drugiego seta!

14:24
    Punktowy atak Cabrala prosto w końcową linię.

13:24
    Zablokowany Adajmatis przez potrójny blok bełchatowian! Piłka setowa!

13:23
    Przekroczenie linii 9 metra przy serwisie Wojtka Włodarczyka!

12:23
    Piotr Łuka pocelowany zagrywką Włodarczyka i 23. punkt dla gości!

12:22
    Miłosz Zniszczoł serwuje flotem i prosto w siatkę. Ależ błędów w drużynie gospodarzy.

12:21
    Brdjović i Muzaj za Wlazłego i Uriarte!

12:21
    Kiwka Cabrala i obrona Wlazłego. Atak Włodarczyka, ale blok Adajmatisa i Zniszczoła!

11:21
    Nieskuteczny atak Cabrala i dobra obrona Piechockiego. Kolejna kontra gości i znów skuteczny atak Marechala!

11:20
    As serwisowy Wlazłego! Zatańczyła piłka na siatce i spada na pierwszym metrze! Przerwa na życzenie Krzysztofa Stelmacha, kompletnie pogubiona drużyna z Olsztyna!

11:19
    Znów problemy w przyjęciu, Adajmatis oddaje piłkę za darmo, kontra i rozegranie do Marechala, który po raz kolejny pewnie atakuje. Bez szans!

11:18
    Łuka za Ogurcaka!

11:18
    Adjmatis oddaje piłkę bełchatowianom, atak ze środka Lisinaca i bez szans w obronie gospodarze.

11:17
    Po raz kolejny problemy w przyjęciu Ogurcaka i punkt bezpośrednio z zagrywki zdobywa Wlazły!

11:16
    Pocelowany zagrywką Ogurcak, trudne rozegranie i atak Adajmatisa, jednak autowy! Przerwa techniczna przy prowadzeniu podopiecznych Falasci!

11:15
    Nieskuteczny atak Adajmatisa, atak z lewego skrzydła Marechala i 15. punkt dla gości!

11:14
    Uriarte na środek do Lisinaca i bez szans olsztynianie w obronie!

11:13
    Wybroniony atak Marechala, kontra i Adajmatis przedziera się przez potrójny blok!

10:13
    Dobrze w obronie bełchatowianie, kontra nieskuteczna i atak rywali, po raz kolejny dobrze w obronie goście, jednak tym razem zabrakło im odbić!

9:13
    Popsuta zagrywka Zatko, piłka po jego serwisie ląduje na siatce.

9:12
    Tym razem myli się w polu zagrywki Marechal!

8:12
    Pocelowany Potera zagrywką Marechala! Tym razem skrót Francuza!

8:11
    Mocna zagrywka Marechala i pocelowany tam Ogurcak!

8:10
    Tym razem pewny atak Marechala z prawego skrzydła.

8:9
    Pogubili się w ataku goście i punkt dla drużyny z Olsztyna!

7:9
    Nicolas Uriarte myli się w polu zagrywki.

6:9
    Problemy z przyjęciem zagrywki Cabrala mają bełchatowianie, dwa razy dostają piłkę za darmo olsztynianie, ale nie wykorzystują tego. Po chwili kontra Marechala i kiwka i 9. punkt!

6:8
    Piłka na środek do Haina i ten pewnym atakiem obija ręce Andrzeja Wrony!

5:8
    Kolejny dobry atak Mariusza Wlazłego i to goście prowadzą na pierwszej przerwie technicznej.

5:7
    Potężny atak ze skrzydła w siódmy metr Cabrala!

4:7
    Kiwka Uriarte na środku, bez szans na obronę w drużynie gospodarzy.

4:6
    Dobra obrona po stronie olsztynian, wciska piłkę tuż za plecy Uriarte, Adajmatis.

3:6
    Duży aut po zagrywce Mariusza Wlazłego!

2:6
    Przejście linii trzeciego metra w drużynie z Olsztyna i przerwa na życzenie Krzysztofa Stelmacha!

2:5
    Złe przyjęcie po stronie olsztynian i punkt dla zawodników Skry Bełchatów.

2:4
    Srecko Lisinac dostaje piłkę na środku siatki i pewnie atakuje!

2:3
    Adajmatis obija atakiem ręce Wlazłego i to on zdobywa punkt!

1:3
    Dwa nieskończone ataki Adamajtisa, potem kontra i atak Marechala. Po chwili gospodarze oddają piłkę gościom za darmo, którzy pewnie punktują ze środka.

1:2
    Ogurcak zablokowany przez Wojtka Włodarczyka!

1:1
    Uriarte z nad siatki do Włodarczyka, który pewnie atakuje.

1:0
    Niepewny atak olsztynian, kontra Skry i niepewny atak Wlazłego i punkt dla gospodarzy!

0:0
    Drugi set rozpoczęty.

18:25
    Pierwszy set skończony.

18:25
    Mariusz Wlazły atakuje obijając Zatko i to zawodnicy Skry wygrywają pierwszego seta.

18:24
    Popsuli zagrywkę zawodnicy gości.

17:24
    Serwis bełchatowian i as serwisowy! Piłka setowa dla gości!

17:23
    Kiwka Marechala nieskuteczna, pogubili się po chwili kompletnie w rozegraniu bełchatowianie, ale czujna kiwka Marechala.

17:22
    Dwa skuteczne ataki po stronie gości!

17:20
    Przerwa na życzenie Miguela Falasci!

17:20
    Wlazły zablokowany przez parę Zniszczoł, Ogurcak!

16:20
    As serwisowy Piotr Haina! Trafił prosto w linię!

15:20
    Wybrona bełchatowian po ataku Ogurcaka, po chwili kolejna kontra Indykpolu i tym razem punktowy atak Ogurcaka!

14:20
    Włodarczyk przebija się przez blok Haina i Zatko i zdobywa 20. punkt!

14:19
    Cabral obija ręce Włodarczyka i w końcu punktuje!

13:19
    Po raz kolejny zablokowany Cabral! Trzeci raz z rzędu! Tym razem Marechal lepszy!

13:18
    Znow Cabral zablokowany na skrzydle, tym razem przez podwójny blok rywali! Druga przerwa na żądanie Krzysztofa Stelmacha.

13:17
    Potrójny blok bełchatowian! Zablokowany Cabral!

13:16
    Mocna zagrywka Adamajtisa, ale autowa. Druga przerwa techniczna po raz kolejny przy prowadzeniu siatkarzy Skry.

13:15
    Popsuta zagrywka Andrzeja Wrony, drugi raz w tym secie.

12:15
    Atak Wrony ze środka, obrona po stronie Indykpolu i atak ze środka Cabrala. Ale znów bełchatowianie biorą challenge i znów mają racje! Dotknięcie siatki!

12:14
    Pocelowany z zagrywki Wojciech Włodarczyk i punkt Zniszczoła po kąśliwym serwisie.

11:14
    Atak z prawego skrzydła Adamajtisa, który przebija się przez blok Wrony i Włodarczyka.

10:14
    Kontra bełchatowian, kompletnie pogubiony olsztyński blok i pewny atak ze środka Wrony!

10:13
    Uriate na środek do Wrony, olsztynianie próbują odbić piłkę, jednak pogubili się Zniszczoł z Adamajtisem.

10:12
    Autowa zagrywka Uriarte.

9:12
    Nieskuteczny atak Haina, kontra bełchatowian i zablokowany Wlazły przez potrójny blok! Ale challenge drużyny z Bełchatowa i się okazuje, że siatkarze z Olsztyna dotknęli górnej taśmy skacząc do bloku. Przerwa na życzenie Krzysztofa Stelmacha!

9:11
    Nieskuteczny Adajmatis a po chwili Ogurcak, dobrze w obronie bełchatowianie i Włodarczyk pewnie atakuje ze skrzydła!

9:10
    Piłka dotknęła siatki po bloku olsztynian. Atakował Marechal.

9:9
    Pocelowany zagrywką Zatko, Kacper Piechocki i mamy remis!

8:9
    Dobre przyjęcie olsztynian i pewny atak z prawego skrzydła Adamajtisa!

7:9
    Piotr Hain także myli się w polu zagrywki i serwuje prosto w siatkę.

7:8
    Myli się po przerwie w polu zagrywki Wojciech Włodarczyk!

6:8
    Tym razem autowa zagrywka Cabrala i to Skra prowadzi na pierwszej przerwie technicznej!

6:7
    Wybrona Adajmatisa, Cabral zablokowany, piłka po stronie bełchatowian, znów kontra gospodarzy po chwili atak Włodarczyka u Skry i zablokowany Włodarczyk!

5:7
    Tym razem to Cabral skutecznie w ataku i piaty punkt olsztynian!

4:7
    Tym razem Mariusz Wlazły przestrzelił zagrywkę!

3:7
    Wlazły pocelował zagrywką Ogurcaka!

3:6
    Potrójny blok bełchatowian na Adamajtisie.

3:5
    Nieudana zagrywka Adamajtisa, serwuje w aut!

3:4
    Tym razem Andrzej Wrona serwuje w siatkę.

2:4
    Skuteczna zagrywka Wrony i błąd w przyjęciu gospodarzy!

2:3
    Cebral zablokwany!

2:2
    Włodarczyk pewnie ze skrzydła!

2:1
    Adajmatis przedziera się przez blok Wrony i Włodarczyka!

1:1
    Kiwka Marechala i tym razem punkt dla gości.

1:0
    Na początek nieskuteczny atak Uriarte ze skrzydła.

0:0

0:0
    Czy i tym razem goście pokażą na co ich stać i zmiotą rywala z boiska? Czy może olsztynianie w końcu się obudzą i zaskoczą mocniejszego rywala?Na te pytania odpowiedź poznamy już jutro! Na transmisję live zapraszamy od godziny 18:00!

0:0
    Gospodarze początku sezonu nie mogą zaliczyć do udanych. Wygrali do tej pory jeden mecz i to z dużo słabszą drużyną jaką jest zespół z Bielska Białej. Bełchatowianie od początku sezonu pozytywnie zaskakują. Wygrywają w pięknym stylu. Do tej pory stracili tylko jednego seta. W poprzedniej kolejce rozprawili się pewnie z drużyną ZAKSY Kędzierzyn Koźle 3:0!

0:0
    PGE Skra Bełchatów, która od początku sezonu zanotowała tylko i wyłącznie same zwycięstwa, tym razem podejmie drużynę Indykpolu z Olsztyna. Podopieczni Miguela Falasci do stolicy Warmii i Mazur jadą po pewne trzy punkty. Planują się umocnić na pozycji, licząc na to, że groźni rywale stracą punkty w bezpośrednich pojedynkach.

Piotr Grabowski

Indykpol AZS Olsztyn: Dobrowolski, Gulak, Bednorz, Zniszczoł, Admajtis,Zajder, Łuka, Zatko, Hain, Ogurcak, Cebral, Potera, Bik
    PGE GiEK Skra Belchatow: Srecko Lisiniac , Mariusz Wlazły , Karol Kłos , Facundo Conte , Andrzej Wrona , Maciej Muzaj, Nicolas Uriarte , Wojciech Włodarczyk , Aleksa Brdjovic , Kacper Piechocki , Nicolas Marechalm, Piotr Badura