Siarka T. – Okocimski 1:0 (koniec) | Stal S. W. – Stal M. 0:2 (koniec) | Górnik W. – Puszcza 1:0 (koniec)
Rozwój – Limanovia 4:1 (koniec) | MKS Kluczbork – Zagłębie S. 0:0 (koniec) | Wisła Pu. – Kotwica 3:1 (koniec)
Znicz – Raków 0:0 (koniec)
Siarka Tarnobrzeg
1:0 (0:0)
Okocimski Brzesko
Sobota 25.10.2014, 13:00 • Stadion Miejski, Tarnobrzeg • 2. Liga

To wszystko z Tarnobrzega. Za uwagę dziękuje Michał Bartyzel.
    Serdecznie zapraszamy na pozostałe relacje z 2 ligowych boisk do serwisu Lajfy.com. Oraz na kolejne relacje ze spotkań w Tarnobrzegu – już normalnej formie minuta po minucie! (16:02:18)

90+4

Ależ kocioł w polu karnym Piwoszy! Takie zamieszanie, że strzelca bramki będziemy mogli wskazać dokładnie po video weryfikacji – skrót video z dzisiejszego spotkania przygotuje Miejska Telewizja Tarnobrzeg oraz SiarkaTV – dostępny materiał około 2 godzin po zakończonym spotkaniu!

90+3
    Gol dla Siarki!
    Own goal scorer is KASPRZYK.

90
    Siarka ciągle przeważa, ale nie potrafi udokumentować tego strzeleniem bramki!

89
    Sędzia dolicza 4 minuty do podstawowego czasu gry.

Przedmeczowe zapowiedzi mogą niestety okazać się prawdziwe. Remis coraz bardziej prawdopodobny... i to ten bezbramkowy...

85
    SETKA TO MAŁO! Idealna sytuacja Siarkowców! Ale dokładnej piłki od Koczona nie wykorzystuje Figiel, który zamiast uderzać przyjmuje piłkę i traci doskonałą szansę!

85
    Zmiana w drużynie Siarka Tarnobrzeg: z boiska schodzi Więcek, na boisku pojawia się Paluch.

82
    Zmiana w drużynie Can-Pack Okocimski Brzesko: z boiska schodzi Guja, na boisku pojawia się Abubakar.

Minuty zmian... kolejna szykuje się w drużynie Okocimskiego.

81
    Zmiana w drużynie Siarka Tarnobrzeg: z boiska schodzi Tunkiewicz, na boisku pojawia się Figiel.

80
    Zmiana w drużynie Can-Pack Okocimski Brzesko: z boiska schodzi Pyciak, na boisku pojawia się Bryła.

Na ostatnie 10 minut spotkania wchodzi Daniel Koczon zmieniając dobrze dziś grającego Pavola Cicmana. Ale może szybki, pełny sił zawodnik zrobi zamieszanie w defensywie Okocimskiego i okaże się jokerem?!

80
    Zmiana w drużynie Siarka Tarnobrzeg: z boiska schodzi Cicman, na boisku pojawia się Koczon.

Do gry w drużynie gospodarzy gotowy jest Daniel Koczon.

75
    Walka w środku pola od kilu minut. Siarkowcy próbują strzałów z dystansu, ale nie wychodzi im to na razie.

75
    Zmiana w drużynie Can-Pack Okocimski Brzesko: z boiska schodzi Białkowski, na boisku pojawia się Lewiński.

Ryszard Kuźma "łata" dziurę w obronie po tym jak przedwcześnie boisko opuścił Stefanik.

68
    Zmiana w drużynie Siarka Tarnobrzeg: z boiska schodzi Ciećko, na boisku pojawia się Baran.

65
    Przyjezdni mają korner.

60
    Siarka się nie poddaje i już jest pod bramką Okocimskiego! To chyba 2 rzut rożny z rzędu!

Siarka kończyć będzie w 10 po faulu Stefanika na Wojciechu Dziadzio – ależ emocje na trybunach i na murawie – kibice nie zgadzają się z decyzją sędziego.

57
    Czerwona kartka dla Stefanik (Siarka Tarnobrzeg).

56
    Odpowiedz Okocimskiego! Kasprzyk wpada w pole karne i odgrywa piłkę na 11 metr pod samo wapno do Wojcieszyńskiego... i defensorzy Siarki blokują strzał!

55
    Znów Siarka miała okazję! Dobra wrzutka w pole karne w wykonaniu Roberta Tunkiewicza, piłka trafiła do wchodzącego w szesnastkę Bochenka, ten chciał odegrać głową na środek... dobrze jednak przeczytali defensorzy którzy wybili piłkę.... pod nogi Cicmana – ten uderza ale jego strzał znów zablokowany!

46

Czekamy na kolejne sportowe emocje. Wracamy za kwadrans!

To była emocjonująca połówka! Od około 25 minuty mecz zrobił nam się bardzo ciekawy. Optycznie przeważa Siarka, która uparcie atakuje na bramkę Aleksandra Kozioła, jednak defensywa Can-Pack Okocimskiego Brzesko dziś gra dobre zawody.
    Przyjezdni też mieli swoje sytuacje, a najlepszą dla nich zmarnował w końcówce pierwszej połowy Kamil Białkowski.
    Dobre spotkanie, dobre widowisko ale na razie bez bramek przy Alei Niepodległości 2 w Tarnobrzegu!

45+1

45+1
    OKOCIMSKI!!! To chyba była najgroźniejsza akacja przyjezdnych! Białkowski wpadł w szesnastkę Siarki postanowił odegrać piłkę przed pole karne, ale w zamieszaniu piłka wróciła mu pod nogi! Uderzał jednak fatalnie, a Melon pewnie chwyta piłkę!

44
    Żółtą kartkę otrzymuje Parobczyk (Siarka Tarnobrzeg).

43
    Rzut wolny pośredni. Bramkarz Okocimskiego zapomniał, że nie gramy na stare zasady i złapał podanie od własnego kolegi.

37
    Pyciak pada jak długi w polu karnym Siarki! Ale czy tam był faul? Według sędziego Bielawskiego – nie!

Od ponad 15 minut Siarkowcy są w takim natarciu, że głowa mała! Emocje w Tarnobrzegu są spore, sytuacji też! To nie jest nudny mecz!

35
    Słupek. Tomek Ciećko po dobrym zagraniu od Więcka trafia w słupek!

30
    Mecz robi nam się Siarka vs Kozioł!!! Bramkarz Okocimskiego ratuje swój zespół przed utratą bramki i potężny strzał Frankiewicza paruje na rzut rożny! Siarka cały czas w natarciu.

27
    ZNÓW! Pudło! Siarkowcy będą sobie pluć w brodę. Tunkiewicz wrzuca piłkę w pole karne, tam Kasprzyk fatalnie interweniuje, ale z prezentu nie skorzystał Ciećko, który pudłuje w takim momencie! Przypomnę stare piłkarskie porzekadło – niewykorzystane sytuację się mszczą!

23
    Ależ zaprzepaszczona sytuacja Siarki! Pavol Cicman ograł zawodnika Can-Pacu i posłał dobrą piłkę do Parobczyka... ale ten nie porozumiał się z kolegą i nie ruszył do piłki.

22
    Wojcieszyński wywalczył rzut rożny dla zespołu Can-Pacu. To pierwszy korner dla Brzeska w tym meczu.

20
    W przewadze nadal Siarkowcy. Ale defensywa Okocimskiego Brzesko póki co bardzo dobrze sobie radzi i nie będzie to łatwy mecz dla gospodarzy.

18
    Żółtą kartkę otrzymuje Jacek (Can-Pack Okocimski Brzesko).

15
    Siarka miała swoje okazję. Najpierw na spalonym był Więcek, później próba strzału w wykonaniu Cicmana bardzo niecelna. Piwosze na razie bez groźniejszych sytuacji.

10
    Pierwsze dziesięć minut za nami. Optycznie lepiej w mecz weszli gospodarze. Czekamy na rozwój wydarzeń.

1

Minuty do pierwszego gwizdka!

Siarkowcy na swoim facebookowym profilu piszą o dość ciekawym prognostyku. W ubiegłym sezonie pan Bielawski sędziował im raz, ale za to szczęśliwie – wygrali mecz z Motorem 2:0. Bramki strzelali Ciećko i Truszkowski.

Trener Kuźma wyszedł z założenia, że zwycięskiego składu się nie zmienia i jedenastka na dzisiejszy mecz jest taka sama jak w ubiegłej kolejce w spotkaniu z Legionovią. Natomiast szkoleniowiec Piwoszy zdecydował się na dość duże roszady wymieniając aż 4 zawodników w porównaniu z meczu z Nadwiślanem.

Znamy już obie wyjściowe jedenastki oraz rezerwy obu drużyn. Oto one:

Siarka Tarnobrzeg: Melon – Bochenek, Nadolski, Stefanik, Stępień, Frankiewicz, Tunkiewicz, Więcek, Parobczyk, Cicman, Ciećko

Rezerwowi: Janowski, Baran, Persona, Figiel, Koczon, Paluch, Truszkowski

Can-Pack Okocimski Brzesko: Kozioł – Baran, Białkowski, Dziadzio, Guja, Jacek, Kasprzyk, Pyciak, Ryś, Wawryka, Wojcieszyński

Rezerwowi: Pączek – Bryła, Abubakar, Glushko, Lewiński, Ślęczka, Tokarz.

Na murawie tarnobrzeskiego stadionu trwa rozgrzewka. Siarkowcy i Piwosze przygotowują się do spotkania.

Serwis Lajfy.com przeprowadzi relację z najważniejszych wydarzeń boiskowych w meczu pomiędzy Siarką Tarnobrzeg a Okocimskim Brzesko.

Ogromna ilość spotkań remisowych w wykonaniu Okocimskiego w połączeniu z fatum remisów Siarki u siebie, może wróżyć nam wyrównane spotkanie. Byle by nie było ono nudne!

Okocimski Brzesko jest na 12 miejscu w ligowej tabeli z bilansem 3-7-3.

Siarkowcy ugrali ich do tej pory 23. 6 razy odnosili zwycięstwo, zaliczyli 5 remisów i 2 porażki. W tabeli zajmują 6 lokatę.

W ubiegłym sezonie tarnobrzeski stadion był twierdzą nie do zdobycia. Siarkowcy u siebie punktowali praktycznie non stop. W tym sezonie Siarkowcy u siebie przegrali tylko raz... ale dla kibiców tarnobrzeskiej drużyny to nie jest najlepsze wytłumaczenie. Siarkowcy na własnym boisku wygrali 3 razy i 3 razy zremisowali i to chyba o te remisy kibice mają najwięcej pretensji... bo na brak punktów narzekać nie mogą.

Witamy. Mecz rozpocznie się o 13:00 i będziemy informować o najważniejszych wydarzeniach..

Michal Bartyzel

Gole: 90+3. Kasprzyk (sam.)

Kartki:   44. Parobczyk (SRK) – 18. Jacek (OKS)   57. Stefanik (SRK)

Siarka Tarnobrzeg: Melon – Bochenek, Nadolski, Stefanik, Stępień, Frankiewicz, Tunkiewicz (81' Figiel), Więcek (85' Paluch), Parobczyk, Cicman (80' Koczon), Ciećko (68' M. Baran)

Zmiany: Janowski, Baran, Persona, Figiel, Koczon, Paluch, Truszkowski

Okocimski Brzesko: Kozioł – Baran, Białkowski (75' Lewiński) , Dziadzio, Guja, Jacek, Kasprzyk, Pyciak (80' Bryła), Ryś, Wawryka, Wojcieszyński

Zmiany: Pączek – Bryła, Abubakar, Glushko, Lewiński, Ślęczka, Tokarz

Sędziowie: Marcin Bielawski (główny) Zbigniew Szymanek, Mateusz Bielawski (Katowice)