Siarka T. – Okocimski 1:0 (koniec) | Stal S. W. – Stal M. 0:2 (koniec) | Górnik W. – Puszcza 1:0 (koniec)
Rozwój – Limanovia 4:1 (koniec) | MKS Kluczbork – Zagłębie S. 0:0 (koniec) | Wisła Pu. – Kotwica 3:1 (koniec)
Znicz – Raków 0:0 (koniec)
Siarka Tarnobrzeg
1:0 (0:0)
Okocimski Brzesko
Sobota 25.10.2014, 13:00 • Stadion Miejski, Tarnobrzeg • 2. Liga

Witamy. Mecz rozpocznie się o 13:00 i będziemy informować o najważniejszych wydarzeniach..

W ubiegłym sezonie tarnobrzeski stadion był twierdzą nie do zdobycia. Siarkowcy u siebie punktowali praktycznie non stop. W tym sezonie Siarkowcy u siebie przegrali tylko raz... ale dla kibiców tarnobrzeskiej drużyny to nie jest najlepsze wytłumaczenie. Siarkowcy na własnym boisku wygrali 3 razy i 3 razy zremisowali i to chyba o te remisy kibice mają najwięcej pretensji... bo na brak punktów narzekać nie mogą.

Siarkowcy ugrali ich do tej pory 23. 6 razy odnosili zwycięstwo, zaliczyli 5 remisów i 2 porażki. W tabeli zajmują 6 lokatę.

Okocimski Brzesko jest na 12 miejscu w ligowej tabeli z bilansem 3-7-3.

Ogromna ilość spotkań remisowych w wykonaniu Okocimskiego w połączeniu z fatum remisów Siarki u siebie, może wróżyć nam wyrównane spotkanie. Byle by nie było ono nudne!

Serwis Lajfy.com przeprowadzi relację z najważniejszych wydarzeń boiskowych w meczu pomiędzy Siarką Tarnobrzeg a Okocimskim Brzesko.

Na murawie tarnobrzeskiego stadionu trwa rozgrzewka. Siarkowcy i Piwosze przygotowują się do spotkania.

Znamy już obie wyjściowe jedenastki oraz rezerwy obu drużyn. Oto one:

Siarka Tarnobrzeg: Melon – Bochenek, Nadolski, Stefanik, Stępień, Frankiewicz, Tunkiewicz, Więcek, Parobczyk, Cicman, Ciećko

Rezerwowi: Janowski, Baran, Persona, Figiel, Koczon, Paluch, Truszkowski

Can-Pack Okocimski Brzesko: Kozioł – Baran, Białkowski, Dziadzio, Guja, Jacek, Kasprzyk, Pyciak, Ryś, Wawryka, Wojcieszyński

Rezerwowi: Pączek – Bryła, Abubakar, Glushko, Lewiński, Ślęczka, Tokarz.

Trener Kuźma wyszedł z założenia, że zwycięskiego składu się nie zmienia i jedenastka na dzisiejszy mecz jest taka sama jak w ubiegłej kolejce w spotkaniu z Legionovią. Natomiast szkoleniowiec Piwoszy zdecydował się na dość duże roszady wymieniając aż 4 zawodników w porównaniu z meczu z Nadwiślanem.

Siarkowcy na swoim facebookowym profilu piszą o dość ciekawym prognostyku. W ubiegłym sezonie pan Bielawski sędziował im raz, ale za to szczęśliwie – wygrali mecz z Motorem 2:0. Bramki strzelali Ciećko i Truszkowski.

Minuty do pierwszego gwizdka!

1

10
    Pierwsze dziesięć minut za nami. Optycznie lepiej w mecz weszli gospodarze. Czekamy na rozwój wydarzeń.

15
    Siarka miała swoje okazję. Najpierw na spalonym był Więcek, później próba strzału w wykonaniu Cicmana bardzo niecelna. Piwosze na razie bez groźniejszych sytuacji.

18
    Żółtą kartkę otrzymuje Jacek (Can-Pack Okocimski Brzesko).

20
    W przewadze nadal Siarkowcy. Ale defensywa Okocimskiego Brzesko póki co bardzo dobrze sobie radzi i nie będzie to łatwy mecz dla gospodarzy.

22
    Wojcieszyński wywalczył rzut rożny dla zespołu Can-Pacu. To pierwszy korner dla Brzeska w tym meczu.

23
    Ależ zaprzepaszczona sytuacja Siarki! Pavol Cicman ograł zawodnika Can-Pacu i posłał dobrą piłkę do Parobczyka... ale ten nie porozumiał się z kolegą i nie ruszył do piłki.

27
    ZNÓW! Pudło! Siarkowcy będą sobie pluć w brodę. Tunkiewicz wrzuca piłkę w pole karne, tam Kasprzyk fatalnie interweniuje, ale z prezentu nie skorzystał Ciećko, który pudłuje w takim momencie! Przypomnę stare piłkarskie porzekadło – niewykorzystane sytuację się mszczą!

30
    Mecz robi nam się Siarka vs Kozioł!!! Bramkarz Okocimskiego ratuje swój zespół przed utratą bramki i potężny strzał Frankiewicza paruje na rzut rożny! Siarka cały czas w natarciu.

35
    Słupek. Tomek Ciećko po dobrym zagraniu od Więcka trafia w słupek!

Od ponad 15 minut Siarkowcy są w takim natarciu, że głowa mała! Emocje w Tarnobrzegu są spore, sytuacji też! To nie jest nudny mecz!

37
    Pyciak pada jak długi w polu karnym Siarki! Ale czy tam był faul? Według sędziego Bielawskiego – nie!

43
    Rzut wolny pośredni. Bramkarz Okocimskiego zapomniał, że nie gramy na stare zasady i złapał podanie od własnego kolegi.

44
    Żółtą kartkę otrzymuje Parobczyk (Siarka Tarnobrzeg).

45+1
    OKOCIMSKI!!! To chyba była najgroźniejsza akacja przyjezdnych! Białkowski wpadł w szesnastkę Siarki postanowił odegrać piłkę przed pole karne, ale w zamieszaniu piłka wróciła mu pod nogi! Uderzał jednak fatalnie, a Melon pewnie chwyta piłkę!

45+1

To była emocjonująca połówka! Od około 25 minuty mecz zrobił nam się bardzo ciekawy. Optycznie przeważa Siarka, która uparcie atakuje na bramkę Aleksandra Kozioła, jednak defensywa Can-Pack Okocimskiego Brzesko dziś gra dobre zawody.
    Przyjezdni też mieli swoje sytuacje, a najlepszą dla nich zmarnował w końcówce pierwszej połowy Kamil Białkowski.
    Dobre spotkanie, dobre widowisko ale na razie bez bramek przy Alei Niepodległości 2 w Tarnobrzegu!

Czekamy na kolejne sportowe emocje. Wracamy za kwadrans!

46

55
    Znów Siarka miała okazję! Dobra wrzutka w pole karne w wykonaniu Roberta Tunkiewicza, piłka trafiła do wchodzącego w szesnastkę Bochenka, ten chciał odegrać głową na środek... dobrze jednak przeczytali defensorzy którzy wybili piłkę.... pod nogi Cicmana – ten uderza ale jego strzał znów zablokowany!

56
    Odpowiedz Okocimskiego! Kasprzyk wpada w pole karne i odgrywa piłkę na 11 metr pod samo wapno do Wojcieszyńskiego... i defensorzy Siarki blokują strzał!

57
    Czerwona kartka dla Stefanik (Siarka Tarnobrzeg).

Siarka kończyć będzie w 10 po faulu Stefanika na Wojciechu Dziadzio – ależ emocje na trybunach i na murawie – kibice nie zgadzają się z decyzją sędziego.

60
    Siarka się nie poddaje i już jest pod bramką Okocimskiego! To chyba 2 rzut rożny z rzędu!

65
    Przyjezdni mają korner.

68
    Zmiana w drużynie Siarka Tarnobrzeg: z boiska schodzi Ciećko, na boisku pojawia się Baran.

Ryszard Kuźma "łata" dziurę w obronie po tym jak przedwcześnie boisko opuścił Stefanik.

75
    Zmiana w drużynie Can-Pack Okocimski Brzesko: z boiska schodzi Białkowski, na boisku pojawia się Lewiński.

75
    Walka w środku pola od kilu minut. Siarkowcy próbują strzałów z dystansu, ale nie wychodzi im to na razie.

Do gry w drużynie gospodarzy gotowy jest Daniel Koczon.

80
    Zmiana w drużynie Siarka Tarnobrzeg: z boiska schodzi Cicman, na boisku pojawia się Koczon.

Na ostatnie 10 minut spotkania wchodzi Daniel Koczon zmieniając dobrze dziś grającego Pavola Cicmana. Ale może szybki, pełny sił zawodnik zrobi zamieszanie w defensywie Okocimskiego i okaże się jokerem?!

80
    Zmiana w drużynie Can-Pack Okocimski Brzesko: z boiska schodzi Pyciak, na boisku pojawia się Bryła.

81
    Zmiana w drużynie Siarka Tarnobrzeg: z boiska schodzi Tunkiewicz, na boisku pojawia się Figiel.

Minuty zmian... kolejna szykuje się w drużynie Okocimskiego.

82
    Zmiana w drużynie Can-Pack Okocimski Brzesko: z boiska schodzi Guja, na boisku pojawia się Abubakar.

85
    Zmiana w drużynie Siarka Tarnobrzeg: z boiska schodzi Więcek, na boisku pojawia się Paluch.

85
    SETKA TO MAŁO! Idealna sytuacja Siarkowców! Ale dokładnej piłki od Koczona nie wykorzystuje Figiel, który zamiast uderzać przyjmuje piłkę i traci doskonałą szansę!

Przedmeczowe zapowiedzi mogą niestety okazać się prawdziwe. Remis coraz bardziej prawdopodobny... i to ten bezbramkowy...

89
    Sędzia dolicza 4 minuty do podstawowego czasu gry.

90
    Siarka ciągle przeważa, ale nie potrafi udokumentować tego strzeleniem bramki!

90+3
    Gol dla Siarki!
    Own goal scorer is KASPRZYK.

Ależ kocioł w polu karnym Piwoszy! Takie zamieszanie, że strzelca bramki będziemy mogli wskazać dokładnie po video weryfikacji – skrót video z dzisiejszego spotkania przygotuje Miejska Telewizja Tarnobrzeg oraz SiarkaTV – dostępny materiał około 2 godzin po zakończonym spotkaniu!

90+4

To wszystko z Tarnobrzega. Za uwagę dziękuje Michał Bartyzel.
    Serdecznie zapraszamy na pozostałe relacje z 2 ligowych boisk do serwisu Lajfy.com. Oraz na kolejne relacje ze spotkań w Tarnobrzegu – już normalnej formie minuta po minucie! (16:02:18)

Michal Bartyzel

Gole: 90+3. Kasprzyk (sam.)

Kartki:   44. Parobczyk (SRK) – 18. Jacek (OKS)   57. Stefanik (SRK)

Siarka Tarnobrzeg: Melon – Bochenek, Nadolski, Stefanik, Stępień, Frankiewicz, Tunkiewicz (81' Figiel), Więcek (85' Paluch), Parobczyk, Cicman (80' Koczon), Ciećko (68' M. Baran)

Zmiany: Janowski, Baran, Persona, Figiel, Koczon, Paluch, Truszkowski

Okocimski Brzesko: Kozioł – Baran, Białkowski (75' Lewiński) , Dziadzio, Guja, Jacek, Kasprzyk, Pyciak (80' Bryła), Ryś, Wawryka, Wojcieszyński

Zmiany: Pączek – Bryła, Abubakar, Glushko, Lewiński, Ślęczka, Tokarz

Sędziowie: Marcin Bielawski (główny) Zbigniew Szymanek, Mateusz Bielawski (Katowice)