Piast – Jagiellonia 0:2 (koniec) | Lechia – Śląsk 1:4 (koniec) | Pogoń – Cracovia 2:1 (koniec)
Piast Gliwice
0:2 (0:1)
Jagiellonia Białystok
Sobota 25.10.2014, 15:30 • Stadion Miejski, Gliwice • PKO Ekstraklasa

Białostoczanie notują 4. zwycięstwo z rzędu w lidze! Kapitalna seria podopiecznych Probierza trwa, bo licząc także Puchar Polski, to ósmy mecz bez porażki Podlasian! (18:21:55)

90+3

90+2
    Na stadionie w Gliwicach słychać już tylko kibiców Jagiellonii!

90+1
    Pogramy 180 sekund dłużej w drugiej połowie spotkania.

90
    Łukasz Tymiński zmienia Nikę Dzalamidze.

90
    Frankowski ukarany żółtym kartonikiem.

89
    Rzut rożny dla gliwiczan!
    Wilczek trafia w poprzeczkę

88
    Wilczek trafia w poprzeczkę! Ależ pecha ma dziś napastnik Piasta!

87
    Jan Pawłowski w miejsce Gajosa w drużynie Jagiellonii.
    Patryk TUSZYŃSKI - 0:2

86
    Gol dla Jagiellonii!
    PATRYK TUSZYŃSKI wykorzystuje błąd Cifuentesa, które interweniował poza swoi polem karnym, ale wybijał piłkę pod nogi byłego gracza Lechii i Tuszyński zdobywa 3. gola w sezonie!

85
    Szeliga nie zdążył do piłki na prawym skrzydle, od autu wznowią goście.

84
    Ostatnie minuty spotkania... Jagiellonia skupiona już tylko na defensywie, Piast prowadzi grę!

83
    Gajos wyjaśnia sytuację w polu karnym Jagiellonii...

82
    Wilczek pomaga kolegom w defensywie, dobra interwencja głową przy pojedynku z Wasilukiem!

81
    Rzut rożny dla Jagiellonii, to już szósty w tym meczu!

80
    Muszą nieco wypchnąć gliwiczan z własnej połowy boiska gracze Jagiellonii, bo inaczej skończy się to trafieniem gospodarzy!