Jastrzębski – MKS 3:1 (koniec) | Indykpol – Skra 0:3 (koniec) | Czarni – BBTS 3:1 (koniec)
Dafi Społem – Exact 0:3 (koniec) | BKS Visła – Trefl 1:3 (koniec) | ZAKSA – Resovia 0:3 (koniec)

13:24
    As serwisowy Muzaja i piłka meczowa dla bełchatowian!

10:16
    Adajmatis myli się w polu zagrywki i przy sześcio punktowym prowadzeniu siatkarze Skry schodzą na drugą przerwę techniczną!

8:13
    Olsztynianie mają po raz kolejny problem przyjęciem, przechodząca piłka i czujny na siatce Włodarczyk pewnie atakuje. Przerwa na życzenie Krzysztofa Stelmacha!

5:8
    As serwisowy prosto w linie Lisinaca! Prowadzenie bełchatowian na pierwszej przerwie technicznej.

13:24
    Zablokowany Adajmatis przez potrójny blok bełchatowian! Piłka setowa!

11:20
    As serwisowy Wlazłego! Zatańczyła piłka na siatce i spada na pierwszym metrze! Przerwa na życzenie Krzysztofa Stelmacha, kompletnie pogubiona drużyna z Olsztyna!

11:16
    Pocelowany zagrywką Ogurcak, trudne rozegranie i atak Adajmatisa, jednak autowy! Przerwa techniczna przy prowadzeniu podopiecznych Falasci!

5:8
    Kolejny dobry atak Mariusza Wlazłego i to goście prowadzą na pierwszej przerwie technicznej.

2:6
    Przejście linii trzeciego metra w drużynie z Olsztyna i przerwa na życzenie Krzysztofa Stelmacha!

18:25
    Mariusz Wlazły atakuje obijając Zatko i to zawodnicy Skry wygrywają pierwszego seta.

17:24
    Serwis bełchatowian i as serwisowy! Piłka setowa dla gości!

17:20
    Przerwa na życzenie Miguela Falasci!

13:18
    Znow Cabral zablokowany na skrzydle, tym razem przez podwójny blok rywali! Druga przerwa na żądanie Krzysztofa Stelmacha.

13:16
    Mocna zagrywka Adamajtisa, ale autowa. Druga przerwa techniczna po raz kolejny przy prowadzeniu siatkarzy Skry.

9:12
    Nieskuteczny atak Haina, kontra bełchatowian i zablokowany Wlazły przez potrójny blok! Ale challenge drużyny z Bełchatowa i się okazuje, że siatkarze z Olsztyna dotknęli górnej taśmy skacząc do bloku. Przerwa na życzenie Krzysztofa Stelmacha!

6:8
    Tym razem autowa zagrywka Cabrala i to Skra prowadzi na pierwszej przerwie technicznej!

Piotr Grabowski

Indykpol AZS Olsztyn: Dobrowolski, Gulak, Bednorz, Zniszczoł, Admajtis,Zajder, Łuka, Zatko, Hain, Ogurcak, Cebral, Potera, Bik
    PGE GiEK Skra Belchatow: Srecko Lisiniac , Mariusz Wlazły , Karol Kłos , Facundo Conte , Andrzej Wrona , Maciej Muzaj, Nicolas Uriarte , Wojciech Włodarczyk , Aleksa Brdjovic , Kacper Piechocki , Nicolas Marechalm, Piotr Badura