Empoli – Cagliari 0:4 (koniec) | Parma – Sassuolo 1:3 (koniec) | Sampdoria – AS Roma 0:0 (koniec)
Empoli FC
0:4 (0:4)
Cagliari Calcio
Sobota 25.10.2014, 15:00 • Stadio Carlo Castellani, Empoli • Włoska Serie A

Cagliari w pierwszej połowie znokautowało Empoli, które do końca meczu nie potafiło groźne zaatkować i w efekcie przegrało aż 0:4. Sau, Ekdal i Cossu byli dziś zbyt szybcy dla oborńców gospodarzy i dzięki temu goście awansowali w tabeli. Dziękuję za uwagę i zapraszam do śledzenia kolejnych spotkań na lajfy.com! (17:53:19)

90+2

90+1
    Rugani uprzedził wychodzącego na dobrą pozycję Ibardo i dalekim wybiciem zakończył atak gości.

90
    Sędzia doliczył dwie minuty do regulaminowego czasu gry.

89
    Niewiele dzieje się na boisko. Obie drużyny ewidentnie czekają na koniec spotkania.

86
    Seria fauli po obu stronach. Sędzia musi często przerywać grę. W końcu indywidualnie ukarany został Farias.

85
    Szybka akcja gości zakończona strzałem Fariasa, który nogami odbił Bassi.

83
    Tavano złapany na spalonym. Obrona gości jest dziś bezbłędna.

82
    Ostatnia zmiana w tym meczu. Boisko opuścił Cossu, na jego miejsce wszedł Galvao.

80
    Dessena złapany na spalonyn. Zawodnicy Empoli już nawet nie próbują atakować.

79
    Dessena niecelnie uderzył z dystansu. Od bramki grę wznowi Bassi.

78
    Farias wniósł sporo ożywienia w grę gości, którzy od kilku minut przeważają na Stadio Carlo Castellani.

76
    Mario Rui zablokował strzał Fariasa. Rzut rożny dla gości.

75
    Kwadrans do końca meczu. Cagliari powoli może dopisywać sobie trzy punkty.

74
    Farias wszedł za zmęczonego Saua.

73
    Ibardo próbował mocnym strzałem zaskoczyć Bassiego, ale bramkarz Empoli tym razem złapał piłkę.

72
    Rugani uprzedził Cossu we własnym polu karnym i wybił piłkę na rzut rożny.

70
    Zawodnicy gości mądrze się bronią. Empoli ma problem z zagrożeniem bramce gości.