Almeria – Bilbao 0:1 (koniec) | Real Madryt – FC Barcelona 3:1 (koniec) | Valencia – Elche 3:1 (koniec)
Córdoba – Sociedad 1:1 (koniec) | Eibar – Granada 1:1 (koniec)
SD Eibar
1:1 (1:1)
Granada CF
Sobota 25.10.2014, 22:00 • Ipurua, Eibar • Hiszpańska LaLiga

Dziękuje za uwagę i zapraszam na pozostałe sportowe emocje na portalu LAJFY.COM! (00:51:25)

Ostatecznie mamy remis i w sumie wydaje się on być wynikiem sprawiedliwym. Początek drugiej połowy co prawda należał do gospodarzy, z czasem jednak gra się wyrównała a i obaj golkiperzy nie byli zmuszani do zbyt intensywnej pracy

90+3
    Koniec meczu

90+3
    Miejscowi posyłają jeszcze długie piłki do przodu licząc, że coś z tego wyniknie, a goście wyraźnie kradną czas

90+1
    Centra w pole karne gospodarzy, blisko był dopadnięcia do piłki Ortuno, jednak minimalnie szybszy był bramkarz Eibar, w dodatku został sfaulowany

89
    Sędzia postanowił doliczyć trzy minuty

87
    Po rzucie wolnym wykonywanym przez gości piłka wpada do bramki Eibar, wcześniej jednak trzech graczy Granady było na spalonym!

86
    Rzut wolny tuż za polem karnym mają gospodarze, uderza lewą nogą Nieto, pewnie łapie piłkę Roberto

85
    Zmiana w drużynie Granada CF: z boiska schodzi Sissoko, na boisku pojawia się Garcia.

85
    Zmiana w drużynie SD Eibar: z boiska schodzi Arruabarrena, na boisku pojawia się Lekić.

84
    Akcja lewym skrzydłem gości, centra w pole karne, pewnie chwyta piłkę Irureta i wybija na aut, bo leżał na murawie w tym czasie Boateng

82
    Zmiana w drużynie Granada CF: z boiska schodzi Cordoba, na boisku pojawia się Ortuno.

81
    Dośrodkowanie w środek szesnastki Granady, piłka trafia do jednego z miejscowych piłkarzy, ale uderzenie głową mija bramkę

80
    Rzut wolny dla gospodarzy na połowie rywala, centra fatalna, ale wskutek kiksu jednego z obrońców i dobrej interwencji innego będzie jeszcze róg

79
    Żółtą kartkę otrzymuje Rico (Granada CF).

77
    Zmiana w drużynie SD Eibar: z boiska schodzi Saul, na boisku pojawia się Nieto.

76
    Akcja środkiem pola przyjezdnych, wszystko kończy się dobrą interwencją Boatenga, ale jego koledzy szybko tracą panowanie nad piłką

75
    Długo rozgrywają piłkę na własnej połowie goście, nie widać pośpiechu w ich poczynaniach

73
    Akcja przyjezdnych lewą flanką, kładzie się po walce bark w bark z obrońca Sissoko i się dziwi, że nie ma rzutu wolnego, jakie to typowo wśród piłkarzy